Проблем със скайпа

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Проблем със скайпа

Мнение от muhogon »

От няколко дни, имам проблем със скайпа, при пускане, се появява страницата за вписване, със съобщението - Skype не е в състояние да се свърже...Пробвах със смяна на парола, нищо. Пробвах и с ъпдейтване с по-нова версия, пак нищо! Къде може да е проблема, нищо друго не ми идва на акъла, за пръв път го прави това?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Проблем със скайпа

Мнение от admin »

Трябва да си изтеглиш новата версия. Старите версии не работят вече.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
gregari
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 23:55 pm
Обратна връзка:

Re: Проблем със скайпа

Мнение от gregari »

Ако си с ХР и аз имах този проблем на един компютър. Освен, че трябва скайпа да е нова версия, то и ХР-то трябва да е с SP3 (сервизен пакет 3).
tarlyo
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 17:37 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от tarlyo »

Пробвай този:

Skype
virustotal
Аватар
kiltox
Потребител
Потребител
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 15:46 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от kiltox »

muhogon написа:От няколко дни, имам проблем със скайпа, при пускане, се появява страницата за вписване, със съобщението - Skype не е в състояние да се свърже...Пробвах със смяна на парола, нищо. Пробвах и с ъпдейтване с по-нова версия, пак нищо! Къде може да е проблема, нищо друго не ми идва на акъла, за пръв път го прави това?
И аз не знам какво точно става , но знам как се оправя . Теглиш от тук и проработва .
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от muhogon »

Първо, с ХР съм, от няколко години не е преинсталиран компа. Второто, дали трябва да деинсталирам сегашния скайп, и тогава да тегля от предложените линкове? И трето, при опит за стартиране, ми излиза неква "фатална" грешка, за някакъв файл - KERNEL32.dll Какво да го правя?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от didka »

Разкарай го това ХР, сложи си един нормален уиндоус, скайп от официалния сайт и пей сърце.
Dog drags - no tracks...
Аватар
kiltox
Потребител
Потребител
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 15:46 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от kiltox »

muhogon написа:Първо, с ХР съм, от няколко години не е преинсталиран компа. Второто, дали трябва да деинсталирам сегашния скайп, и тогава да тегля от предложените линкове? И трето, при опит за стартиране, ми излиза неква "фатална" грешка, за някакъв файл - KERNEL32.dll Какво да го правя?
За няколко години ХР-то се е омазал достатъчно . Тая грешка в скайпа ...KERNEL32.dll... е когато си с нова версия на скайп , а ХР-то е с SP2 . Изтегли SP3 от тук , инсталирай го и след рестарта без да деинсталираш стария скайп влез тук кликни върху ,, Вземете Skype" и давай нататък.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от muhogon »

Интересното обаче е и друго, забравих да го спомена! На лаптопа съм със седмица, прясно инсталирана(образно казано), но и там ми излиза същото съобщение - Скайп не може да се свърже... Пробвах и вариант "омега" - на телефона ползвам мобилен нет от оператора, и нещеш ли, там се свързах, скайпа проработи! А пък за компа, не знам дали ще му ходи седмица, бая стар е, едноядрен процесор, рама му е 1.5 гб.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
kiltox
Потребител
Потребител
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 15:46 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от kiltox »

muhogon написа:Интересното обаче е и друго, забравих да го спомена! На лаптопа съм със седмица, прясно инсталирана(образно казано), но и там ми излиза същото съобщение - Скайп не може да се свърже... Пробвах и вариант "омега" - на телефона ползвам мобилен нет от оператора, и нещеш ли, там се свързах, скайпа проработи! А пък за компа, не знам дали ще му ходи седмица, бая стар е, едноядрен процесор, рама му е 1.5 гб.
Човек невероятен си . 5 дни стоиш на едно място . Аве вземи на лаптопа дето си със седмица, прясно инсталирана(образно казано), и ти излиза същото съобщение - ,,Скайп не може да се свърже'' да отвориш този линк , да кликнеш на ,,Вземете Skype" , запиши , инсталирай и си готов . За 2 минути работа .
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Проблем със скайпа

Мнение от System_error »

Дедо Шиле лесно се не дава. Кой знае ква конспирация има в тоя скайп. Ша вземат да го "слушат" службите с новата версия. Закостенели мозък е трудно податлив на внушения и промени. Нормален човек 10 пъти вече щеше да си е решил проблема.

Донеси го тоя комп да ти оправя скайпа... (може и двата). Само щайгата на настолния вземи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от muhogon »

Човек невероятен си . 5 дни стоиш на едно място . Аве вземи на лаптопа дето си със седмица, прясно инсталирана(образно казано), и ти излиза същото съобщение - ,,Скайп не може да се свърже'' да отвориш този линк , да кликнеш на ,,Вземете Skype" , запиши , инсталирай и си готов . За 2 минути работа .

Не стоя на едно място, направо бях забравил за тоя скайп, че вчера се сетих. Други неща ми бяха на главата, здравословни, и изобщо не ми беше до това.

Само не разбрах, дали да пробвам преинстал на компа със седмица, ще стане ли?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Проблем със скайпа

Мнение от System_error »

Ще стане. Качвал съм седмица на такива машини и вървят пре-доволно...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Проблем със скайпа

Мнение от muhogon »

Тоя скапан скайп ще ме довърши... Преинсталнах компа, със седмица, хоум версията, сложих последната на скайпа, и пак проблем! Сега пък, имам "постоянни" абонати, които никога не се изключват, нищо че, не са влизали със седмици в скайпа си! Въпросът ми е - коя версия да сложа, та да ми показва нормално?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проблем със скайпа

Мнение от realprofesora »

muhogon написа:Тоя скапан скайп ще ме довърши... Преинсталнах компа, със седмица, хоум версията, сложих последната на скайпа, и пак проблем! Сега пък, имам "постоянни" абонати, които никога не се изключват, нищо че, не са влизали със седмици в скайпа си! Въпросът ми е - коя версия да сложа, та да ми показва нормално?
Аз съм със 6.20.0.104 и нямам проблем на Windows7 Ultimate.
Popopopopo
Публикувай отговор