Испaния [Лига BBVA]

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор

Кой ще бъде шампион на Испания сезон 06/07

Barcelona
12
43%
Real Madrid
10
36%
Valencia
3
11%
Sevilla
2
7%
Villarreal
0
Няма гласували
Atletico Madrid
0
Няма гласували
Друг отбор
1
4%
 
Общо гласове: 28

Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Предполагам, че Барса ще са шампиони отново, а конкуренция ще има само от страна на Мадричани... (Атлетико Мадрид, вие какво си помислихте?) :twisted:
forca_barca
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Авг 30, 2005 19:54 pm

Мнение от forca_barca »

Реал мадрид са пълна трагидия е хора те няма да станат шампиони тази година.Тези които ще станат шампиони са
Barcelona.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

forca_barca написа:Реал мадрид са пълна трагидия е хора те няма да станат шампиони тази година.Тези които ще станат шампиони са
Barcelona.
Да не си гадател :?:
Аватар
Joe
Потребител
Потребител
Мнения: 309
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 2:24 am
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Мнение от Joe »

Този сезон наблюдавайте звездния отбор с нова сила, а именно Robinho :twisted: , тва Ronaldinho ряпа да яде :wink:
keep walking
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аве само Atletico Madrid :twisted:
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

Бaрселонa рaзбирa се.Бaрсa и твa е.не се плaшим от "звездния" реaл.пaк ще ги бием във звезднaтa им игрa.очaквaм приятнa изненaдa от Aтлетико и Мaрто.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Президентът на клуба: Не бих го сменил и за Робиньо

Новата звезда на Реал Робиньо обра всички овации в първия кръг на Примера дивисион. Президентът на Атлетико (Мадрид) Енрике Сересо обаче е повече от доволен, че има в отбора си Мартин Петров - най-скъпия футболист на клуба този сезон. Шефът на "дюшекчиите" призна това пред тв канала "Ла 2".
- Не бих сменил Петров за Робиньо. Българинът е новата ни звезда - заяви Сересо, без да се замисли и секунда.
Президентът на Атлетико изгледа мача срещу Сарагоса от трибуните на "Висенте Калдерон" и остана удивен от играта на българина. "Петров се представи забележително по лявото крило. Той също така демонстрира, че има отличен удар, като за малко не изненада вратаря Сесар в няколко ситуации. Освен това българинът има много точен мерник и ще изпълнява повечето фаулове. След като видя всичко това само за един мач, нормално е Сересо да не иска да смени Петров за нищо на света. Дори за идолизирания Робиньо", коментират в Испания.

:twisted: Луд бее :twisted: взето от 7дни спорт :arrow: цена 60 стотинки :lol:
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

cavenagi написа:ако се рзиграят Макси Родригез,Кежман и Торес може и да видим Атлетико в първата 4етворка.Слабоста на този отбор е лисата на класен вътрешен халф,който да задържа да взима първа топка ,както и да е добре координиран с двете крила Макси и Мартин.Без такъв игра4 Атлеткоо са обре4ени да акустират на 4-7място в края на кампанията ,вси4ко останало е просто химера или плод на щастлво сте4ение на обстоятелствата..... :!:
Говориш за Матея Кежман нали? :roll: Аз мислех, че се е върнал пак в стария си отбор, който беше ПСВ нали? :roll:
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

ivan_chakarov написа:Сaмо Бaрселонa!!
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Трябва да направите анкета и за голмайстор - на Мартин Петров не му мърдат 20-тина гола, като повече от 50% може да са от пряк свободен удър...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Марто не е чист нападател. От него не се иска на всяка цена да вкарва голове , а повече да подава.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Знам... !!! Но все пак той е по мое мнение адски добър - техника, скорост, точност - така, че ще викам за него и съответно за Атлетико(които са малко слабички, но нищо) в Испания - от Реал и Барса вече ми се повръща...
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

ACMilan написа:Знам... !!! Но все пак той е по мое мнение адски добър - техника, скорост, точност - така, че ще викам за него и съответно за Атлетико(които са малко слабички, но нищо) в Испания - от Реал и Барса вече ми се повръща...
И аз така, но гадното е, че не показва потенциала си в националния отбор или.... :? може би не може да го покаже, защото играчите около него не са толкова добри? :? :roll:
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Е нали вкара 3-тия гол и бихме - другото от този мач не е толкова важно...
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

ACMilan написа:Е нали вкара 3-тия гол и бихме - другото от този мач не е толкова важно...
Аз нямам предвид последния мач, а с/у Швеция. Аз съм го виждал да вкарва два такива гола в един и същи мач, но...с/у Швеция изпусна. Ако беше вкарал всичко можеше да се развие по много различен начи, но пък можеше и пак да паднем, затова призовавам всички, които критикуват национални(не визирам никой) да не го правят. Просто не са много добри и това. :wink:
Публикувай отговор