Нов лаптоп на сносна цена?

Имате компот, ама нещо е станало бомбажче вътре ;-)
Котлона прегрява - как да го охладим?
Не ви загрява печката, като и мушнете тавата?
Мотиката се е изкривила от натискане?
Тука всички са адски адекватни и ще ви помогнат по всякакви въпроси, свързани с дълбоката и ранна оран при нивите с надморска височина над 3000 метра :-)
Публикувай отговор
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Нов лаптоп на сносна цена?

Мнение от marta12 »

Здравейте, приятели! За жалост моя любим 8-годишен Dell вече издава багажа и му идва времето да го сменя с нов. Сега, когато разглеждам новите предложения на пазара, забелязвам параметри - много, цени- още повече. Като една типична жена съм изключително объркана. Няма да инсталирам тежки програми, нито пък съм геймър, но искам нещо качествено, което би ме издържало без проблеми поне близките 5-6 години. Бихте ли ме посъветвали към какво да се насоча
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1264
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Нов лаптоп на сносна цена?

Мнение от emzo »

Все тая, всичките са боклуци и работят , колкото да си изкарат гаранцията.

Т.е. този с най-дълга гаранция.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
todorhristov
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Дек 01, 2017 8:28 am

Re: Нов лаптоп на сносна цена?

Мнение от todorhristov »

Аз имам Acer Aspire и съм много доволен, вече 3та година си го ползвам и нямам проблеми, а само веднъж да съм го преинсталирал. На Acer им вдигнаха доста нивото напоследък. За разлика от Dell - не са като едно време, затова не те съветвам отново да се насочваш към тях. Аз си поръчах моя от Ардес. Може да разгледаш, обикновено имат добри предложения: . Имат си стандартна гаранция от 2 години. Аз не знам вече някъде да предлагат по-дълга.
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Нов лаптоп на сносна цена?

Мнение от marta12 »

todorhristov написа: Пет Мар 29, 2019 21:52 pm Аз имам Acer Aspire и съм много доволен, вече 3та година си го ползвам и нямам проблеми, а само веднъж да съм го преинсталирал. На Acer им вдигнаха доста нивото напоследък. За разлика от Dell - не са като едно време, затова не те съветвам отново да се насочваш към тях. Аз си поръчах моя от Ардес. Може да разгледаш, обикновено имат добри предложения: . Имат си стандартна гаранция от 2 години. Аз не знам вече някъде да предлагат по-дълга.
Много ти благодаря за коментара. Веднага влязох в сайта им и се спрях на един Acer. Скоро може би ще имам нов лаптоп! :dancing:
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Нов лаптоп на сносна цена?

Мнение от G7G »

За каква цена говорим?
И втора ръка ли търсиш?
Това е важен въпрос.
С моя опит досега, винаги втора ръка най-висок клас машина е почти неубиваема, за разлика от чисто нов пластмасов боклук от 1000 лв с 2 години гаранция.
bari03
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Мар 25, 2021 11:17 am

Re: Нов лаптоп на сносна цена?

Мнение от bari03 »

според бюджета , с който разполагате, но марка освен hp, dell и някой от сериите на lenovo не гледай.
Публикувай отговор