ГНП Стара Загора

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

ГНП Стара Загора

Мнение от sheri »

Търся информация за СЕРВИЗИ, които могат да ми оправят течащата помпа на JR мотор на VW. Бихте ли ме насочили за КОРЕКТНИ ТАКИВА. Благодаря
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от nike718 »

sheri написа:Търся информация за СЕРВИЗИ, които могат да ми оправят течащата помпа на JR мотор на VW. Бихте ли ме насочили за КОРЕКТНИ ТАКИВА. Благодаря
Моята помпа я правиха в сервиза който е в кв.Зора.Проблема беше същият като твоя.Оправиха го бързо,не беше скъпо и от тогава съм нямал проблеми с помпата.Намира се някъде тук,ако не ме лъже паметта.
http://www.bgmaps.com/link/1CD3D5DC1963 ... 3A07081699
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от sheri »

Ходих днес до този сервиз в "зора", но не работеше. Ходих после горе до дома на инвалида... но и там не работеха. Как може в събота поне да не работят. Българска работа. БЛАГОДАРЯ nike718
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от realprofesora »

sheri написа:Ходих днес до този сервиз в "зора", но не работеше. Ходих после горе до дома на инвалида... но и там не работеха. Как може в събота поне да не работят. Българска работа. БЛАГОДАРЯ nike718
Само си помисли:
1.Навили са си на масрафа и затова не им се работи. С други думи , достатъчно си изкарват през седмицата , че да работят и в събота.
2. Денят след Никулден и да се вземат та заработят-смях
3.Сезон на празници, клане на прасета, винце и т.н.
И като каза българска работа да те питам ти на запад ходил ли си да видиш кой ще ти работи в събота или по празници. Няма къде в Германия хляб да си купиш, ти за сервизи говориш.
Popopopopo
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от sheri »

Може да не спамиш в темата ако обичаш, защото си на всяко гърне - меродия. Затова сме на тоз хал- българи тарикати. Искаме много пари, пък да не работим
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от realprofesora »

sheri написа:Може да не спамиш в темата ако обичаш, защото си на всяко гърне - меродия. Затова сме на тоз хал- българи тарикати. Искаме много пари, пък да не работим
Aз не спамя, а ти отговарям на чуденката, дето се чудиш що така не работят в събота сервизите(А сервиза на Фолксваген работи ли?).
И да прав си , точно затова сме на този хал-Българи тарикати си търсят някой да им работи в събота.
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от niggaz_nature »

Събота и неделя са си почивни дни и такива трябва да останат.

Да попитам тази помпа как трябва да се оправи да се завари или . Колко е нова , заслужава ли си процедурата ?
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от nike718 »

niggaz_nature написа:Събота и неделя са си почивни дни и такива трябва да останат.

Да попитам тази помпа как трябва да се оправи да се завари или . Колко е нова , заслужава ли си процедурата ?
Не се заварява нищо,сменят се уплътненията.Но ГНП си е доста фина механика и трябва да се пипа внимателно и от човек който разбира.
Аватар
GTI driver
Потребител
Потребител
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Ное 07, 2008 18:13 pm

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от GTI driver »

На старото ми Ауди 1.9 ТДИ сам си смених гарнитурките на протеклата помпа. Гарнитурките купих оригинални БОШ от магазин КОСАРА до кръговото на стадиона. Около 5 лв. беше бройката. Лесно се сменят, но преди да я разглобиш трябва да се бележи главата на помпата да я сложиш после на същото място. След това като запали колата се настойват милиграмите на празен ход с ВАГ КОМ като се мести леко главата на помпата. Това местене е в минимални граници като се следи на компютъра докато милиграмите станат от 2 до 4. Това е в най общи линии.
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1275
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от emzo »

Тя неговата помпа е изцяло механична, а твоята е с електронно управление.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от sheri »

Току що оставих колата на този сервиз горе до дома на инвалида, като ми обявиха 180 лева за всичко. Очаквам утре позвъняване и ще видя какво се случва. ЩЕ НАПИША МНЕНИЕ, след като си взема колата.
Обичам добре свършената работа, дали моята, или за мене.
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от Lexx »

До дома на инвалида си правих и моята помпа само че на BMW.При мен имаше теч на гориво от гарнитурите и ми взеха 190 лв за всичко.Справиха се чудесно и досега съм нямал проблеми
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от sheri »

Здравейте, тази сутрин взех колата от сервиза на бош горе до дома на инвалида, и срещу 180 лева получих обслужване на гнп-то
Последно промяна от sheri на Сря Яну 15, 2014 19:45 pm, променено общо 1 път.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: ГНП Стара Загора

Мнение от realprofesora »

sheri написа:Здравейте, тази сутрин взех колата от сервиза на бош горе до дома на инвалида, и срещу 180 лева получих все едно абсолютно друга помпа :) Поздрави, браво на момчетата, препоръчвам този сервиз за гориво-нагнетяващи помпи.
Пидали, нещат да работят в събота.
I'm spammer , but.........
Popopopopo
Публикувай отговор