не отварям някои сайтове

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: не отварям някои сайтове

Мнение от realprofesora »

Aз съм на Близу и отварям всичко без проблем.
Popopopopo
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: не отварям някои сайтове

Мнение от besniaa »

vkv написа: Ако ot call center не могат да ти дадат отговор и да направят заявка да отстранят проблема ти.....тук (във форума) едва ли някой може да се справи с проблема ти ,ако проблема е в близалките.
Никъде не съм споменавал хоремаг(едва ли знаеш даже какво е) първо ,второ си ме обидил преди време(неоснователно) и вече никой от фамилията ми не посещава магазинчето ти въпреки,че живея до него и всеки ден минавам покрай него.Но.....това е друга бира.Не съм злопаметен,но помня много.
Няма за какво да ми благодариш.....искам да помогна въпреки всичко.Замислял ли си се,че проблема може да е при теб.....както се вижда освен теб отваряме този сайт без проблем.
Успех!

Това имам предвид с определението за Близу - чакам обаждане 2дни от тях, дори информативно. Предполагам, че евентуално може проблема да е при мен - затова пиша тук, ако някой се е сблъсквал с това нещо - да сподели. Направил съм основните неща, като рестартиране на рутери, браузъри и т.н.. Относно теб - извинявам се, ако си останал обиден от нещо, със сигурност не е било от лоши чувства, защото просто не те познавам или поне така мисля. Уважавам избора ти.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
booba
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 16:29 pm

Re: не отварям някои сайтове

Мнение от booba »

При мен също няма проблеми с Близу, дали не е проблема някъде в твоя телевизор
mitice
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 16:33 pm

Re: не отварям някои сайтове

Мнение от mitice »

Аз понякога бавно малко ама до 2 дни максимум може и утре ще имам вече 50 мбит/сек интернет сега е 20 ;д и ще видя дали ще има разлика ;)
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: не отварям някои сайтове

Мнение от Magas »

Аз пък нямам проблеми преместих от ИГ а можи проблема да тие във модема или сигнала и за всичкото това време нямам пробреми с тях и аз имам рутер с ъпдейтнат софтуер
Бъди такъв какъвто си
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: не отварям някои сайтове

Мнение от besniaa »

Magas написа:Аз пък нямам проблеми преместих от ИГ а можи проблема да тие във модема или сигнала и за всичкото това време нямам пробреми с тях и аз имам рутер с ъпдейтнат софтуер
От тогава , до момента, не съм имал проблем. Така и не разбрах от какво е бил проблема , но е факт, че в цялата ми мрежа не се отваряха определени сайтове. Нещата се оправиха тогава, няколко дни след обажданията ми, но определено не е бил в мен.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Публикувай отговор