Места за отдих

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Места за отдих

Мнение от Nirvana »

Колеги,
я споделете някоя готина и не толкова масова вила за почивка в радиус 100-150 км, на която сте ходили и ви е харесало. С бебе на годинка сме и е важно да има поне базови условия (топла вода, саниратен възел, прилични легла).
Темата, мисля че ще е полезна за доста хора.

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Места за отдих

Мнение от Nirvana »

Наше любимо място е хотел Рай в Трявна (точно на общината). Уникално място за почивка. Има голям двор и катерушки за деца.
Цените са 30 лв на стая/ нощувка.

На Старите къщи/ Белинташ също ни харесва, но там е доста по-скъпо. Около 80 лв мисля беше стаята.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: Места за отдих

Мнение от creitars »

А за жената дето държи хотел РАй какво ще кажеш.Може да отидеш и без ремаркетата.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Места за отдих

Мнение от Nirvana »

creitars написа:А за жената дето държи хотел РАй какво ще кажеш.Може да отидеш и без ремаркетата.
Това не го разбрах. Жената е рускиня и е супер точна, а ремаркето ми какво общо има, не знам!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Места за отдих

Мнение от realprofesora »

Nirvana написа:
creitars написа:А за жената дето държи хотел РАй какво ще кажеш.Може да отидеш и без ремаркетата.
Това не го разбрах. Жената е рускиня и е супер точна, а ремаркето ми какво общо има, не знам!
Kaзва ти, че жената е е готина и можеш да отидеш без жена си и детето. Хахаххаха. Ей, големи сте майтапчии.
Popopopopo
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Места за отдих

Мнение от Bul-Dog »

realprofesora написа: Kaзва ти, че жената е е готина и можеш да отидеш без жена си и детето. Хахаххаха. Ей, големи сте майтапчии.
добре, на мен друго ми обясни-защо взема собствената си съпруга за прикачен инвентар?! За трактор ли се има, а? :lol:
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Места за отдих

Мнение от Nirvana »

Пичове, разводнихте темата. Прикачния инвентар в раздел Хоби :)

Не мога да повярвам, че не ходите по почивки!Голям мързел да напишете 2 реда...
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Места за отдих

Мнение от Bul-Dog »

тук ходили ли сте? страхотно е! но някои биха го определили като...скучно. зависи кой какво търси нали?!
http://www.divetsite.com/
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Места за отдих

Мнение от realprofesora »

Nirvana написа:Пичове, разводнихте темата. Прикачния инвентар в раздел Хоби :)

Не мога да повярвам, че не ходите по почивки!Голям мързел да напишете 2 реда...
Ще ти кажа нещо-Сития на гладния не вярва.
Та и ти можеш да не вярваш, но ХОРАТА НЯМАТ ПАРИ. Там е проблема с почивките. Вземам 3-4 пъти над мин заплата за страната и една екскурзия само на мен и жена ми с един обяд, ми струва около 100лв. Ха сега кажете кой може да отдели 100лв за екскурзия без преспиване. ..за 2ма души.
А да не говорим за почивка за уикенда за 3ма с преспиване и 3 яденета. Ха сега не вярвай! ...Моите шефове и те не вярват, че имало бедни. :D :D :D
Popopopopo
Lik
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2016 13:05 pm

Re: Места за отдих

Мнение от Lik »

Много красиви места има в България за отдих - Банско през лятото/есента?
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Места за отдих

Мнение от stivans »

Село Селце се намира в планински район, на 14 км от гр. Мъглиж, и на 40 км от Стара Загора. Достига се до селото по асфалтиран път. По стар римски път се достига до хижа Българка, намираща се на 12 км северно от селото.
Комплекс Дюля на около 4 км от Селце, черен път. Минава се с кола ,но има много коловози. Има реновирани дървени бунгала и много хубава механа.
Етно комплекс „Канарата“ е построен в село Селце през 2013 г. по европейска програма за развитие на селския туризъм. Комплексът се състои от три къщи за гости с леглова база за 40 човека, бистро, в което се предлага традиционна кухня, рибарник с жива риба и открит басейн. Комплекс „Канарата“ е туристическа атракция за региона и се посещава от български и чуждестранни туристи.

В селото има няколко къщи за гости – „Елите“, „Къщи Селце“, „Дядо Стоян“, и др. Има почивни бази на Горско стопанство „Стара Загора“, и на ловно-рибарското дружество – вила „Марио“.

Може да отседнете в селото, а може да отидете пеш или с кола до комплекс Дюля.Ето и един пътепис от със снимки от Оffroad-bulgaria :
http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=53763
Ходих там преди година. Пътя е тесен и на места има дупки, но е много живописен. Над Мъглиж има отбивка и скална площадка от която се вижда долината и е много красиво.Има решение да се ремонтира пътя до селото , но не знам докъде е стигнал проекта.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Места за отдих

Мнение от Bul-Dog »

Да, Селце е супер наистина! Тихо, чисто, уютно!

В Трявна и около Трявна има супер места за спокойна почивка. Страшно много места хубави има наоколо, човек трябва само да се огледа.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
veliqn

Re: Места за отдих

Мнение от veliqn »

Трявна е едно страхотно градче, където човек може да се презареди напълно.
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: Места за отдих

Мнение от borko »

Миналата седмица с моята приятелка бяхме във Велинград. Намерихме страхотна оферта в https://oferti.pochivka.bg . Хотелът беше страхотен, храната също. Имаше минерал басейн и спа център. Прекарахме си невероятно и се върнахме като нови.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Места за отдих

Мнение от didka »

Благодаря за изчерпателната информация :wink:
Dog drags - no tracks...
Публикувай отговор