Вярата - Истината или не?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

с това шега не бива ей 8)
ако си по-високо ниво,но вършиш ЗЛИНИ... ще бъдеш върнат в началото
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

изчетах кво сте писали, горе долу съм съгласен с доста неща, но едно ми е интересно - можеш ли примерно ако си на второ ниво да се върнеш на първо?също тва да определяш нивото на някой друг по форума ми се струва странно, може той да си е изградил образ, съвсем различен от този в `реалния` живот, освен ако не си нещо като телепат :P
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Big_Brother: Възможно е, само че пропуска да ти каже има духове който слизат с определена цел (мисия) на земята и никога повече не се прераждат (връщат) на земята. Такива са духовете на Исус, Айнщайн и много други велики хора.
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Исус - да
Айнщайн - не точни :)
irc.ph4t3.net - #VereyaNET
Vcable bulfleet съюз IRC
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Гарантирам ти и за него :wink:
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Е да, единствената разлика м/у Исус и нашия плешив приятел е че Исус се е родил със "силите" си а нашия приятел си ги е придобил :)
irc.ph4t3.net - #VereyaNET
Vcable bulfleet съюз IRC
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Това няма значение, Исус получава "силите" си едва когато се кръсти във водата, но дори и да се е родил с тях, духът му е слезнал с определена цел, както този на Айнщайн, както и на много други т.е. по Виша Сила им е заповядъла на правят това и ги и е подтикнала да стигнат до крайния продукт. Те идват с определена мисия и обстоятелствата за да бъдът изпълнени е грижа на по Вишата Сила която им е възложила мисията.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Смятам че прекалено много се отделихте от темата. Никой няма правото да определя нива на другите пък бил той и по-напраед с матеряла от другите. Мислите на хората формират обстоятелствата и от тази гледнаточка Jarmen най-очтиво ще те помоля да престанеш да определяш нива както на другите така и на себе си защото ги програмираш по този начин.

Нека хората се интересуват и се развиват целта на форума е да им се помага а не да се поставят в накакви канони, догми или нещо което ще ги ограничева било то в избора им или пътя който ще изберът за своето развитие.

Мисля че съм достатъчно ясен какво имам предвид
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

аз смятам че злото и доброто зависят от гледната точка kyuku
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

защо някои хора са избрани като Исус и стават велики а други не и от какво зависи да бъдеш избран
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

малко по-нагоре съм написал. Идват с определена цел, по-виша сила или някой който е по-високо в ерархията ги изпраща за да свършат някаква определена цел, например да тласнат човечеството в дадена посока. Да създадат/измислят нещо ключово и т.н.
Тука има един тънък момент, никога преди това не е слизал на земята, но ние сме ограничени във времето и пространството и няма как да знаем примерно в дадената галактика как тече времето, т.е. то тече по същия начин като на земята само че това което не е ясно каква е формата там и колко е нормалното продължение на живота ... за това неможе да се каже дали няма да слезнат втори път на земята, можем само да брой миналите му животи + сегашния и още колко пъти ще се преражда но там вече е малко по-сложна материята.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

МИСЛЯ ЧЕ СХВАНАХ :D
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

вижте ся преглеждaх еи тaкa темите просто и вижте кво интересно нещо видях
Jarmen написа:Аз например съм на 6 ниво и много лесно мога да определя нечие ниво или дали тои има някакъв шанс да получи ниво. Също така на моето ниво многа и да понижавам нива и да премахвам възможни шансове за повишаване на ниво.
Jarmen написа:Под Царичене стой нешо с ниво над 5...Когато някой го доближи веднага се побърква и умира защото "то" функционира също като "печката" в Тибет (но има много, много по важна роля). Няма човек който да е слязъл долу, да е видял "обекта" и да се е върнал жив на повърхноста (имаше но те я убиха)...

a е бaте щом твърдиш че си нa ниво 6 що не влезеш в тaя дупкa дa ни рaзкaжеш кво имa тaм тей кaто мaи си достaтъчно нa голямо ниво зa дa "поемесх" тоя вид енергия които aз , ние , кaдето сме нa ниво 0 не можем .. и зa дa не ми избягaш с фaкт-a че си кaзaл 4е е нещо с ниво нaд 5 следовaтелно мойе дa единствено 7 което ти нямa дa мойесх дa усжоиш щото сaмо "те" сa с ниво 7 и тогaвa ще се окaже че товa тaм е зa тях ..

обaче .. твa в тибет нaли е ниво 4 е него тряя дa можеш тогaвa я ни рaзкaжи въпреки че твa в цaричене е идеaлния тест дaли си ненормaлен !!!!

стото пук не сaм шерлок хоулмс дa те проследя дaли си ходил в тибет и дaли си усвоил енергиятa .. от кaменните огледaлa .. която ти би тряяло дa мойесх дa усвоисх .. aиде докaйи ми че си я усвоил и схте ти повярвaм

aко все още посещaвaш тоя форум : нaвит ли си дa те прaтим в дупкaтa нa цaричене дa ни просжетлиш мaлко

или си кaзaл не aз примерно сaм 6 ниво
ИЛИ aз "примерно" сaм 6 ниво
с две думи винaги можеш дa се измaкнеш от твa дето умувaм върху него идеятa е другa ... идеятa е че си противоречиш зa пореден път и единствения нaчин дa го докaжеш е дa влезеш тaм примерно. .

ИЛИ СИ ВЛИЗAЛ
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Наистина като се замисля съм доста под 3то ниво честно казано не мога и да определя кое ниво съм така да се каже сега 'прохождам' в нещата дано поне имам шанс за напредък :)
Някои неща ги проумявам и ми е интересно кое ниво съм :)
От друга страна ако някой друг ти каже то е ясно че си под 3 но и по този начин един вид предупределя насоката в която ще тръгнеш.
DeathLord все пак хората тук не са писатели от толкова писане може да се получи някоя неточност а и виж темата от кога не е подхващана :wink:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

кaрaй е :))

"Show No Mercy For Anyone" :P
Публикувай отговор