Heroes might and magic III за таблет

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Heroes might and magic III за таблет

Мнение от Nirvana »

Колеги,
опитвам се да кача Heroes might and magic III на таблета си като следвам всички инструкции от нета:

"1). Копирате изтеглените ъпдейти - Wog357f и Update358 в папка Update на Heroes3
2).Настройвате си времевата зона на компютъра на Pacific Zone(US Canada) и езика от Control Panel - Regional and language settings - English (United States)
3).Пускате Install.exe от Wog357f и чакате !!! След това инстала от Update358 пак чакате търпеливо!! и сте готови."


, но стигам до момент, където ми дава да избера директория за инсталиране и не ме пуска напред. Всъщност, цялата работа е, след инсталацията (дано да стане някой ден), разархивираните файлове ги качвам в таблета в създадена папка от VCMI с името xyz.vcmi/files и стартирам VCMI.
Може проблема да е от Уиндоус Вистата ми, затова ще помоля някой ако може да изтегли http://www.zamunda.net/details.php?id=31877 , да я инсталира, разархивираните файлове да ги направи в архив и да ги сподели.

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от realprofesora »

Заемам се
Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от didka »

Не мисля, че като копираш инсталираните файлове от друг компютър, ще тръгне на твоя. Ако правилно съм разбрал идеята.
Dog drags - no tracks...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от realprofesora »

Брата, ми не те пуска защото нямаш инсталната играта, а това са само ъпдет пакетите към играта. Самата Игра е към 900мБ.
Ако искаш да я инстална и след това ъпдейтите и да ми кажеш какво ще ти трябва.
@Дидка-Милене има игри които тръгват. А щом така пише в инструкциите на нета, може и да тръгне.
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от Nirvana »

realprofesora написа:Брата, ми не те пуска защото нямаш инсталната играта, а това са само ъпдет пакетите към играта. Самата Игра е към 900мБ.
Ако искаш да я инстална и след това ъпдейтите и да ми кажеш какво ще ти трябва.
@Дидка-Милене има игри които тръгват. А щом така пише в инструкциите на нета, може и да тръгне.
Имам инсталирана играта, и след ъпдейт пак не иска. Според мен ми пречи Вистата, а нямам инсталирано XP.
Затова питам, ако някой има ХР да я инсталира и да я копирам инсталирана направо на таблета. Тия дни пак ще правя опити.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от realprofesora »

Nirvana написа:
realprofesora написа:Брата, ми не те пуска защото нямаш инсталната играта, а това са само ъпдет пакетите към играта. Самата Игра е към 900мБ.
Ако искаш да я инстална и след това ъпдейтите и да ми кажеш какво ще ти трябва.
@Дидка-Милене има игри които тръгват. А щом така пише в инструкциите на нета, може и да тръгне.
Имам инсталирана играта, и след ъпдейт пак не иска. Според мен ми пречи Вистата, а нямам инсталирано XP.
Затова питам, ако някой има ХР да я инсталира и да я копирам инсталирана направо на таблета. Тия дни пак ще правя опити.
разбрах те , аз съм със 7ца , но ще я инстална да видя какво ще стане.
Друг проблем може да се окаже, ако си я краквал и сега ъпдейта си търси оргиналния EXE файл.
Но ще видим при мен какво ще стане.
Popopopopo
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от realprofesora »

След малко четене(имаше настройки в msconfig) инсталнах играта и ъпдейтите. Качих папката с файловете на флашка и когато решиш може да си ги прехвърлиш на теб.
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от Nirvana »

realprofesora написа:След малко четене(имаше настройки в msconfig) инсталнах играта и ъпдейтите. Качих папката с файловете на флашка и когато решиш може да си ги прехвърлиш на теб.
Супер! Ще намеря време тия дни да ги прехвърля. Благодаря много!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от Nirvana »

realprofesora,
оправих се с играта. Успях да я кача и тръгна без проблем. Изтривай каквото имаш при теб като архив. Още веднъж благодаря за отделеното време!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Heroes might and magic III за таблет

Мнение от realprofesora »

Nirvana написа:realprofesora,
оправих се с играта. Успях да я кача и тръгна без проблем. Изтривай каквото имаш при теб като архив. Още веднъж благодаря за отделеното време!
Много хубаво, че си се оправил. Ще ги трия файловете.
Popopopopo
Публикувай отговор