Кауфланд 2

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кауфланд 2

Мнение от slimarkov »

Втори Kaufland вдигат в Стара Загора

07 ноември 2015


Kaufland инвестира във втори хипермаркет в Стара Загора. Строителството вече започна в района на техникумите, южно на парк „Бедечка“. Това ще е 56-ият хипермаркет Kaufland в България, съобщи за НБП Катерина Ташева от ПР отдела на веригата. Той ще бъде малко по-голям от настоящия в града и ще разполага с просторна търговска площ от 2900 кв. м. На територията му ще са разположени около 200 паркоместа. Първият хипермаркет на Kaufland в Стара Загора се радва на клиентски интерес – жителите на града и околностите са доволни от асортимента и цените в него. Това, а и многото клиентски запитвания за втори магазин в другия край на града доведе до решението на Kaufland да инвестира във втори обект, допълни Ташева.

Хипермаркетът ще бъде изграден по изключително съвременна технология – той ще се отоплява изцяло без използването на фосилни горива. Специална система ще помага отделената топлина от хладилните витрини да се усвоява изцяло и да се използва за отопление, а редуцирането на използвания ток намалява многократно освобождаването на вредни емисии в околната среда.

Kaufland 2 в Стара Загора по план ще отвори врати през юни 2016 г. Със старта му компанията ще създаде над 100 нови работни места в града. Целта ни е да успеем да привлечем в екипа си млади хора от Стара Загора и региона, казват от ръководството.

В новия хипермаркет Kaufland ще могат да бъдат намерени повече от 20 000 артикула, като българските стоки ще са от над 850 родни доставчици и ще надхвърлят 12 000. Силната собствената марка на Kaufland K-Classic също ще е важна част от асортимента. Наред с богатия избор на храни и напитки, в Kaufland 2 ще се предлагат и интересни стоки за домакинството, текстил, електроуреди, канцеларски материали, играчки и градински мебели.

NBP.bg, Дима ТОНЕВА
http://www.nbp.bg/nbp/%D0%B2%D1%82%D0%B ... %80%D0%B0/
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Кауфланд 2

Мнение от realprofesora »

Цените в Кауфланд са много зле. За сравнение в СБС до нас има качествен кашкавал на 10.60лв, докато в Кауфланд качествен кашкавал под 12-13лв НЯМА!
Изобщо не ми ги хвалете откъм цени.
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Кауфланд 2

Мнение от Nirvana »

realprofesora написа:Цените в Кауфланд са много зле. За сравнение в СБС до нас има качествен кашкавал на 10.60лв, докато в Кауфланд качествен кашкавал под 12-13лв НЯМА!
Изобщо не ми ги хвалете откъм цени.
Дидо, мисля, че няма човек, който да мисли по-различно от теб. Във всеки магазин има стока, чиято цена бие тези в други магазини.
Имам приятелско семейство в щатите, които много стриктно следят всички вериги. Мъжът ходи на работа, а жената изрязва по цял ден купони от вестниците. Не знам дали сте запознати, но там ако примерно занесеш 20 броя изрязани купони от вестника получаваш дадена стока безплатно и т.н.
Та, с две думи, цените трябва да се следят в различните вериги, а не да отидеш и да купиш всичко наведнъж!

Кауфланд го ползвам за хляб, плодове и зеленчуци и от време на време алкохол. Месо от там не купувам, защото се оцветява, а месото, което отива да се разваля се кълца на ситно и се пуска на промоция овкусено с подправки и сосове или се прави на кайма (информация от хора във веригата).
Lidl ми е за дрехи и джаджи за дома и градината.
Metro ми е по-удобна и универсална верига и ходя генерално поне 1-2 пъти в месеца.
В малките магазини из града чат-пат закачам по нещо интересно и полезно.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Кауфланд 2

Мнение от realprofesora »

Аз примера с кашкавала го дадох само защото ми е интересно как така тази голям верига не може да си позволи да продава хубав кашкавал на цена поне 11лв . А относно цените на храни и напитки- в СБС няма кой да ги бие. Дори синьото сирене е на 16лв.
Popopopopo
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кауфланд 2

Мнение от slimarkov »

Строежът напредва (снимка на tsakv):

Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Кауфланд 2

Мнение от admin »

Nirvana написа:
admin написа:Това как са го обърнали мястото ми е интересно. Целия район се води защитена зона там макар да се споменава, че кмета е променил статус на района там и даже имал парцелче...
Това там бяха частни парцели на ТИМ, така че доооста бързо се обръща в голяма купчина пари :)

Не е на ТИМ. На едно приятелче техен семеен познат беше изкупил целия район там май за 1.5 мил. лева с цел да спечели от къщички ама после го направиха парк и почти фалира май. Запорираха му апартаментите и т.н. не съм запознат след това какво стана. Има даже по стара тема във форума беше се жалвал човека.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кауфланд 2

Мнение от slimarkov »

До Кауфланд 2 май и Джъмбо ще има.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Кауфланд 2

Мнение от muhogon »

Стига бре, ще го урочасаш тоя Кауфланд, сякаш живота ти зависи, дали ще го построят!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Кауфланд 2

Мнение от Nirvana »

slimarkov написа:До Кауфланд 2 май и Джъмбо ще има.
Пич, това предположение или е или знаеш. Има вариант и да си сънувал :haha:

Аз лично ще се радвам много ако има Jumbo. Крайно време беше, при условие, че и ние сме доста голям окръжен град, а нямаме.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кауфланд 2

Мнение от slimarkov »

Май съм сънувал. :mrgreen:
Сериозно, Джъмбо са разпитвали за няколко терена в града. Един от тях е северно от Кауфланд 2.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Кауфланд 2

Мнение от Nirvana »

slimarkov написа:Май съм сънувал. :mrgreen:
Сериозно, Джъмбо са разпитвали за няколко терена в града. Един от тях е северно от Кауфланд 2.
Дано да не питат само, а и да действат, че поне към края на 2016 г. да имаме и ние.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кауфланд 2

Мнение от slimarkov »

Nirvana написа:
slimarkov написа:Май съм сънувал. :mrgreen:
Сериозно, Джъмбо са разпитвали за няколко терена в града. Един от тях е северно от Кауфланд 2.
Дано да не питат само, а и да действат, че поне към края на 2016 г. да имаме и ние.
На мен лично Джъмбо не ми допада.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Кауфланд 2

Мнение от Nirvana »

slimarkov написа:
Nirvana написа:
slimarkov написа:Май съм сънувал. :mrgreen:
Сериозно, Джъмбо са разпитвали за няколко терена в града. Един от тях е северно от Кауфланд 2.
Дано да не питат само, а и да действат, че поне към края на 2016 г. да имаме и ние.
На мен лично Джъмбо не ми допада.
Отвори ли Джъмбо, малките търговци си заминават директно! Доста от нещата са на невероятни цени, особено детските и домакинските неща.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Кауфланд 2

Мнение от slimarkov »

Nirvana написа:
slimarkov написа:
Nirvana написа:
Дано да не питат само, а и да действат, че поне към края на 2016 г. да имаме и ние.
На мен лично Джъмбо не ми допада.
Отвори ли Джъмбо, малките търговци си заминават директно! Доста от нещата са на невероятни цени, особено детските и домакинските неща.
Тогава не е добре дошъл! :mrgreen:
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Кауфланд 2

Мнение от Nirvana »

Конкуренцията поражда спад на цените! Ти искаш цените да са високи и не по джоба ти ли?
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор