Кой е най-якия филм, който сте гледали?

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Бед Бой, ти до кога ще ми бъдеш в опозиция? До кога на всяко мое мнение ще бъдеш контра? Ми на мен ми хареса филма, какво да направя, че ти си с други разбирания и не ти е харесал. За мен това е един от малкото велики и мащабни проекти с които се е захващало киното (за преди време говоря) в лицето на Пол Верховен. Тва си е лично мнение. Мисля, че не дължа обяснение на никой защо ми е харесал този филм, при условие че бил "върховна боза" за същият.
Аватар
dGeneRator
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 10:29 am
Местоположение: Гр. Сталин
Обратна връзка:

Мнение от dGeneRator »

Че мен Стaрсхип Трооперс също много ме изкефи когaто го гледaх, готиното му е че е готин, a относно Кин Дзa Дзa филмa нямaм предстaвa от къде може дa се нaмери, aз го имaх нa диск сaмо че дискa се прецaкa, a филмa мaй не беше руски(нa руски е обaче е прaвен в някоя от републиките...), aз тоя филм a първи път съм гледaл когто бях 5-6 годишен(тогaвa естествено нищо не схвaнaх) и ми беше нaпрaвил стрaхотно впечaтление, инaче филмa е фaнтaстикa обaче супер идиотскa, Дъглaс Aдaмс ряпa дa яде:)
П.С Не се кaзвaм Тодор:)
Аватар
Tashek™
Модератор
Модератор
Мнения: 332
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 3:47 am
Местоположение: До черешовата градина
Обратна връзка:

Мнение от Tashek™ »

_BaDBoYFoRLiFe_ написа:споко де не спичай..
хахахахаха, държа се за стола. Човека не спича, а се опитва да ти обясни, че си има мнение. Ако искаш да изразиш твоето по същия въпрос, не трябва да му обясняваш че греши или ти си прав, не трябва да го питаш какво е видял в "бозата", а трябва да изложиш твоите доводи защо филма не ти е харесал(например защото актьорската игра е била слаба, ефектите не струват, диалозите са слабоумни, сценария не ти допада и т.н)

п.с. и запомни, че истината се ражда в дискусията, а не в убеждаването на друг в собствената правота
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Най-скъпи ми другарю Лошко Момче. Хареса ми ВСИЧКО! Като започнем от фабулата, минем през вида на оръжията и чудовищата и опрем до ефектите.
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

/оффффффффф
А ве колко ще ви чета разправийте на вас 2мцата ве намерете се в даскало и се оправете значи :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Аз виждам във филмаи добри и лоши страни и даже казвам,че не го отрича,
но пак да те помоля Sniper-e, г-н Beta какво те накра да го сложиш сред най-добрите......
Според мен най-великия филм за всички времена е "ПРАСЧО" нещо против да имаш А? :evil: :!: :evil: :!:
Аватар
dGeneRator
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 10:29 am
Местоположение: Гр. Сталин
Обратна връзка:

Мнение от dGeneRator »

Aбсолютно не си прaв, нaй-великият филм зa всички временa е Бaмби
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

SimonseN написа:/оффффффффф
А ве колко ще ви чета разправийте на вас 2мцата ве намерете се в даскало и се оправете значи :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Не знам. Колкото ти се четат. Аз не се разправям. Казвам му какво ми е харесало. Пита човека.
Аватар
kami
Потребител
Потребител
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Яну 08, 2004 8:46 am
Местоположение: Некъде по Земята
Обратна връзка:

Мнение от kami »

SimonseN написа: Според мен най-великия филм за всички времена е "ПРАСЧО" нещо против да имаш А? :evil: :!: :evil: :!:
Прасчо е велик филм! :D Няма спор! :)))
Аватар
[X]RAVEN
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Сря Апр 09, 2003 0:24 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от [X]RAVEN »

Beautiful Mind - много ми хареса, който не го е гледал да го гледа!
Човек се учи докато е жив и пак си умира тъпунгер...
Публикувай отговор