Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от muhogon »

Някой има ли идея, или пък да е виждал, къде в Ст. Загора има да се продават смарт часовници? Не, че съм се засилил да купувам, но ми е страшно любопитно, да ги видя на живо, много неща четох за тях, много противоречиви! В нета има снимки и оферти, но искам да ги видя на живо, друго си е!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от System_error »

Телефон на китката с идиотски малък размер и опоскан на хардуер и софтуер. Нищо особено. Според мен не си заслужават вниманието.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от muhogon »

System_error написа:Телефон на китката с идиотски малък размер и опоскан на хардуер и софтуер. Нищо особено. Според мен не си заслужават вниманието.
Мисля, че въпросът ми беше, къде могат да се видят тия неща, а не мнения, дали стават, или не! Както казах, доста изчетох, благодаря, но няма нужда и тук да се разискват качествата им!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от System_error »

Добре де, прав си. Виж в Германос дали нямат изложени. Според сайта им продават това:
http://www.germanos.bg/catalogue/mobile ... alaxy-gear
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от muhogon »

Има ги в Технополис, вече ги видях! Но не са чак толкова малки, като размер. И са бая скъпички, за същите пари, ще си вземеш сносен телевизор!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от muhogon »

Да използвам собствената си тема, тъй и тъй, дойде реч и за телевизори! Има ли запознати тука, с моделите 3Д, и техните особености? Доколкото знам, за да се гледа нещо в тоя формат, трябва самото предаване, или запис, да е 3Д! Предавания такива няма, поне аз не знам, а пък, ако ще е запис, дали няма да е прекалено много информацията, в гигабайти, колко, горе-долу? Също така, чета, че някои модели, имат вграден конвертор, от 2Д към 3Д, дали върши някаква работа, или е повече за реклама? Дали тоя конвертор, конвертира в реално време, и с какво качество? Дали е по-добре, тоя телевизор да е смарт, заради това 3Д? Също така, очилата, каква е разликата, между активни и пасивни, и кои са за предпочитане?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от System_error »

Тракия Кабел имат 3D канали.
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от PTS »

muhogon написа:Да използвам собствената си тема, тъй и тъй, дойде реч и за телевизори! Има ли запознати тука, с моделите 3Д, и техните особености? Доколкото знам, за да се гледа нещо в тоя формат, трябва самото предаване, или запис, да е 3Д! Предавания такива няма, поне аз не знам, а пък, ако ще е запис, дали няма да е прекалено много информацията, в гигабайти, колко, горе-долу? Също така, чета, че някои модели, имат вграден конвертор, от 2Д към 3Д, дали върши някаква работа, или е повече за реклама? Дали тоя конвертор, конвертира в реално време, и с какво качество? Дали е по-добре, тоя телевизор да е смарт, заради това 3Д? Също така, очилата, каква е разликата, между активни и пасивни, и кои са за предпочитане?
http://zamunda.net/browse.php?cat=46

Тук има 3Д филми и доста добре се гледат на Смарт ТВ.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от Nirvana »

Докато не сложат функция да отговаряш на обаждане през часовника не бих си го купил. Излишно е да имаш просто едно безполезно "устройство" на ръката, през което да си отваряш единствено съобщения и контакт листа!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от muhogon »

Nirvana написа:Докато не сложат функция да отговаряш на обаждане през часовника не бих си го купил. Излишно е да имаш просто едно безполезно "устройство" на ръката, през което да си отваряш единствено съобщения и контакт листа!
Хахх, представяш ли си, каква картинка ще сме тогава? Същински джеймсбондовци, говорещи през часовника си! Досега, със слушалките, поне си говорехме на себе си, тогава ще говорим на ръцете си :D ! Но и това ще стане, само дето, като всяко ново нещо, в началото ще е недоизкусурено!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Смарт часовници в Ст. Загора - къде?

Мнение от muhogon »

Nirvana написа:Докато не сложат функция да отговаряш на обаждане през часовника не бих си го купил. Излишно е да имаш просто едно безполезно "устройство" на ръката, през което да си отваряш единствено съобщения и контакт листа!
Хахх, представяш ли си, каква картинка ще сме тогава? Същински джеймсбондовци, говорещи през часовника си! Досега, със слушалките, поне си говорехме на себе си, тогава ще говорим на ръцете си :D ! Но и това ще стане, само дето, като всяко ново нещо, в началото ще е недоизкусурено!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор