Windows 7

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Windows 7

Мнение от SniperBeta »

Аз съм щастлив юзър и не ползвам Глиста. ХР-то си ми е достатъчно, но съм надъхан на 7 поради редица вече причини. Този Ultimate няма активатор. Със сериен е.
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Windows 7

Мнение от The enD »

Аз съм с Win7 x64 и нямам проблеми с програми и игри. Единственото, което прави проблем е Heroes 3- WOG , че забива без причина след някой час ако вкарам някаква грешна команда или нз. Друго като че ли няма... доста стара игра. :)
Аватар
banana
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Съб Фев 06, 2010 1:23 am

Re: Windows 7

Мнение от banana »

Колко е най-ниския , съответно най-високия рейтинг , който показва 7-цата. Моя е 3.7 (май е доста малък) Това от рампаметта ли зависи дали ще ти е по-висок или нисък рейтинга ?
tarlyo
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 17:37 pm

Re: Windows 7

Мнение от tarlyo »

От хелп-а на Уиндоус-а:

Индексът на възприемане на Windows измерва хардуерната и софтуера конфигурация на компютъра като стойност, наречена базова оценка. По-висока стойност на оценката в общия случай означава, че компютърът ви ще работи по-добре и по-бързо от компютър с по-ниска базова оценка, особено при изпълнението на по-сложни и интензивни в използването на ресурсите задачи.

Всеки хардуерен компонент получава индивидуална междинна оценка. Базовата оценка на компютъра се определя от най-ниската междинна оценка. Например, ако най-ниската междинна оценка на отделен хардуерен компонент е 2,6, базовата оценка ще бъде 2,6. Базовата оценка не е средна стойност на комбинираните междинни оценки. Междинните оценки могат обаче да ви дадат представа за производителността на най-важните за вас компоненти и да ви помогнат да решите кои компоненти да надстроите.

Базовата оценка може да се използва за покупката на програми и друг софтуер, които отговарят на съответната базова оценка на компютъра, на който ще се използват. Например, ако компютърът ви има базова оценка 3.3, тогава вие можете да купувате всякакъв софтуер, проектиран за тази версия на Windows, който изисква компютър с базова оценка, по-малка или равна на 3.

Базовата оценка в момента варира между 1.0 и 7.9.

Изображение
Аватар
banana
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Съб Фев 06, 2010 1:23 am

Re: Windows 7

Мнение от banana »

MS office for windows 7 ? link for download :?:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Windows 7

Мнение от sawo »

No link for download because there is no such thing as "M$ office for windows 7"
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Re: Windows 7

Мнение от nefelen »

От 2003 на горе всичко би трябвало да тръгне
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
banana
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Съб Фев 06, 2010 1:23 am

Re: Windows 7

Мнение от banana »

Добре де и да не е офиса , предложете програма да отваря doc. ( windows 7 )
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Windows 7

Мнение от niggaz_nature »

Microsoft office над 2003 работят на 7
open office също
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
scre
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Май 16, 2006 1:28 am

Re: Windows 7

Мнение от scre »

включително и 2003 :)
Аватар
banana
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Съб Фев 06, 2010 1:23 am

Re: Windows 7

Мнение от banana »

Според вас добре ли е да се Update-ва 7-цата или по-добре да се спре ?
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Windows 7

Мнение от niggaz_nature »

Ако е избирателно ъпдайтване става .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Windows 7

Мнение от nasenceto »

niggaz_nature написа:Ако е избирателно ъпдайтване става .
+1
Aз съм си включил ъпдейтите, ама винаги чета кво иска да си инсталне и после му давам ОК.
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: Windows 7

Мнение от theshadowmen »

SniperBeta написа:Някой пробва ли вече Windows 7 Ultimate, че съм се засилил към него да го слагам, ама се чудя дали да е х86 или x64? Май ще слагам х64, но се чудя как е съвместимостта му с приложения като по-основни програми и по-стари игри.
слагай смело,аз съм с х86 Ultimate версията от около година и нещо и проблеми никакви.Може при игри от 2004-2005 и по-стари да има проблем,но с по-новите върви перфе.Вървят мазно като при ХР в 99% от случаите.Сега е малко по-трудно "легализирането" на 7-цата при ноемврийския релийз от тази година,но има и съответното лекарство.Като цяло съм доволен от 7-цата.
Публикувай отговор