Бая проблем с IE

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
NGP
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 21:58 pm
Местоположение: Manchester

Бая проблем с IE

Мнение от NGP »

Значи стана 1 гаф преди доста време ама вече зе да ми писва.Не знам от какво е обаче не ми показва някои неща в нета например бутони и такива неща . Също така някои линкове не стават цъкам ама не зареждат пример с усмивките във форумите . Всичко това с FireFox става няма проблеми обаче само с IE не ще и си мисля че ше е някаква настройка нз . А също така и като дам с дясното копче на : Сваляне с Flashget или Сваляне на всичко с Flashget не ще.

ПП: Вижте за какво става въпрос . Това е с IE : Изображение
А това с Firefox :
Изображение
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Сигурно страницата просто така е написана :roll:
php sql n` shit..
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 15:47 pm

Мнение от php sql n` shit.. »

..което говори за некадърност на coder-ите. Вярно е, че е кофти да се съобразяваш с толкова browser-ови различия, но все пак IE е най-ползваният по статистика в света browser към настоящия момент. И на мен не ми харесва този факт, но пък това не го променя. :lol: Макар че Microsoft нямат навика да се съобразяват със стандартите и си бутат собствените имплементации навсякъде. Ако трябваше всеки ден да им гледам дори само смотания DOM model, или щях да се гръмна някъде или да им ударя една благословия и да направя всичките си приложения несъвместими с IE и при засичането на такъв да изкарвам alert за непоносимост към MS продукти. :mrgreen: Ех, мечти...
За съжаление после като трябва да ми дадат заплатата сигурно ще ми пратят бележка "несъвместимо с опърничави служители", но това е друга тема.. :lol:

(И колкото и да недоволсвам и аз съм се борила с техните имплементации... :roll: Което _напълно_ обяснява негативното ми отношение. :P )
Аватар
NGP
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 21:58 pm
Местоположение: Manchester

Мнение от NGP »

Хм преди ми го показваше , а и не говоря само за тази страница :? Беше просто пример но все пак ето линк дали не е само при мен проблем : http://l2.ma3x.net/
php sql n` shit..
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 15:47 pm

Мнение от php sql n` shit.. »

Да, съжалявам. Отплеснах се в миналия си пост. :) Това е javascript menu, за усмивките във форумите също се ползва javascript. На firefox-a ти излизат, защото имаш check-нато Enable JavaScript. Вероятно ти е спряна интерпретацията на javascript в IE. Цъкни тук и ще видиш как да провериш и да го оправиш. :wink:
Аватар
crazy_dog
Потребител
Потребител
Мнения: 425
Регистриран на: Съб Дек 04, 2004 21:35 pm
Местоположение: WWW
Обратна връзка:

Мнение от crazy_dog »

при мен с IE няма проблем! :roll:
Аватар
NGP
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 21:58 pm
Местоположение: Manchester

Мнение от NGP »

Мерси за помощта на всички явно само 1 преинстал може да помогне
Публикувай отговор