Добър сервиз за коли

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Добър сервиз за коли

Мнение от sawo »

Правят всичко, включително и двигатели. Има един възрастен чичка, може да се каже че им разбира. Диагностика обаче едва ли ще могат да направят, освен да я закачат на компютъра и каквото покаже.
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Добър сервиз за коли

Мнение от Roshavv »

sawo написа:Правят всичко, включително и двигатели. Има един възрастен чичка, може да се каже че им разбира. Диагностика обаче едва ли ще могат да направят, освен да я закачат на компютъра и каквото покаже.
въпросния чичка го познавам лично от 25г,какво ли не съм виждал да прави и това "може да се каже",което си написал звучи доста несериозно...
...и там имат лап топ да не вярваш :heat: имат и кабели.... даже и един който закача колите.... смятай колко са дръпнали явно от последното ти посещение...
май само немски закачат не съм сигурен но може питаш... няма ти вземат пари за питане...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Добър сервиз за коли

Мнение от sawo »

Roshavv написа:
sawo написа:Правят всичко, включително и двигатели. Има един възрастен чичка, може да се каже че им разбира. Диагностика обаче едва ли ще могат да направят, освен да я закачат на компютъра и каквото покаже.
въпросния чичка го познавам лично от 25г,какво ли не съм виждал да прави и това "може да се каже",което си написал звучи доста несериозно...
...и там имат лап топ да не вярваш :heat: имат и кабели.... даже и един който закача колите.... смятай колко са дръпнали явно от последното ти посещение...
май само немски закачат не съм сигурен но може питаш... няма ти вземат пари за питане...
Последно като ходих не се бяха преместили всички в главния сервиз до СБА. Казах, че може да се каже, защото явно си разбира от работата, но малко не му се работи. Преди време бях го питал за ремонт на един 6 цилиндров двигател, той го направи да изглежда сякаш го карам совалка да ремонтира. Едва ли му е толкова трудно, по-скоро не му се занимава. Иначе когато съм ходил са си вършили работата като цяло и нивото на сервиза според мен е над средното за града ни.
Публикувай отговор