Предложете матрак

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Предложете матрак

Мнение от besniaa »

Никога ТЕД.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Предложете матрак

Мнение от didka »

Тези от Метро на Тед, плати един-вземи два за 160 лв. не стават, не можаха и две години да изкарат, но имам по-скъп, който пета година не е мръднал.
Dog drags - no tracks...
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Предложете матрак

Мнение от besniaa »

didka написа: Сря Май 31, 2017 20:37 pm Тези от Метро на Тед, плати един-вземи два за 160 лв. не стават, не можаха и две години да изкарат, но имам по-скъп, който пета година не е мръднал.
Купих си ТЕД за 550лв... скапа се на 6тия месец, смениха го с по-скъп, за който си доплатих. Той изкара около 3 години и пак се скапа. Дадоха ми още по-хубав , без да доплащам, за да нямам нова гаранция. Сега е на 3-4 мес и е ок, но не бих си взел пак ТЕД.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Предложете матрак

Мнение от admin »

В интерес на истината какъвто и да е матрака все си мисля, че щом лежиш на него поне 8 часа в денонощието тази пяна нямам как да не започне да се слегва. Моя матрак мисля, че беше нани уж 10 години гаранция ... май 4 -та година вече от как се излежавам на него и за сега почти нямам забележки, но го въртя през 5 месеца.
"There is no 'patch' for stupidity."
coolmimi
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Авг 18, 2019 16:52 pm

Re: Предложете матрак

Мнение от coolmimi »

Търся хора дето се занимават с изработка на онлайн магазин, обаче да не вземат скъпо, че досега каквито цени са ми предлагали – леле мале! Освен това искам да има и мобилна версия. Ако познавате някой, който работи добре, давайте кооридинати, ползвали ли сте https://3dwebdesign.org/%D0%B8%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B8/ ?
Последно промяна от coolmimi на Чет Апр 22, 2021 19:04 pm, променено общо 1 път.
optimeon
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 70
Регистриран на: Пет Юни 26, 2020 17:10 pm

Re: Предложете матрак

Мнение от optimeon »

аз съм доволна от матраците на jysk
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Предложете матрак

Мнение от admin »

Пробвай на ЯТАШ - Yatas. Нямат представителство в Стара Загора, но са по - висок клас от горе изброените.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор