Гениално!!!

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
kami
Потребител
Потребител
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Яну 08, 2004 8:46 am
Местоположение: Некъде по Земята
Обратна връзка:

Мнение от kami »

Безрезервно те подкрепям. :lol: Тука изобилства от хора, които по сякакъв начин перефразират мисли на велики хора :wink:. Мисля,че ще стане добра тема ... :mrgreen: , не като някои други ...
Аватар
dGeneRator
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 10:29 am
Местоположение: Гр. Сталин
Обратна връзка:

Мнение от dGeneRator »

Добре де той Шекспир(тоя датския принц) не беше ли герой на Хамлет, и какво общо има всичко това със Химлер, Химлер е нацист все пак...не виждам връзката....
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Още един "гениален" мислител :arrow: Спенс е казъл:

"ебаси тъпото е да си тъп, щото като си тъп за цял живот си тъп"

Евала на такива мъдреци :mrgreen: :tongue:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

:)))

Мнение от admin »

Тази вечер съм малко подпиинал затова ще ви отговоря малко по заядливо пък нека всеки да си търси отговорите на въпросите из мнението ми ако му стиска ...

Гениалните мисли казани от друг се учат в училище ... ако не сте ги учили, съжалявам за първи седем годинки и по-добре не добавяйте нищо към "великите мисли", че кой знае, разгиле, какво ще се получи :roll: :twisted: :P
Iva: Разбрахме че си нямаш и хал-хабер от хакерство и програмиране и се посмяхме достатъчно, не превръщай и другите форуми в литературни изяви, видяхме че го можеш това да пишеш много, а да не казваш нищо, предупредх те, само смислени изказвания, има много други из форума, но модераторите точно към теб ми обърнаха вниманието заради влизане в конфикт с потребители, с иск за спиране достъпа до форума, затова че или разсъждавай нормално без да се чувстваш засегната от нещо, защото няма гениални гора, а само мисли и идей (А.А) или ще си го разсъждаваш сама и ще виждаш 403 ... каква е тази грешка ... айде ще поясня: Достъпа ограничен ...

SimonseN: Никога ли не си се замислял, че може би умишлено правим живота толкова сложен, просто се замисли, ако беше на някой остров, корабокрушенец без GPS, компютър, интернет, мобилен телефон и всички удобства който имаш сега, какво би правил :?:
Ще отселееш ... нали :?: Е, щом можеш и така ... тогава защо е тази суета :?: Просто се замисли над това и не казвай бих полудял ... защото няма да полудееш :wink: Всяко живо същество има чувство за самосъхранение.

:idea: Абе аз не познавам нито един жив гений ... затова че ако срешнете някой да се мандахерца из улиците ми се обадете на ГСМ: 0888/123456 :twisted:
Аватар
wiSHmaKeR
Модератор
Модератор
Мнения: 514
Регистриран на: Сря Дек 18, 2002 17:02 pm
Местоположение: Valhalla (Nowhere lands)
Обратна връзка:

Мнение от wiSHmaKeR »

SimonseN написа:"ебаси тъпото е да си тъп, щото като си тъп за цял живот си тъп"
Глупостта е болестно състояние: ("Golemus Glupust", лат.) :twisted:

Не искам да се застъпвам за никого, понеже не съм в крак със спора, но все пак ще изразя мнението си. Ива, не виждам проблем да се перифразират така наречените "гениални мисли", измислени от гениите (кухите глави). Всеки го прави и проблема е в това, че не всеки го разибра, следиш ли ми мисълта?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Аз съм си такъв, анти-социален тип, никой не се разбира с мен и не искам никой да се разбира с мен, малцина са тези с който се разбирам и те с мен.
На никой, никога не съм се пресмивал, напротив, всеки си има някакви начини, аз споменах само двама потребителя който ми направиха впечатление с неща който коментираха ... останалото е шума. Никой нищо не иска да научи или да прочете, чака на готово. "Как ставало еди си какво ?" ми много ясно че никой който си има поне малко понятие от нещата няма да ти каже, по чистата причина че нямаш базата (платформата) на която да усвоиш знанията т.е. липстват елементарни познания, най лесно е да го обясниш с програма, Next -> Next -> Finish. Добре ама това не изчерпва нещата, не ти дава обяснение за смисъла и поради каква причина става така, а тази причина е много важна защото е изходна точка на много други неща ... това е в най-общия смисъл че не ми се влиза в подробности.


Това че ти си го сметнала така ... проблема си е лично твой, а за справянето с потребителите ... се решават бан листи. Малко грубо е ама ... еми кво да се направи ... това е. Бараш меча и ... си размишляваш сам.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор