Испaния [Лига BBVA]

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор

Кой ще бъде шампион на Испания сезон 06/07

Barcelona
12
43%
Real Madrid
10
36%
Valencia
3
11%
Sevilla
2
7%
Villarreal
0
Няма гласували
Atletico Madrid
0
Няма гласували
Друг отбор
1
4%
 
Общо гласове: 28

Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Аз исках Атлетико да купят и Бербатов, че да се обиграят малко тези двамата... сега се надявам и Стилян Петров да напусне задръстения Селтик и да иде на по-хубаво място - те от Фулъм го искаха, но ако Байер Леверкузен или Атлетико го привлекът ще заиграе по-добре и националния ни отбор....
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Джонатан Уудгейт продължава да бърка вратите
Ех, Самуел къде си!?! :x
Мартин Петров: Ще бием и Реал Мадрид
От една страна искам Реал да бият, но ако паднат искам да е с гол на Петров.
Касияс: Сигурен съм, че ще победим на “Калдерон”
Сигурен съм в твоите възможности батка, ама нали знаеш кво става с много самоуверените :o . Дано да са му верни предречията
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Изображение
Кво мислите за дербито другата събота.
Реал имат доста контузени ключови играчи, но от друга страна са домакини. Интересен мач се очертава. Казвам Х аз
Аватар
Nasio
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 43
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 17:16 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от Nasio »

0:2
Нямат шанс белите нещастници :)
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аз мисля , че мача ще е 1 . Познах Манчестър - Челси миналата седмица , може сега да ударя е този.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Nasio за малко да познаеш. Наистина Реал бяха малко нещастни

Real Madrid 0:3 Barcelona
15' Eto'o
59' Ronaldinho
77' Ronaldinho

След 2-рия гол на Ronaldinho феновете на Реал започнали да го аплодират, за това което е направил 8O . Поне до колкото чух е вкарал хубав гол
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

“Ас”:Барса продава Деко през лятото


Барселона. Барселона най-вероятно ще продаде офанзивния си халф Деко през лятото, съобщава испанският спортен всекидневник “Ас” в днешния си брой. Ръководството на “каталунците” е взело решението да се раздели с бразилеца с португалски паспорт, за да може да привлече френският ас на Арсенал Тиери Анри или звездата на Челси Франк Лампард след края на сезона. Лапорта иска да продаде именно Андерсон де Соуса поради наличието на доста качествени играчи в средата на терена (Мота, Ван Бомел, Иниеста, Шави, Едмилсон, Габри и Меси). Цената на Деко е 15 милиона евро.
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Baev написа:
“Ас”:Барса продава Деко през лятото


Барселона. Барселона най-вероятно ще продаде офанзивния си халф Деко през лятото, съобщава испанският спортен всекидневник “Ас” в днешния си брой. Ръководството на “каталунците” е взело решението да се раздели с бразилеца с португалски паспорт, за да може да привлече френският ас на Арсенал Тиери Анри или звездата на Челси Франк Лампард след края на сезона. Лапорта иска да продаде именно Андерсон де Соуса поради наличието на доста качествени играчи в средата на терена (Мота, Ван Бомел, Иниеста, Шави, Едмилсон, Габри и Меси). Цената на Деко е 15 милиона евро.
Най-много да иде в Челси. :wink: А пък за Лампард само могат и да си мечтаят. По-скоро те ще продадат Роналдиньо на Челси, отколкото Челси да си продаде гръбнака на отбора на Барса. :mrgreen:
Аватар
Nasio
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 43
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 17:16 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от Nasio »

За феновете на Барселона -> http://forum.barcelona-bulgaria.com
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Капело с ултиматум към Реал

Италианският треньор поиска селекция за 150 млн., за да подпише с белите


Фабио Капело е изложил своите условия, за да поеме Реал (Мадрид), пред президента Флорентино Перес. Треньорът на Ювентус е избран да поеме кралския клуб през лятото. Капело обаче иска в Реал да бъдат привлечени 4 галактикос, по израза на в. "Ас": Адриано, Ибрахимович, Джерард и Виейра.
Според мадридския всекидневник Реал ще пръсне около 150 млн. евро, за да осигури услугите на четиримата
:lol: Голям смях
Тези четеримата и в Берое да дойдат , и Аз да им стана треньор ще вземем шампионската лига :lol:
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Бахти гъзара е! 8)
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Раул възстановен от контузията в коляното
След загубата на Барса в изминалия кръг се върна до известна степен интригата за челното място, а сега и Раул щом се върна за Реал от контузия, нямаше как да не го отчета. Барса без Ето'о и Роналдиньо са, като Реал без Роналдо и Зидан :lol:

Club Pld Pts
Barcelona 22 52
Valencia 22 43
Real Madrid 22 42

Очаквам Барса да паднат и в следващия им мач, като гости на Валенсия
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

В крайна сметка Барса взе титлата, което и се очакваше, а и май си я заслужиша :x
Втори останаха Реал, които удържаха второто място с доста късмет и през следващия сезон ще играят директно в групите на Шампионската лига.
Трети останаха Валенсия в един добър сезон за тях и не им достигна шанса за 2-рото място.
Четвърти са Осасуна с изненадващото си представяне този сезон, което ме съмнява, че ще се повтори и през следващия. Заедно с Валенсия ще играят предварителни квалификации за групите в ШЛ
Пети са шампионите от купата на УЕФА, Севиля. Според 5-тото място в примера трябва да играят пак в Уефа, но понеже станаха шампиони мисля, че трябва да са в Шампионската лига. Някой по-запознат с правилата на УЕФА, ако знае да каже
Публикувай отговор