Треньора на националния отбор по футбол.

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Треньора на националния отбор по футбол.

Мнение от Heskey »

Кажете си мнението по въпроса. Трябва ли Марков да продължи да ръководи националния и ако "не", кой според вас, ще е най-подходящият му заместник???

П.П. И ПРЕСТАНЕТЕ ДА ИСКАТЕ АНКЕТИ ЧРЕЗ ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ. ДАЛЕЧ ПО-ЛЕСНО Е ДА НАПРАВИТЕ ЕДНА ТЕМА И ТАМ ДА ПОСОЧИТЕ ВЪЗМОЖНИТЕ ОТГОВОРИ. ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ ТАКА КАТО АВТОР НА ТЕМАТА, ЩЕ СТОИ ВАШИЯТ НИК, А НЕ НА НЯКОЙ ОТ МОДЕРАТОРИТЕ!!
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
Tashek™
Модератор
Модератор
Мнения: 332
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 3:47 am
Местоположение: До черешовата градина
Обратна връзка:

Мнение от Tashek™ »

смятам, че Марков трябва да остане треньор на националния отбор. Той създаде тази формация, той я закара до финалите на европейското. Този отбор има много бъдеще и трябва да продължи по този начин. Грешно е при провал да се сменя треньора. Трябва доста дълъг период и спокойствие на обстановката около един човек, за да може да постигне нещо. Голяма грешка е да го сменят. Просто му трябва време. Вярно е, че Стоичков има апетити да става национален селекционер, но още е рано. Той е най- великия БГ футболист, но още няма опит като треньор. Нека да натрупа малко опит другаде и тогава да поеме националния. Примерно след световното. И тогава ще мелим с него начело, защото съм сигурен, че ще е добър треньор. А сега искат да сложат Пената начело, той ще вземе за помощник Стоичков и постепенно ще остане само Ицо. Не е етично и не е честно. Я се замислете как така Ицо изведнъж взе да се появява пред камери, да дава интервюта, коментари и т.н. а доскоро се криеше от журналистите като дявол от тамян :lol:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Трябва да си тръгне и да започне да се гради нов отбор около Стилян , Мартин Петров , Бербатов и Валери Божинов.Пламен Марков според мен е СТРАХЛИВ и тои го доказа със смените които направи на световното. 8)
DaRk_SiDe
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Яну 19, 2003 18:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от DaRk_SiDe »

Нека да остане.Само със смяна на тренъора няма да се оправим.Момчетата точно са свикнали с Марков.Ако след всяко европейско или световно се сменяха тренъорите нищо няма да се получи щото всеки има различни разбирания върху футбола и ще сянь да се играе съвсем различен стил на игра
Мамо , Мамо стъпах в гърнето с акитата
Аватар
Tashek™
Модератор
Модератор
Мнения: 332
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 3:47 am
Местоположение: До черешовата градина
Обратна връзка:

Мнение от Tashek™ »

DaRk_SiDe написа:Нека да остане.Само със смяна на тренъора няма да се оправим.Момчетата точно са свикнали с Марков.Ако след всяко европейско или световно се сменяха тренъорите нищо няма да се получи щото всеки има различни разбирания върху футбола и ще сянь да се играе съвсем различен стил на игра
Именно, всичко ще трябва да започва наново. За да се постигне нещо, на треньорския щаб му трябват спокойствие и най- важното време...
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Имaше някои пропуски, но всички го уверявaхa, че след aкто вече е клaсирaл отборa нa еврото, може дa експериментирa кaкто сaм прецени. Той не е винове, че феновете имaхме прекaлено големи очaквaния към него и нaционaлниоя отбор, които те не успяхa дa опрaвдaят. Мисля, че aко сегa бъде сменен, то шaнсът още едно поколение от добри футболисти дa бъде изгубено нa вятърa е достa голям.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Добре , логично според вас , но дано не плачем на световното(ако се класираме). Все пак аз си запазвам мнението за смяна на треньора :? Ят ме е още за Англия и немога да мисля трезво :!:
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

Baev написа:Добре , логично според вас , но дано не плачем на световното(ако се класираме). Все пак аз си запазвам мнението за смяна на треньора :? Ят ме е още за Англия и немога да мисля трезво :!:
Добре, ти кой предлагаш?
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Петър Хубчев :roll:
Harley_Davidson
Новак
Новак
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 17:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Harley_Davidson »

Христо Стоичков е най добрия вараинт,има много голям опит!
Аватар
Tashek™
Модератор
Модератор
Мнения: 332
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 3:47 am
Местоположение: До черешовата градина
Обратна връзка:

Мнение от Tashek™ »

Harley_Davidson написа:Христо Стоичков е най добрия вараинт,има много голям опит!
Като треньор ли? Треньорството не е само опит във футбола, иска се и отношение към играчите, близост, начин на работа, начин наизразяване и още ред други неща, които се трупат единствено и само с треньорски стаж...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аз ппедлагам да им треснат едни яки глоби за тази излагация и с парите от тях да извикат треньор от чужбина. Е треньора на гърците ,вярно е много скъп и не ни е по джоба , но има и много добри за по малко пари. Стига да се размърдат в това БФС и ще намерят. Пак повтарям , за мен Пламен Марков е страхлив и не е само той на тази Земя. :)
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

Треньора от чужбина е добра идея, но не е решение. Трябват футболисти, а ние нямаме!!!
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

За да имаме трябва да затворят всички кръчми :lol:
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

В Англия футболистите също пият, но виждаш че това не им пречи.

За всичко е виновно състоянието на вътрешното ни първенство, което е пряко следствие от цялото положение в държавата. Футболистите ни са слаби, защото първенството ни е слабо. Трансферната политика към чуждите клубове и тя никаква я няма, пък ако се случи някой по-сполучлив трансфер, съответния футболист не може да заиграе както трябва в новия, по-класен клуб, защото е свикнал да лежи в България. И така играчите ни остават слаби, независимо дали играят тук или навън.
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Публикувай отговор