Samsung 42F5500 въпрос

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Samsung 42F5500 въпрос

Мнение от Nirvana »

Колеги,
някой от вас знае ли дали този модел http://www.technomarket.bg/pdfpromo/273 има вграден скайп, камера и микрофон? Подобна информация не е посочена нито в сайта, нито в брошурата.
Потърсих из Гугле, но не можах да намеря пълна информация.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Samsung 42F5500 въпрос

Мнение от System_error »

Да те предупердя, че скоро се чоплих с един такъв огромен кютък от най-високите серии (не знам точно кой модел, е само си спомням няква цена от 5-6 бона. Седи в стаята на шефа). Тва животно ми намира рутера, задавам му мрежа, парола и до там. Не ще да се върже с нета и тва си е. За около 2 часа борба не успях да го подкара, а не ми се флашваше, че ме фана шубе да не ям бой...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Samsung 42F5500 въпрос

Мнение от Nirvana »

System_error написа:Да те предупердя, че скоро се чоплих с един такъв огромен кютък от най-високите серии (не знам точно кой модел, е само си спомням няква цена от 5-6 бона. Седи в стаята на шефа). Тва животно ми намира рутера, задавам му мрежа, парола и до там. Не ще да се върже с нета и тва си е. За около 2 часа борба не успях да го подкара, а не ми се флашваше, че ме фана шубе да не ям бой...
Aми проблема му е явно в Firmware-a...
Аз горепосочения модел вече даже го капарирах. Много готин модел! И най-важното, няма вградено 3D (като чуя за ТВ с 3D ми се иска да повърна в плик и после да си го изпия и пак да повърна). От 1400 лв е намален на 999 лв, а аз му дръпнах още 50 лв надолу.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Samsung 42F5500 въпрос

Мнение от System_error »

Честито и да ти служи вярно :cheers:
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Samsung 42F5500 въпрос

Мнение от Nirvana »

System_error написа:Честито и да ти служи вярно :cheers:
Благодаря за пожеланието! Дано да слуша, да не опъвам каиша :)
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор