Фитнес мания

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
Daffy_Duck
Потребител
Потребител
Мнения: 234
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 23:07 pm
skype: dig-daniel
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Daffy_Duck »

На пейка от наклон 30-45 градуса лягаш по корем и така разтваряш ръцете встрани като в изходно положение завърташ ръцете за допълнителна концентрация на мускула.
Аватар
metaliza
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Ное 08, 2007 17:22 pm

Мнение от metaliza »

и понеже не ми се търси(бая страници са...) овесените ядки стават ли за хранителен режим и вярно ли е че ако се консумират с кисело мляко са много калорични и се дебелее...
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1261
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Мнение от emzo »

metaliza написа:и понеже не ми се търси(бая страници са...) овесените ядки стават ли за хранителен режим и вярно ли е че ако се консумират с кисело мляко са много калорични и се дебелее...
Стават за всеки един от видовете хранителни режими, а дали ще слабееш или дебелееш зависи от друго нещо - калорийния баланс.
Аватар
metaliza
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Ное 08, 2007 17:22 pm

Мнение от metaliza »

не искам да качвам защото съм и без това бая масивен...само да трупам мускулна маса...че за това чух че овеса е енергиен и...
абе благодаря :)
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Изключително много ме болят ставите. При по интензивна тренировка просто усещам как нямам здравост в ставите. Не смея да се напъна много защото ще изпитам силна болка... И то това не сами при фитнеса ами и като ходя дори. Походката ми се измени. При най-малкото натоварване усещам болка. Дори и пръстите на ръцете понякога като пиша... Лекарите казаха, че костите са ми изключително добре. Също и зъбите. Проблема е само в ставите.

Знам, вие не сте лекари(преди някой да го е казал), но ще ми препоръчате ли някой добър лекар, който да може да ми помогне за моя проблем?

Личния ми лекар отказва да съдейства и продължава да твърди, че това е нормално.... Ходих при една лекарка, която пък ми каза, че съм луд и си въобразявам, че ме боли. Една пък ме прати на 2 рентгенови снимки и като поиска трета аз категорично и отказах... няма да си докарвам рак заради нея.
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1261
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Мнение от emzo »

Събирай пари и си купи Хондроитин и Глюкозамин за поне 3-4 месеца, като гледаш продукта да не е български !
През този период по-леки тренировки.Общо взето почнат ли да те болят все ще те болят.
Аватар
Daffy_Duck
Потребител
Потребител
Мнения: 234
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 23:07 pm
skype: dig-daniel
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Daffy_Duck »

Купи си някви хубави витамини има едни Nova на Saturn Suplements при брофа са много яки пий от тях и можеш да си вземеш Animal Flex който е за стави и кости ама е скъп,можеш направо да отидеш в магазина и да питаш!
Аватар
Arctic_Night
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Апр 30, 2007 12:46 pm

Мнение от Arctic_Night »

я кажете някой фитнес, който да работи до 22:00 в Стара Загора, ако може да не е в отдалечен квартал (или близо до автобусна/тролейбусна мрежа).
If I Could Fly...

Skype: theredoctober
Аватар
metaliza
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Ное 08, 2007 17:22 pm

Мнение от metaliza »

Arctic_Night написа:я кажете някой фитнес, който да работи до 22:00 в Стара Загора, ако може да не е в отдалечен квартал (или близо до автобусна/тролейбусна мрежа).
аз ходя на Питбула.кък да ти обясне къде е...срещо градина"Алана" има един блок долепен до СОУ"Васил Левски".влизаш в входа и следваш табелките...ейтам хем е близо до Алана, а и залата е хубава...
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Резиста е до 22 часа, универсала също
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Тренирате ли ??
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

DMXDMX написа:Тренирате ли ??
Днес точно - не! Много сняг. Не ми се излизаше :) Но принципно - да! А ти? :)
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Аз по празници изобщо не сам спирал :twisted:, само обикалях по залите.
btw универсалния много разбит станал.
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

DMXDMX написа:Аз по празници изобщо не сам спирал :twisted:, само обикалях по залите.
btw универсалния много разбит станал.
Много ясно, че няма спиране :) Обаче ся нещо почнах се разболявам и нз как ще я карам. :?
Другите как сте бе ? Тренирате ли или марзелувате?! :)

А универсалния кво му е? :) Аз мн му се кефя.
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1261
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Мнение от emzo »

Два месеца мързел ама по ред причини.
Сега вече имам много време и залата ме зове :twisted:
Публикувай отговор