Забитите бългаски песни

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
dGeneRator
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 10:29 am
Местоположение: Гр. Сталин
Обратна връзка:

Мнение от dGeneRator »

kami:Сестра ми в момента пише докторат към художествената академия(тя завърши история на изкуствата, и се пада нещо като критик ако не се лъжа)та мисълта ми е че познавам страшно много художници, скулптори и т.н и спокойно мога да кажа че едно 60% от тях са напълно откачени, това си е мое наблюдение аз от изкуство не разбирам(и сестра ми много се дразни от това)и сигурно не мога да ги оценя напълно но не знам...
П.С Обикновенно точно тези 40% на нормалните успяват да се реализират, и са доста свестни хора. Аз даже си имам теория по въпроса за това защо толкова ненормални хора се събират в художествената академия и развалят реномето на останлите хора които действително правят нещо стойностно. Сега се сещам за един художник който ме убеждаваше че разговарял с извенземно, и даже имаше дневници в които са записани нещата които казва извънземното(този между другото е най-ненормалния който познавам, засенчва всички останали така да се каже).
Публикувай отговор