критики + още нещо Vol.2...

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

SAVED - филм за хората,които са мноо вярващи и спазват десетте божи заповеди и са добри християни,но на останалите нема да им хареса (както и на мен).

2/10
Аватар
Otherside
Потребител
Потребител
Мнения: 419
Регистриран на: Пон Мар 31, 2003 23:25 pm
Местоположение: До ДНА-то
Обратна връзка:

Мнение от Otherside »

Saw - 6/10
Филма с няколко думи представлява брутален психо-трилър(има доста път да извърви до хорор) в който извратения убиец поставя жертвите си на брутални тестове които в крайна сметка изпитват моралните им ценности. Сценарият е добре заплетен, изпълнен с обрати, но и с доста дупки :? Да не говорим за алогичните действия на героито- това е единственото нещо което доближава филма до хорър :lol:
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Мнение от ^Sloopy^^ »

To Play Like Beckam

Доста интересен филм разказва се едно индийско момиче което играе много добре футбол и отива да играе в един отобор и в същото време ходи тайно защото родителите му не дават да играе.

Оценка: 7.5
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Basic
Филма е военен доста заплетен... става дума за един отряд как отиват на тренировка на в няква джунгла и се връщат само 2-ма... като другите са се изпотрепали. Филма е много завързан и най-накрая направо паднах като разбрах ква е работата.Актьорската игра е много добра.

Оценка:7/10



The Manchurian Candidate
Един доста добър филм.Пак може да се каже, че е военен.Става дума за някъква мисия и как ня всички оцелели от мисията им се губи малко време през което са правени експирименти с тях..

Оценка:7/10


Taxi New York
Тва филмче все едно гледах сбор от моментите в Таxi 1 и 2 ...
Иначе не е лошо ама всичко което стана все едно го бях гледал ... актьорската игра е много добра.

Оценка 3/10 - заради сюжета, че е краден иначе may be 7/10
Аватар
Otherside
Потребител
Потребител
Мнения: 419
Регистриран на: Пон Мар 31, 2003 23:25 pm
Местоположение: До ДНА-то
Обратна връзка:

Мнение от Otherside »

Basic е доста прецакан филм...първия път като го гледах на кино много се кефих, някъв супер заплетен и аз даже не загрях как стана таз цялата работа, но след това го взех на двд и майка ми да го гледа и спорим с нея- "не, защо той ще се прави че..." половин час, като сме връщали по десет пъти моменти от филма докато накрая на мен не ми писна и потърсих в нета какво аджиба стана там, защо тъй и какво се оказа?! и аз и майка ми бяхме прави! просто филма беше грешен!! :lol: много голяма дупка в сценария който ми развали целия кеф!
Недей да береш яд, само не забравяй.
Аватар
Swifty
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 13:20 pm
Местоположение: Stara Zagora, dream land
Обратна връзка:

Мнение от Swifty »

Basic на мен много ми хареса! Гледах го 1 път и това е... Въпреки, че не обичам военни филми, този беше адски добър! :)
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

За по следният месец изгледах поне 60 филма и The Manchurian Candidate беше абсолютно най-тъпият. Дали сте му по-висока оценка от тази на Saw, а пък мога да кажа, че Saw е хиляди пъти по-добър от The Manchurian Candidate.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Мнение от ^Sloopy^^ »

Blade Trinity

Ами какво да каже очаквах доста от този филм но за жялост очакванията ми не се сбъднаха.Първите две части бяха много по добре от колкото тази единственото което ми хареса в филма беше саунтрака към филма.Като цяло филма става за един пат гледане ама тва си е мое мнение

Оценка 7/10
Аватар
Swifty
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 13:20 pm
Местоположение: Stara Zagora, dream land
Обратна връзка:

Мнение от Swifty »

Колко и продължения да излезнат... Истината си остава и това е Blade 1 !!!

New Order - Confusion!
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

The big fish

Филмчето като започна си помислих "ебати нещастната история" защото още в началото си проличава, че филма е направен малко като приказка ..., но иначе е много готин.

Оценка:8/10
Аватар
Pipa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Окт 28, 2003 20:43 pm
Местоположение: S4ara Za90ra
Обратна връзка:

Мнение от Pipa »

Darkness - започва малко объркано, но определено заслужава внимание. Общо взето седем деца, "хора без лица" и кръг, който трябва да се затвори. Естествено и много кръв... Още един плюс е, че филма е само наполовина американски :wink:
Ужаси
9/10

Dead End - още един наполовина американски (и може би за това) добър филм. Съвкупност от трилър, ужаси и комедия. Всяка година на Коледа семейство пътува, за да прекара празника с роднини, тази година решават да пробват пряк път...
9,5/10

The Barber Of Siberia - просто трябва да се гледа... Шедьовър на Никита Михалков и продукция на Русия/ Франция/ Италия/ Чехия.
10/10

One Hour Photo - работник във фото странно се привързва към свои клиенти. Опит за малко "вън от клишето" филм с Робин Уилямс, май не много успешен... :wink:
7/10
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

Bunuel Y La Mesa De Rey Salomon - Масата на цар Соломон
Доста завързан и объркващ филм за няква магическа маса,чрез която може да се гледа в миналото,настоящето и бъдещето.главните герои 3ма приятели я търсят в град Толедо,Испания,замесени са три вяри,абе интересен,но мноо объркващ 5/10
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Miracle- Доста яко филмче, разказва се за хокейните отбори на СаЩ и СССР 8/10

You got Served - Който харесва брейк определено да го гледа иначе филма не е кой знае какво 5/10

Baise Moi - Адски бруталния филм, само името му означава чукай ме...., за 2 момичета който се ебат наред и трепят сичко след себе си 9/10
Now the magic has gone
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

National Treasure
Филмът като цяло не се отличава с нещо кой знае колко гениално.., но ролята на Д.Кейдж променя всичко. Иначе като цяло филма е направен реален за филм от такъв жанр. Не е наблегнато чак толкова на екшън колкото на приключението, историята и най-различните възели.

Оценка: 8.5/10


Sorority boys
Пръснах се от смях. Много добре направена комедия със супер добра актьорска игра.

Оценка: 9/10


Garden State
Малко объркан филм. Малко не намерих смисъл в него ама карай :oops:

Оценка: 5/10


Eternal sunshine of the sportless mind
От филма очаквах поредната комедия със супер много смях защото Д.Кери играе, но останах попарен от него. Тва е супер безмислен филм, в който не разбрах защо участва Д.Кери като има много по-добри актьори за такава роля. Както и да е сюжета на филма не ми хареса..

Оценка: 2/10
*Е тука вече определено не съм съгласен!
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

Try Seventeen - става въпрос за седемнайсетгодишно момче,което е изоставено от баща си на грижите намайка си,която е пияница.премества се в нова самостоятелна квартира и интригата се завърта покрай него и другите наематели на стаите от къщата.без голям смисъл филм. 2/10

Target - екшън драма със Стивън Болдуин за бивш военен,който е убил важна клечка от арабските терористи в мисия в близкия изток.и братът на този терорист отива в америка и залавя жената на героя на Болдуин и започва игра на котка и мишка.филма е доста интересен,за тези които обичат военните филми.7/10
Публикувай отговор