Скрипт за....

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Скрипт за....

Мнение от Nirvana »

значи, нужен ми е скрипт, който при различна резолюция на монитора (при различни потребители с различни инчове на монитора или различна резолюция)да запазва структурата и центрирането на уеб страница. не знам дали го обясних точно, но ще дам пример.

http://explosivprogress.hit.bg/ на моя монитор запълва изцяло прозореца на explorer-а при резолюция 1024х768, а на мониторите на фирмата, които са на 19 инча излиза в горната част на екрана и отдолу остава празно бяло поле от прозореца. целта ми е ако може по някакъв начин да се сложи скрипт, който да разпознава резолюцията и спрямо нея да центрира ако е нужно.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Код за потвърждение: Избери целия код

<BODY BGCOLOR=#FFFFFF LEFTMARGIN=0 TOPMARGIN=0 MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 ONLOAD="preloadImages();">
<!-- ImageReady Slices (layout.psd) -->
<TABLE WIDTH=100% BORDER=0 CELLPADDING=0 CELLSPACING=0>
задай BGCOLOR на BODY-то

Код за потвърждение: Избери целия код

<BODY BGCOLOR=#???????? LEFTMARGIN=0 TOPMARGIN=0 MARGINWIDTH=0 MARGINHEIGHT=0 ONLOAD="preloadImages();">
<!-- ImageReady Slices (layout.psd) -->
<TABLE   align="center" WIDTH=100% BORDER=0CELLPADDING=0 CELLSPACING=0>
а таблицата align="center"
Публикувай отговор