Продавам 5.1 канален транзисторен ресийвър Yamaha RX-V520 RDS

Купува, продава, заменя и т.н. Темите се трият автоматично на всеки 30 дни.
Отговори
Juviander
Потребител
Потребител
Регистриран: вт юни 19, 2007 14:34 pm
Контакти:

Продавам 5.1 канален транзисторен ресийвър Yamaha RX-V520 RDS

Мнение от Juviander » пон юни 24, 2019 11:57 am

Продавам 5.1 канален транзисторен ресийвър Yamaha RX-V520 RDS. Масивна машина, която изпращам в комплект с неоригинално дистанционно, което управлява повечето функции (липсва му капачето за батериите ). Ресийвърът е в добро състояние, технически изправен, с дребни забележки, които съм показал на снимките. Основните са по-сериозна драскотина на горната част на предния панел, която продължава по горния капак, както и липсата на палеца за закопчаване на куплунга за маса на централната колона. Ако ползвате център, масата може да я свържете към съседния куплунг за съраунд колоната ( и без това на платката вътре са обединени ). Използвал съм го за озвучаване на сателитна телевизия и компютър през цифровите входове, в режим stereo. Ресийвърът като цяло има много приличен звук за устройство от ниския клас, както и добро звучене през цифровите входове ( за разлика от доста други модели, които са минавали през ръцете ми ). Продавам гo, тъй като вече не ми e нужен.
Технически характеристики на устройството можете да видите тук: https://www.cnet.com/products/yamaha-rx-v520/ .

Цена - 160 лв.
Намира се в Стара Загора. За други градове пътува с куриер.
За контакти - ЛС или О886 776 1О1.

Изображение Изображение Изображение Изображение
e-mail: zh_stoyanov@mail.bg

Отговори