А.Григоров - доносникът!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Заключено
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

А.Григоров - доносникът!

Мнение от muhogon »

Нямах намерение да пускам подобна тема, но се наложи. Явно, предстои нова ескалация на напрежение, между мен, и индивида Григоров /подвизаващ се и тук, с псевдонима "авс". Разбрах, че си е намерил ново поприще за изява, тоя път във фейсбук, в местни групи /ням да казвам кои са, вероятно ги знаете/. Както винаги, нищо ново не научил, нищо старо не забравил, включая и доносничеството :lol: Успя и там да ме "топне", блокираха ме за 24 часа, понеже му казах, че ще осведомя аудиторията, какъв "качествен" доносник е! Честно казано, не мислех да го правя, но сега реших, че е наложително! Индивидът не знае, че имам и други профили там, все пак, не е единствения доносник :D Само дето, другите ми профили не членуват в тия групи, затуй ще изчакам блокажа да мине, и периодично ще пускам теми, посветени на именития и знаменит наш съгражданин, Атанас Григоров, как добре е усвоил професиите "доносник" и "нагаждач", вероятно за компенсиране на некадърността /не различава сантиметри от милиметри/! Със сигурност е наследствена, фамилна черта, не знам! Вярно, минаха години от онзи фрапиращ случай, но архивите са живи, сега предстои далеч по-голяма /и по-активна/ част от града да разбере, що за стока е!

Благодаря за вниманието :mrgreen:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от Magas »

Хахаха мислех,че сте зрели хора колкото и Фейсбук профили да имаш това не те прави по умен с уважение :D
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от muhogon »

Magas написа: Чет Ное 15, 2018 9:51 am Хахаха мислех,че сте зрели хора колкото и Фейсбук профили да имаш това не те прави по умен с уважение :D
Само казвам, че колкото и да доносничи, все ще му дишам във врата, във фейса анонимността почти липсва, особено пък за градче като нашето! Ти за какво си помисли? :lol: Между другото, там цензурата е вече наистина страшна, социализмът ряпа да яде! Известни хора /в национален мащаб, включая и депутат/, с които имам "приятелство" там, също имат повече от един профил! Тъй че, не съм някакво огромно изключение, следвам "демократичната" /гьобелсова/конюнктура! Сигурен съм, че и бай Григоров също е с повече от един профил, ама туй не го прави по-малко доносник :lol:

Апропо, сега съм повече от сигурен, че индивидът ще побърза да ме блокне превантивно, за да не мога да постна линк към него :lol: Ама да не си дава труд, щото тогава ще поискам членство и с другите профили, и пак ще го изтипосам! Само ще ме забави малко повече, да го направя медийната "звезда" на града... :lol:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от muhogon »

Григоров, времето ти за размисъл изтече, явно не си осъзнаваш вината! Дори докладването ти, ми подсказа, че доносничеството ти е в кръвта, явно е наследствена черта, и че нищо не е било случайно, в онова топене! Както искаш, закривам темата, ще подходя, както намеря за добре, сърди се на себе си!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от vkv »

Трябва ли да ни занимаваш с Вашите особи?
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от Веско »

Тия няма ли ,кой да ги нахрани с БАНАНИ?
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от Magas »

На тоя мухолап свободното изразяване не му понася,дори подписът му тук го издава :D
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от muhogon »

Трябва ли да ни занимаваш с Вашите особи?
Ами недей чете, никого зорлем не задължавам да следи темата!
Тия няма ли ,кой да ги нахрани с БАНАНИ?
Няма, чакаме на тебе...
На тоя мухолап свободното изразяване не му понася,дори подписът му тук го издава
Защо, и несвободно изразяване ли има? Ти там ли си спец? А подписът ми е супер, можеш ли да се похвалиш с нещо подобно?

Та както казах, темата е приключена, извинявам се за леките, лирични отклонения, обикновено така става :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от Magas »

Не никога не съм бил в БСП или която и да е партия за разлика можеби от теб.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от muhogon »

Magas написа: Вто Ное 20, 2018 20:23 pm Не никога не съм бил в БСП или която и да е партия за разлика можеби от теб.
Ми тогава отиди, пък белким поумнееш..."можеби"...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: А.Григоров - доносникът!

Мнение от PTS »

Пак ли?
Заключено