Търся фирма за СЕО оптимизация

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
zaraboy1
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Юни 23, 2013 22:55 pm

Търся фирма за СЕО оптимизация

Мнение от zaraboy1 »

Колеги търся фирма за СЕО оптимизация. Не знам дали тук е мястото на темата, но ще се радвам ако ми помогнете.

В нета има много фирми, но повечето искат по 1000 лева, за оптимизация на сайт. Аз искам да класирам малък фирмен сайт по лесни ключови думи.

Ако темата не е за тук преместете я, но ще се радвам да ми съдействате. Аз междувременно ще търся варианти и ако намеря ще пиша.

До този момент ми препоръчаха: SEOM, Glide Desigin, Ganbox, Optimization BG търся други решения.

Предварително благодаря за отговора.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Търся фирма за СЕО оптимизация

Мнение от besniaa »

Според мен ще е по-удачно да си заделиш някакъв скромен бюджет за реклама в google. Към момента мисля, че това са най-полезните пари за реклама в интернет.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
zaraboy1
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Юни 23, 2013 22:55 pm

Re: Търся фирма за СЕО оптимизация

Мнение от zaraboy1 »

Да прав си, но рекламата в Google носи временен трафик, а не мен ми трябва някакъв постоянен поток от посетители.

Иначе скоро ще инвестирам в онлайн реклама от www.delow.net точно с Adwords пък да видим какви ще са резултатите.

Преди време някой ме беше посъветвал сам да си правя кампаниите, ама не знам как пък и може да профукам парите напразно.
mitice
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 16:33 pm

Re: Търся фирма за СЕО оптимизация

Мнение от mitice »

Аз имам такъв приятел дето работи в такава компания ;)
Аватар
comsec
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Апр 15, 2014 14:06 pm
skype: comsec.bg
Местоположение: кв.Казански срещу бл.20
Обратна връзка:

Re: Търся фирма за СЕО оптимизация

Мнение от comsec »

zaraboy1 написа:В нета има много фирми, но повечето искат по 1000 лева, за оптимизация на сайт
Мисля, че не сте наясно какво точно е оптимизацията на един сайт и защо колегите искат по 1000 лв и повече ... това не е еднократно действие, а цяла система от проучване, изследване, маркетинг и реклама. Процесът може да отнеме месеци работа. Може да се наложи да се пренапише дори целият Ви сайт ако не е замислен правилно още в началото. Ако се интересувате, заповядайте в нашия офис за консултация.
Comsec PC Service v1.0 - Уеб базиран софтуер за компютърни сервизи.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Търся фирма за СЕО оптимизация

Мнение от admin »

Моето мнение е, че за онлайн трафик ако купуваш има значение само ако предлагаш реклами на показване или клик. Аз преди години на няколко пъти имах безплатна възможност да си изпратя трафик от гоогле и трябва да споделя, че останах много разочарован. Първия път го пратих към основния сайт (www.stz-bg.com) и имаше от 150 до 300 уникални посещения. Беше самата схема на малък брой показвания. Като това е много добре, само че според статистиките ми никой от изпратения трафик не е влезнал по - навътре в сайта т.е. само е отворен и затворен. След това си направих експеримент с форума и ефекта беше същия. Влиза трафика на основната страница, но никой не влиза във форумите да чете, нямаше и регистрации, само ботове. Това е моя опит.
"There is no 'patch' for stupidity."
stoineff
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юли 16, 2014 12:13 pm

Re: Търся фирма за СЕО оптимизация

Мнение от stoineff »

Като член на екипа към Creative ideas & design мога да ви дам малко по - ниски цени. Разбира се всичко зависи от конкретиката на нишата и конкуренцията при ключовите думи които ще оптимизирате. Вижте пакетите тук и се свържете с нас, ако имате интерес.
Публикувай отговор