Сравнително евтин микрофон за компютър?

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Сравнително евтин микрофон за компютър?

Мнение от The enD »

Споделете опит със закупени от вас микрофони. Търся си нещо читаво за разговори в скайп и онлайн игри.
Направата на стойка не е проблем, ако няма такава. Няма да се ползва много често, но предпочитам нещо по-добро от евтините, които са вградени в слушалки и настолни камери.
От 10-максумим 30 лева. Абе предлагайте, пък аз ще реша.
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Re: Сравнително евтин микрофон за компютър?

Мнение от Matrix_man »

Навремето си бях купил едно такова. В един момент ми потрябва спешно и микорофон за PC-то та "импровизирах" набъзро. Разпоих само микрофона, запоих го на кабела на едни неработещи слушалки и го набутах в един маркер. Не е истина колко добре се представи, дори и не го държа в ръка, стои си метнат някъде по бюрото,а от "другата страна" ме чуват перфектно. Та от временно си ми остана за постоянен, отказах се да си купувам друг.
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Re: Сравнително евтин микрофон за компютър?

Мнение от spiralkinda »

Ами то където и да отидеш отделните микрофони струват някъде 7-9 лева http://www.ssbg.bg/%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D ... 0%BD%D0%B8 аз имам един подобен от 7.20лв и го ползвам почти всеки ден предимно за VoIP услуги, но не е зле да го съчетаеш със слушалки, защото с външни колонки като говориш с някой отсреща яко си чува какво говори. :)
Публикувай отговор