Диети

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Диети

Мнение от Baev »

Кажете ми някоя диета за долна част на корема /Бягам и правя преси/ :twisted:
DaRk_SiDe
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Яну 19, 2003 18:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от DaRk_SiDe »

бягането гори мускула
Аватар
FIR
Потребител
Потребител
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 19:16 pm

Мнение от FIR »

Коремните преси не помагат, тва го разбрах след като 2 седмици наред ги правих с желанието коремът ми да стане релефен.
След като преди 2-3 дена опитах да правя серии лицеви опори вече имам плочки :lol:
Аватар
Tashek™
Модератор
Модератор
Мнения: 332
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 3:47 am
Местоположение: До черешовата градина
Обратна връзка:

Мнение от Tashek™ »

FIR написа:Коремните преси не помагат, тва го разбрах след като 2 седмици наред ги правих с желанието коремът ми да стане релефен.
След като преди 2-3 дена опитах да правя серии лицеви опори вече имам плочки :lol:
пълни глупости - ако си правил пресите както трябва, няма начин да няма ефект, а между другото - 2седмици - хората по две години и пак не са доволни, ти искаш ефект за 10дена.

Baev: изчистваш всякакви мазнини от храната(месо само пилешко и риба), две седмици яж само протеини(месо, яйца, без сирене, без кашкавал и каквито и да е млечни продукти), след това 2седмици само въглехидрати(но без никакви тестени изделия). Съчетавай с три дни бягане, като лицевите опори се правят минимум след 30мин бягане(обяснявам - мазнините започват да се изгарят чак след 30мин натоварване, дотогава се изразходват само въглехидрати, предимно гликоген, който е складиран в мускулите под различна форма и гликоген и в черния дроб под формата на гликоген). След почивка от две седмици(за диетата почивка, не за другото) можеш да повториш процедурата. Приемай много течности преди тренировка, но след тренировка не приемай течности поне 1 час. Забрави всякакви аминокиселини и витамини и Fat Burner и каквито и да е химии. Единственото което ти препоръчвам е поне 0.5кг ябълки на ден(подчертавам ябълки, ако не - сок от лимон или кори от лимон). Ако направиш всичко това както е описано и няма ефект, можеш да дойдеш и да ми теглиш една...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Точно това исках да разбера :!: :) Благодаря Tashek™ :!: Ще започна от начало и ще стане :wink: :idea:
Публикувай отговор