Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от realprofesora »

Скъпи колеги, преди време си инсталнах на андроидския телефон Алкател Стар , една програма казва се Radar Detector и е безплатна. Отначало си мислех че е баси измислицата и все нямах повод да я пробвам . Днес обаче с един френд караме към Богомилово и аз пуснах програмката да сканира ...и о боже, преди Богомилово на влизане ми се вдигна бара с децибелите и светна червено и издаде звукови сигнали с надпис, че има радар. Викам си ебаси куфнята, но френда ми вика ей къде са се скрили с камера , една бяла астра. Опалаааа, наистина беше така. Снимат си хората и не пускат постоянно ,а само като им се стори, че превишаваш.
Огромно учудване обаче преживях , когато на връщане след около 30 мин . на около 100м преди камерата(която беше обърната в обратната посока) детектора ми за радар пак ми се зачерви и издаде сигнал за радар(камера).
Та самата програма предстои да се изпитва в още по-бойни условия ,но аз я препоръчвам горещо на притежателите на андроидски телефони.
Моля инсталнете си я и споделете.
https://play.google.com/store/apps/deta ... ctor&hl=bg
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от niggaz_nature »

И на какъв принцип ще работи това ?
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от realprofesora »

niggaz_nature написа:И на какъв принцип ще работи това ?
Aбе и аз доста се чудих на какъв принцип работи, но просто работи. На бара изписва децибели, знам ли какво отчита точно. Пък и , ако не можем да си обясним нещо това не означава, че го няма и не е истина.
Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от didka »

Няма ли опция да се маркират радарите на картата онлайн?
И по този начин да научават и останалите дет ползват програмата?
Друго не виждам какво може да е.
Dog drags - no tracks...
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от System_error »

Дали не засича смущение в мрежата от радара. Друг вариснт е наистина да засича радара чрез wifi антената. Честно казано и аз я знам тая програма отдавна, ама и на мен ми звучеше смешно. Някой друг ако потвърди ефективността, да споделя.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от realprofesora »

didka написа:Няма ли опция да се маркират радарите на картата онлайн?
И по този начин да научават и останалите дет ползват програмата?
Друго не виждам какво може да е.
Няма такава опция
Popopopopo
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от admin »

Как ще засича радар през вифи антената като нейната чистота е 2.4 GHz и стъпката е строго определена, а радарите според банда работят на различни чистоти, да не говорим, че има и лазерни. Това си е жив ташак според мен или ползва някаква гпс карта където има някакви предварително въведени данни и следи по гпс. Имаше такива за навигациите до колкото си спомням. Или е някакъв ташак и това че е изпискало е било някакъв късмет.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от Lexx »

Това е от сорта на Трастер

https://www.trapster.com/

Тази програмка работи и ако си направи регистрация може да докладваш за камери и други неща и да се виждат от другите юзери.
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от stivans »

На Гармин се слага един допълнителен файл за "точки на близост" в който са вкарани координататите на всички места където има или е имало полицейски радари ,камери с радари или други подобни.Тази база се обовява периодично, защото GPS-са пищи и като няма радар.Макар че GPS-са си е радиоприемник не засича радара , а ползва база с данни.На този принцип предполагам и работи програмката.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от realprofesora »

Lexx написа:Това е от сорта на Трастер

https://www.trapster.com/

Тази програмка работи и ако си направи регистрация може да докладваш за камери и други неща и да се виждат от другите юзери.
Сори ,но не е от този СОРТ програми, в които има предварително вкарани точки и като наближиш ти писка.
Тази програма отчита в реално време децибели на излъчвани честоти и ако има превишаване ти свирка ,че има радар който те засича. Така че не се бъркайте с Гармини и Трастери и подобни програми. Тази програма си е чиста симулация на радардетектор(едно време му викаха антирадар)
Popopopopo
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от sawo »

Ако превишаваш скоростта ще ти свирка, защото ти засича скоростта през GPS, не защото има радар, който те засича. Няма как през wifi да хване радари, за съжаление.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от realprofesora »

sawo написа:Ако превишаваш скоростта ще ти свирка, защото ти засича скоростта през GPS, не защото има радар, който те засича. Няма как през wifi да хване радари, за съжаление.
НЯКЪДЕ ДА СЪМ НАПИСАЛ WIFI. ИЛИ СЕ ОСЛАНЯТЕ НА ОПИТ, ОБРАЗОВАНИЕ И АНАЛИТИЗЪМ И СИ ЗНАЕТЕ СВОЕТО. Като не искате не я пробвайте програмата, но не започвайте да анализирате всичко, пречупено през призмата на собствения си мироглед.
Popopopopo
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от stivans »

Ако е за тази програмка ето какво пише за нея в Google Play.
Изображение

Radar Detector
Fizzix Corp.
- 06 октомври 2012
Това превежда Google.
Първият радар детектор на вашето устройство Android! Забравете купуване на скъпо оборудване, което изисква инсталация, просто отворете това приложение и пътувайте.
ВАЖНО: Много полицаи използват лазерно отчитане на скоростта, които не могат да се качват от радарни детектори.
Вашият телефон е в състояние да открива силни радио сигнали, точно като тези, насочени към колата си от полицията при измерване на скоростта. Този радар детектор ще ви предупреди ако има радар скорост наблизо.
Това приложение е само за нестандартен цели, да не се разчита на него.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от sawo »

realprofesora написа:
sawo написа:Ако превишаваш скоростта ще ти свирка, защото ти засича скоростта през GPS, не защото има радар, който те засича. Няма как през wifi да хване радари, за съжаление.
НЯКЪДЕ ДА СЪМ НАПИСАЛ WIFI. ИЛИ СЕ ОСЛАНЯТЕ НА ОПИТ, ОБРАЗОВАНИЕ И АНАЛИТИЗЪМ И СИ ЗНАЕТЕ СВОЕТО. Като не искате не я пробвайте програмата, но не започвайте да анализирате всичко, пречупено през призмата на собствения си мироглед.
Имам известни познания как работи Андроид операционната система, какви са основните сензори които се вграждат в масовите чипсети и как е позволено на приложенията без пълен достъп да работят с тях. За да накараш даден сензор да работи извън предварително предвидените му функции най-малкото ще е необходим root достъп и специален драйвер, който да може да го управлява на ниско ниво. Въз основа на тези си знания съм склонен да предположа, че това приложение е гола вода в по-голямата, ако не и в цялата си част.
Разбира се може и да не съм прав, можеш ли да дадеш информация малко по-подробно къде и как си го тествал?
Предполагам не очакваш да натрупаме опит като се засилим към полицаите и да чакаме това устройство да ни спаси, нали? Ако наистина работи, отиди до някой магазин със сензорни врати които се отварят когато уловят движение и виж отчита ли ти нещо приложението. Истинските антирадари тези врати ги отчитат винаги дори когато си караш по улицата покрай някой такъв магазин.
Аватар
EXO
Потребител
Потребител
Мнения: 90
Регистриран на: Вто Май 14, 2002 8:48 am
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Aнтирадар на Андроид -работи!!!!!!!

Мнение от EXO »

Дори и да работи някак ... щом ти засичаш сигнала на радара, май и радара вече те е засякъл ;) И ако си в нарушение си изгорял вече.
Публикувай отговор