Продавам два смядовски радиатора и малко велочасти.

Купува, продава, заменя и т.н. Темите се трият автоматично на всеки 30 дни.
Отговори
Salamura
Потребител
Потребител
Регистриран: пет апр 02, 2010 22:36 pm

Продавам два смядовски радиатора и малко велочасти.

Мнение от Salamura » вт ное 26, 2019 14:53 pm

Продавам два смядовски радиатора.

Изображение Изображение

Ползвани са допреди 10 години. Разчиствам у нас и взеха да ми пречат. Пазили сме ги в неотопляемо сухо помещение и със сигурност си функционират. Преди покупка задължително тест.
Качвам примерна снимка от нета за да видите модела - бяха масови през комунизма и сме ги ползвали за отопление дълги години. Мисля, че на максималната им степен горят 2,5kW и по сегашните стандарти надали са икономични. 20 ребра, доста тежки но могат да се ползват.

Тъй като са обемни и тежки предпочитам взимане от място. Намират се в Стара Загора, близо до центъра.
Цената е 20лв единия и 30лв за двата. Ще ги почистя предварително и тествам за да е всичко ОК. Нямам подходящ транспорт за града така че желаещия да ги закупи ще се наложи да разполага с транспорт.
За връзка с мен - на тел. 0889 068875 или на ЛС. На работа не ни разрешават телефонни разговори а съм на смени - ако ме търсите и ви затворя ще ви върна обаждане когато излезна в почивка.

За велочастите:
Галерия велочасти от МТВ: https://postimg.cc/gallery/hpwtkhei/

2бр. кормила Truvativ, 660мм, 31,8мм закрепване, 35мм издигане.
Черното е ползвано над 5 години и има надрасквания но нищо фрапантно. Здраво алуминиево. Бялото ми е подарък. Абсолютно същия модел и характеристики. Било е монтирано но е ползвано съвсем за кратко за разлика от черното. Така че съм го снимал по-обстойно защото забележките на бялото по си личат. Вижте снимките - обелено долу до монтажа на лапата, което при монтирано надали си личи и надраскано по боята, където се монтират ръкохватките и уредите.
Търся на черното 30лв. Бялото го давам за 40лв. Продавам само едно от двете!

Лапа Kore,
Единствено монтирана на новозакупено колело и е практически нова-неползвана! За МТВ, захват 31,8мм кормило, от страна на стержина е към ~28мм. Мерих я среда стержин - среда кормило и е 85-90мм някъде като има и малко издигане но не намирам информация с какъв градус.
Търся й 20лв.

Право колче за седалка 30,2мм.
Грешна поръчка се оказа но си го платих и взех. Става за рамки 27'5 и 29 инча а моята рамка е 26-ца и там съм с 27,2мм диаметър колче. Така че да знаете, че на 26-ци няма да пасне.
Взех го неползвано. Не намирам дефекти или надраскано.
Търся му 20лв.

Пакетна цени:
Пакетна цена черното кормило с лапа е 40лв.
Пакетна цена бялото кормило с лапа е 50лв.
За трите части - черно кормило, лапа и колче пакетна цена е 55лв.
За трите части - бяло кормило, лапа и колче пакетна цена е 65лв.

Тези части мога да пратя и по куриер. Ползвам Еконт. Изпращам за ваша сметка + преглед + тест.
За връзка с мен - на тел. 0889 068875 или на ЛС. На работа не ни разрешават телефонни разговори а съм на смени - ако ме търсите и ви затворя ще ви върна обаждане когато излезна в почивка.

Отговори