Много странен проблем с бозата.

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Много странен проблем с бозата.

Мнение от Zac »

Значи лягам си аз към 4 и съм оставил mirc включена... ставам сутрнта и монитора ми е српял(нали след 10 мин съм го направил да спира).. мърдам мишката ама никав резултат а компа си работи.. но разбрах, че по няква причина е забил щото никав респонд.CTRL+ALT+DEL всеки път се чува харда ся няма... начи е забил.Рестарт взлизам в мирката и гледам преди 6 часа ме е искарало.Начи е забил веднага след като монитора се е изключил.Та ако някой ми каже кво става.. преди 2 дена си преинсталнах бозата.Тва се случва за 2-ри път.
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

Стария си комп го бях направил по едно време да си спира харда след еди колко си минути, обаче харда беше издухан и след като се изключи после нещеше да се пусне.Виж какво си нагласил за харда , ама едва ли ще е от него, по скоро бозата вече не може да изпълнява тази функция. :twisted:

П.С.Няма значение кога си наливал в които и да хард боза, важнотото е докато си я наливал да не си разливал. :lol:
Аватар
Joe
Потребител
Потребител
Мнения: 309
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 2:24 am
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Мнение от Joe »

Нaй добре си изклу4и тaзи глупост дa ти се изклу4вaт рaботите след някво време
keep walking
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Joe написа:Нaй добре си изклу4и тaзи глупост дa ти се изклу4вaт рaботите след някво време
Харда не спира .. бозата е читава ... тази функция не мога да я спра щото тоя монитор ще ми свети цяла вечер на главата.
Аватар
angel
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 826
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 15:17 pm
Местоположение: The Dark Side Of The Moon
Обратна връзка:

Мнение от angel »

Епа е изключиш монитора от копчето
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

angel написа:Епа е изключиш монитора от копчето
Верно е :D Бех забравил:) и все пак ако някои знае как се оправя тоз проблем да казва.
Аватар
Fr33StyL3r
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:33 am
Местоположение: Internet
Обратна връзка:

Мнение от Fr33StyL3r »

При мене от самосебе си се оправи незнам как ... по едно време ставаше като изключиш монитора от копчето и после пак го пуснеш и се "събуждаше" .
Аватар
МОНА ЛИЗА
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 13:09 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от МОНА ЛИЗА »

Ей как става номерът:
Изображение
:lol:
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Fr33StyL3r написа:При мене от самосебе си се оправи незнам как ... по едно време ставаше като изключиш монитора от копчето и после пак го пуснеш и се "събуждаше" .
Мда оправи се :D и аз незнам как тва с копчето не става. Бе има некви бъгове чист съм от към вируси, ама да видим :roll:
Публикувай отговор