3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
purko
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 20:41 pm

3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от purko »

Здравейте,имам 3д телевизор с активни 3д очила и искам да си гледам 3д филми от лаптопа на телевизора, които свързвам посредством HDMI кабел но нещо не се получава .След като пусна 3д филма от лаптопа и пусна 3д от телевизора картината не се събира напълно а наполовина ,тоест в средата на екрана е да кажем нормално и се вижда през 3д очилата 3д а в края си е 2д ,тоест не се припокрива напълно картината .С флашката картината си е 3д но телевизора явно няма бг субтитри и за това искам да си пускам през лаптопа .Пробвах с друг лаптоп на мой познат на същия телевизор със същия hdmi кабел и със същия player който ползвам и аз и всичко е 6 но с моя лаптоп който купих скоро не-ще .Ако някой може да помогне ще съм много благодарен ,дали е до настройки на лаптопа ми или друго не-знам .Благодаря.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от admin »

За 3d има значение какъв е HDMI порта или по - скоро версията. Трябва да е по висока от 1.3, съответно на тв-то, но щом е 3д значи е и на лаптопа. Това е първото което ми идва на акъла за момента, провери спецификациите на двата лаптопа за да видиш.
"There is no 'patch' for stupidity."
purko
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 20:41 pm

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от purko »

ами 1.4 е hdmi .трябват ли някакви настройки на лаптопа или playera .не знам на другия какви са параметрите защото и аз и моя познат не разбираме .ако трябва да напиша модела на лаптопа или нещо друго .благодаря
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от nike718 »

Най-вероятно телевизора ти има вграден плеър,Вземи си външен диск и го плейвай директно на тв.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от System_error »

Пробвай с някой друг плейър на лаптопа.
purko
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 20:41 pm

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от purko »

ами пробвах с и с други плеяри но пак същото на тв-то става но от там не мога да сменям аудио потока ако са два да речем а също и телевизора не поддържа бг субтитри затова искам от лаптопа.ако ви дам модела на лаптопа ще може ли да ми кажете повече.
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от nike718 »

purko написа:ами пробвах с и с други плеяри но пак същото на тв-то става но от там не мога да сменям аудио потока ако са два да речем а също и телевизора не поддържа бг субтитри затова искам от лаптопа.ако ви дам модела на лаптопа ще може ли да ми кажете повече.
Какъв е телевизора.На моя Panasonic е възможно да се сменя аудиопотока.
Трети вариант за който се сещам е да си вземеш 3 д мултимедиен плеър - http://www.himedia-tech.cn/en/product_show.php?id=27.
purko
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 20:41 pm

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от purko »

lg6030.но и както писах вече няма и вградени бг суб.,затова моля помагайте за лаптопа .благодаря
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от System_error »

purko написа:ами пробвах с и с други плеяри но пак същото на тв-то става но от там не мога да сменям аудио потока ако са два да речем а също и телевизора не поддържа бг субтитри затова искам от лаптопа.ако ви дам модела на лаптопа ще може ли да ми кажете повече.
Кои плейъри пробва до сега?
purko
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 20:41 pm

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от purko »

ами с км плеяр ,на моя лаптоп като със същия км плеяр на лаптоп на мой приятел става .също и с пот плеяр.
purko
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 20:41 pm

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от purko »

извинявам се ако съм тривиален но много не разбирам от компютри и за това,моля за помощ.
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Re: 3Д ФИЛМ ОТ ЛАПТОП НА 3Д ТВ

Мнение от Matrix_man »

Ако лаптопа ти е с ATI видео карта, си виж настройките на overscan как са...
Публикувай отговор