Честито Рождество Христово , Българи!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Честито Рождество Христово , Българи!

Мнение от realprofesora »

Продавам, продавам...продавам. Продадохме душите си, продадохме всичко що ценихме, що ни определяше като нация , като един народ. Няма ни вече, няма българи, няма християни, Никой не се сети да пусне една жалка темичка , да честити тоз свят празник нам. Тоз велик ден-Рождество Христово.
Защо измъчваха и убиваха нашите деди, които не искаха да предадат вярата своя. Защо гинаха стотици хиляди българи за туй име свято, за наща свята християнска България. За да ни има нас, за да се радваме, свободни, необременени с мисли черни. .....За нищо мряхте вий деди наши. Напразно всичко е било. Тъй чуждо ни се струва миналото наше. Сякаш сме спуснати от небето и преди нас не е имало нищо свято , ценно, скъпо нам.
Но забравете било каквото било. Не забравяйте кои сте, че иде ден по вяра да се определяме и по вяра да се назоваваме.
В тоз ден свят нека бъдете здраве вий, нека вашите близки се радват и живеят щастливо. Децата ни да бъдат отглеждани с любов и научени да ВЯРВАТ в ценностите съхранили наший род.
Popopopopo
Аватар
z3us
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 15:48 pm

Re: Честито Рождество Христово , Българи!

Мнение от z3us »

Весела Коледа, професоре, хубави думи си казал пак :cheers:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Честито Рождество Христово , Българи!

Мнение от sawo »

Весел празник на всички, които се чувстват Българи!
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Честито Рождество Христово , Българи!

Мнение от System_error »

Не знам на кво е, ама искам и аз от същото :gamer:

Нямаше нужда от театралничене. Просто можеше да пусне темата САМ и да поздрави :imsorry:

Честит празник на всички. Обичайте си и бъдете ИСТИНСКИ.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Честито Рождество Христово , Българи!

Мнение от realprofesora »

System_error написа:Не знам на кво е, ама искам и аз от същото :gamer:

Нямаше нужда от театралничене. Просто можеше да пусне темата САМ и да поздрави :imsorry:

Честит празник на всички. Обичайте си и бъдете ИСТИНСКИ.
Идеята е да се обединим като християни. Да не мислиш, че аз ходя на църква, паля свещи и спазвам пости. Не разбира се, но нещо трябва да ни обедини иначе сме загубени. Ще ни претопят и мюсулманите и циганите, ще ни изтребят до крак, ще ни прокудят и пръснат като пилци.
И без това църквата ни е осрана здраво. само като ги гледам-облечени с разни златни одежди, златни корони и жезъли...Алоооо Патриарха!!! И с една бяла роба пак ще те гледат хората в очите щом има какво да им кажеш. Не е необходимо такова помпознечене. Ама хората нали са прости. Заради такива гадни продажници-църква и политици ще се затрием като българи(то май вече сме се затрили).
Айде , весело посрещане на 2015та.
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Честито Рождество Христово , Българи!

Мнение от bsbs »

Следва : "Лични караници между realprofesora и System_error - вход свободен"
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Честито Рождество Христово , Българи!

Мнение от realprofesora »

bsbs написа:Следва : "Лични караници между realprofesora и System_error - вход свободен"
Не аз не искам да насаждам мнение на никого и няма да се вкарам в никави спорове-всеки си има мнение . Просто така ги разбирам нещата-малко сме позанемарили родните си ценности и не виждам какво друго може да ни обедини като нация освен християнската ни религия. Но религия по онзи простоват начин-човешки, а не с разни попове, църкви и златни корони и жезъли. Просто от време на време по празници да се сещаме че наистина нещо ни свързва.
Хора, аз видях как живеят другите нации, как уважават празниците си и наистина се чустват горди да са част от цялото. В една Норвегия например всички на националния си празник се обличат в народна носия, ама като ви кажа всички, значи всички-от бебета които не могат да ходят до старци. Имат си магазини в които се продават народни носии от пеленачета до възрастни. И всички на този ден ядат наденички и картофено пюре за да покажат че са равни като хора на този ден и са съпричастни към родината си...независимо от статуса си, образование, възраст и др.
Е това искам скъпи съфорумци-да сме малко по-обединени, да търсим общото между нас и да го изпъкваме и издигаме, а не да търсим постоянна конфронтация , спорейки за глупости.
Весело посрещане на 2015та , щастие и мнооого здраве на всички!
Popopopopo
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Честито Рождество Христово , Българи!

Мнение от System_error »

realprofesora написа:
bsbs написа:Следва : "Лични караници между realprofesora и System_error - вход свободен"
Не аз не искам да насаждам мнение на никого и няма да се вкарам в никави спорове-всеки си има мнение . Просто така ги разбирам нещата-малко сме позанемарили родните си ценности и не виждам какво друго може да ни обедини като нация освен християнската ни религия. Но религия по онзи простоват начин-човешки, а не с разни попове, църкви и златни корони и жезъли. Просто от време на време по празници да се сещаме че наистина нещо ни свързва.
Хора, аз видях как живеят другите нации, как уважават празниците си и наистина се чустват горди да са част от цялото. В една Норвегия например всички на националния си празник се обличат в народна носия, ама като ви кажа всички, значи всички-от бебета които не могат да ходят до старци. Имат си магазини в които се продават народни носии от пеленачета до възрастни. И всички на този ден ядат наденички и картофено пюре за да покажат че са равни като хора на този ден и са съпричастни към родината си...независимо от статуса си, образование, възраст и др.
Е това искам скъпи съфорумци-да сме малко по-обединени, да търсим общото между нас и да го изпъкваме и издигаме, а не да търсим постоянна конфронтация , спорейки за глупости.
Весело посрещане на 2015та , щастие и мнооого здраве на всички!
Хубав пост. Най- ми хареса това в червеното. Весело посрещане на новата година на всички съфорумци и дано през нея сме по-щастливи от настоящата :cheers:
Публикувай отговор