Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от vkv »

used написа:realprofesora, това беше бъзик :grin2: За къф въобще ти е нож, че и граждански неподчинения, нали си добре и си получаваш редовно заплатата :D
Бъзик,ама не всеки разбира от бъзици.И мен ми е интересно в каква "независима" фирма с прилична заплата в града работи
realprofesora,ама как да попитам като знам какво ще се получи. :wink:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от realprofesora »

vkv написа:
used написа:realprofesora, това беше бъзик :grin2: За къф въобще ти е нож, че и граждански неподчинения, нали си добре и си получаваш редовно заплатата :D
Бъзик,ама не всеки разбира от бъзици.И мен ми е интересно в каква "независима" фирма с прилична заплата в града работи
realprofesora,ама как да попитам като знам какво ще се получи. :wink:
Ще ти задоволя любопитството -Фирмата е собственост на чужди акционери и не са измамници като българските работодатели. Това е достатъчно, макар половината форум да знаят коя е фирмата.
Popopopopo
used
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Авг 30, 2014 10:55 am

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от used »

vkv написа:Бъзик,ама не всеки разбира от бъзици.И мен ми е интересно в каква "независима" фирма...
Мда :D На мен пък не ми е интересно :D Въпроса е съвсем другаде, ама realprofesora не го интересува, важното е да си взема заплатата и няма значение дали:
realprofesora написа:Най-черния мангал да стане премиер и най-фундаменталния турчин да стане президент.
:mrgreen:
Аватар
FCBeroe1916
Потребител
Потребител
Мнения: 234
Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 17:18 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от FCBeroe1916 »

Не гласувайте, те черните си гласуват на всички избори и именно заради такива като вас, дпс вече е втора политическа сила.
Иначе като не искате за големите партии поне гласувайте за някоя малка...
Колкото до моя избор, той е направен отдавна и вече 2 пъти гласувам за Глас Народен! Мисля, че голяма част от младите гласувата за Светльо, но просто не навсякъде има застъпници и ни анулират гласовете...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от muhogon »

Работя във фирма която няма нищо общо със скапаната "държавна" система. Получавам си редовно сносна заплата и не ме боли изобщо кой ще е на власт. Ако ще и Най-черния мангал да стане премиер и най-фундаменталния турчин да стане президент. Дъното е още далеч под нас
Професоре, поне сам вярваш ли си, като ги каканижеш такива? Каква "независимост", какви 5 лева, след като си на заплата изобщо? Утре "голямата фирма" ще фалира, или ще бъде погълната, все едно, такива неща стават всеки ден, какво става тогава? На това ли му викаш сигурност? Не се ли стабилизира цялата система, да има възходящо развитие, нищо, и никъде, не може да бъде сигурно! Недей си мисли, че си на някакъв остров на спокойствието, след като около теб бушуват бури! Играе ли мечката у съседите, и у вас ще дотропа - народна мъдрост!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от belata »

Не им знам предизборните платформи,в повечето случаи са пълна лъжа,ама гледам Реформаторския блок набира скорост,що за птици ще са?
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от realprofesora »

muhogon написа:
Работя във фирма която няма нищо общо със скапаната "държавна" система. Получавам си редовно сносна заплата и не ме боли изобщо кой ще е на власт. Ако ще и Най-черния мангал да стане премиер и най-фундаменталния турчин да стане президент. Дъното е още далеч под нас
Професоре, поне сам вярваш ли си, като ги каканижеш такива? Каква "независимост", какви 5 лева, след като си на заплата изобщо? Утре "голямата фирма" ще фалира, или ще бъде погълната, все едно, такива неща стават всеки ден, какво става тогава? На това ли му викаш сигурност? Не се ли стабилизира цялата система, да има възходящо развитие, нищо, и никъде, не може да бъде сигурно! Недей си мисли, че си на някакъв остров на спокойствието, след като около теб бушуват бури! Играе ли мечката у съседите, и у вас ще дотропа - народна мъдрост!
70% oнаселението в БГ се издържа от роднини в чужбина.Смяташ ли че тези хора ги боли кой ще е на власт и че ще започнат да вярват че нещо ще се промени, политиците ще престанат да крадат, ще се създадат работни места и техните роднини ще се завърнат . Мисля че не можеш ги убеди и с най идиалистичните си лафчета за "възходящо развитие".
От мен толкоз по темата, вие си чешете езиците.
Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от didka »

Тва 70% са глупости, а и да не ги боли в момента гостарбайтерите, след време може да ги заболи.
И вечни фирми и разни производители на каквото и да е, няма... Затова иде реч да се мисли поне малко за бъдещето, а не само за това кирливо настоящо.
Dog drags - no tracks...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от admin »

Аз мисля да гласувам, но не съм решил за кой още. Със сигурност няма да е за някой от известните партии.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от muhogon »

Реформаторския блок набира скорост,що за птици ще са?
Никакви "птици" не са, а гарвани-лешояди, старите, разпаднати отломки на СДС, с добавка на иванкостовото ДСБ, с гарнитура от червената снаха Пръмова, дето ни затвори блоковете на АЕЦ, та за благодарност изкара един мандат еврокомисар, и за капак - ДПС 2, на Корман Исмаилов и Касим Дал, абе, все отбор юнаци, от мошеник и крадец нагоре, та и протурска партия даже! Дори и ГЕРБ пред тях са като херувими, въпреки криминалното, мутренско минало на вожда-слънце!
Последно промяна от muhogon на Пон Сеп 22, 2014 20:18 pm, променено общо 1 път.
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от admin »

От тия бягай като дявол от тамян.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от realprofesora »

didka написа:Тва 70% са глупости, а и да не ги боли в момента гостарбайтерите, след време може да ги заболи.
И вечни фирми и разни производители на каквото и да е, няма... Затова иде реч да се мисли поне малко за бъдещето, а не само за това кирливо настоящо.
По въпроса за гастарбайтерите ще ти кажа че няма да ги заболи нищо, имам познати много, които са напуснали БГ още през 1989г и нямат намерение да се връщат тук.
По въпроса за вечните фирми ще ти кажа, че има мнооого фирми които са основани преди да се е родил дядо ти даже, а и много след твоите правнуци ще си ги има.....е аз имам късмета да съм в една от тях.
Колкото до бъдещето в БГ то си е ясно-по-зле ще става, по добре няма да е .
Popopopopo
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от muhogon »

По въпроса за вечните фирми ще ти кажа, че има мнооого фирми които са основани преди да се е родил дядо ти даже,
При един нов 9ти септември, дали ще остане и папер от "вечната" фирма? Или пък, ако внезапно решат, че тук вече не им е изгодно, и са на загуба? Или потреблението се свие дотам, че да се обезсмисли оставането им? Ако ги погълне друг гигант? Ако фалират? Все пак, и по-големи от тях са фалирали, още по-вечни!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от realprofesora »

muhogon написа:
По въпроса за вечните фирми ще ти кажа, че има мнооого фирми които са основани преди да се е родил дядо ти даже,
При един нов 9ти септември, дали ще остане и папер от "вечната" фирма? Или пък, ако внезапно решат, че тук вече не им е изгодно, и са на загуба? Или потреблението се свие дотам, че да се обезсмисли оставането им? Ако ги погълне друг гигант? Ако фалират? Все пак, и по-големи от тях са фалирали, още по-вечни!
С тези АКОта можеш да си оцапаш гащите и ще ти кажа само едно: Запомни едно, хип- хопа ми е мноо по- добър от хип- хопа ти.
Popopopopo
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Проучване ще гласувате на 5 октомври?

Мнение от Magas »

realprofesora написа: Колкото до бъдещето в БГ то си е ясно-по-зле ще става, по добре няма да е .
Може би,ако разчитахме само н твоя глас.Добре,че не е така
П.С.Нищо лично казвам своята гледна точка.
Бъди такъв какъвто си
Публикувай отговор