Фитнес мания

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
smoky
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Фев 02, 2011 18:32 pm

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от smoky »

x6x написа:Я да ви питам :
В Ст.Загора някъде продават ли се продуктите на Powerbar?

И по точно ме интересуват POWERBAR® PERFORMANCE

Изображение
Аз от доста време поръчвам фитнес добавки от САЩ. Цените са много по-ниски, а и някои американски сайтове предлагат доставка до България за по-малко пари, отколкото ако се поръча от български сайт. Последната ми поръчка беше с доставка $4. Тези протеинови десерти в БГ струват по 5-6 лв. единия, в САЩ са по $1-$2 в зависимост от марката.
Аз лично поръчвам от http://www.iherb.com/, това е сайт не само за спортни добавки, но и за разни билки, витамини и натурални продукти, от типа рекламирани по телевизията и жълтите вестници (т.е. насочени към жените най-вече).
Ако направите поръчка до 1.3 кг. доставката е $4, пратката пристига за 1-2 седмици, получавате известие от пощата и отивате и си я взимате. Досега не са ми искали да се обмитява пратка, т.е. не съм плащал мито, плащам само продуктите, доставка $4 и в пощата такса 4 лв. Ама и поръчките са ми на малки стойности - $30-$40. Единствения минус е, че трябва да имате кредитна карта или международна дебитна карта Виза за да платите.
Отделно, че американските сайтове гледат като спечелят някой клиент да го задържат - пращат безплатно продукти, тестери, постоянно има промоции. Примерно като се поръчва от този сайт http://www.iherb.com/ при оформянето на поръчката вкарвате код ROV747 и се спестяват $5, т.е. с този код доставката ви излиза безплатна. Обаче кодът важи само веднъж.
Българските сайтове постепенно започват да се учат от американските на маркетинг и да уважават клиентите си, ама имат още доста "хляб да ядат". А и цените на американските си остават недостижими поради наличието на ред причини тук - надценки, данъци, мита и т.н.
muq
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 10:58 am

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от muq »

Shtelian написа:
muq написа:Как е фитнесът на Ивис на ъгъла на Отец Паисий и Гурко?
Аз съм го посещавал два пъти първия още като го отвориха (беше добре).
И преди 2 месеца ходих беше доста ЗЛЕ.

Хмм аз тъкмо се връщам от там и не знам какво не ти е харесало . . . чисто, просторно и си има всички нужни уреди.
Аватар
Shtelian
Потребител
Потребител
Мнения: 95
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 15:43 pm

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от Shtelian »

muq написа:
Shtelian написа:
muq написа:Как е фитнесът на Ивис на ъгъла на Отец Паисий и Гурко?
Аз съм го посещавал два пъти първия още като го отвориха (беше добре).
И преди 2 месеца ходих беше доста ЗЛЕ.

Хмм аз тъкмо се връщам от там и не знам какво не ти е харесало . . . чисто, просторно и си има всички нужни уреди.
Всеки има право на собствено мнение :cheers:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от sawo »

Shtelian написа:
muq написа:
Shtelian написа: Аз съм го посещавал два пъти първия още като го отвориха (беше добре).
И преди 2 месеца ходих беше доста ЗЛЕ.

Хмм аз тъкмо се връщам от там и не знам какво не ти е харесало . . . чисто, просторно и си има всички нужни уреди.
Всеки има право на собствено мнение :cheers:
Така е, но е доста по-добре ако има собствено _обосновано_ мнение :)
Колежката иска да ходи там, какво не ти хареса по-точно?
aneliaivanova86
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Юни 21, 2011 10:01 am

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от aneliaivanova86 »

Здравейте, интересувам се от правилен хранителен режим, чрез който да се наситя, да приема нужните витамини и минерали и същевременно да не пълнея от прекомерно хранене. Има ли някое момиче, което да ми помогне за да си изградя правилен хранителен режим ? Благодаря.
Zvan
Потребител
Потребител
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Яну 27, 2007 21:09 pm

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от Zvan »

Погледни в ТОЗИ САЙТ - има много информация за хранителни режими, тренировъчни режими, добавки. Особено във форума им гарантирано ще намериш помощ.
Един съвет - гледам в подписа си даваш линк към някакви измислени и на всичкото отгоре доста скъпи хапчета за "отслабване". Зарежи тази глупост и прегледай форума към сайта, който ти показах.
Ако все пак си готова да даваш сериозни суми за добавки всеки месец там ще те посъветват какво по-добре да си купиш - най-малкото за тези пари ще е от известна фирма с гарантирано качество.
Друг вариант е да си намериш по-активен приятел, който да ти помага да гориш калории заедно с него. :wink:
Аватар
atanasik
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 17:30 pm

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от atanasik »

Здравейте. Искам да питам, кой интернет сайт е надежден за покупка на хранителни добавки. В СтЗ на много места ми се струват завишени цените и пак няма гаранция за качество. Някой пазарувал ли е от http://fitness1.bg или www.silabg.com На тези двата съм се спрял и потребителите звучат доволни. Интересува ме най - вече качеството и къде няма шмекерии.
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1261
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от emzo »

И двата са надеждни.
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
simov
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Мар 12, 2012 14:49 pm

Фитнес хранителни добавки на килограм изгодно.

Мнение от simov »

КАЗЕИН, БЕТАИН прахообразни чисти 99 % предлага 0877089460.
КАЗЕИН млечен - 20 лв./кг.
БЕТАИН хидрохлорид - 40 лв./кг.
Доставка куриер.
ge4o
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Апр 09, 2005 19:22 pm

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от ge4o »

кажети някой фитнес подходящт за ходене с колело... преди ходих в resist но го затвориха за жалост :(
rrusev
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Сеп 29, 2011 10:55 am
skype: blowmagnum

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от rrusev »

Резист се мести на друг адрес, но залата отваря след месец, всички клиенти от резист могат да посещават House of sport(там е и ресторант "Библиотеката", намира се на Цар Калоян 57, разполага с голяма кардио зала, зала аеробик, боксова зала, и уникална фитнес концепция единствена в града. Уредите са нови, поддържани и има голямо разнообразие, безплатни съвети от лицензиран фитнес инструктор, изготвяне на тренировка и примерна хранителна диета(има възможност и за доплащане за персонален треньор). На 3 етаж има СПА център със сауна, римска и парна баня, зона за релакс, масажно студио, кавитация и турбо солариум(50ст на минута).

http://houseofsport.bg
Клуб по плуване и водно спасяване "Августа" набира деца от начална училищна възраст за уроци по плуване. Квалифицирани треньори и гарантиран резултат!
0892 466 015
ge4o
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Апр 09, 2005 19:22 pm

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от ge4o »

аз разбрах че се мести в малкия железник.... на мен ми трябва зала кадето да отида с колелото да го оставя и да тренирам спокойно а не да мисля дали ще го намеря след като свърша тренировката!!!
rrusev
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 63
Регистриран на: Чет Сеп 29, 2011 10:55 am
skype: blowmagnum

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от rrusev »

в House of sport има къде да го оставиш, а и е на центъра
Клуб по плуване и водно спасяване "Августа" набира деца от начална училищна възраст за уроци по плуване. Квалифицирани треньори и гарантиран резултат!
0892 466 015
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от Magas »

Айде някой навитлие да ходи на фитнеса на аязмото
Бъди такъв какъвто си
deimiqn
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Фев 13, 2011 18:01 pm

Re: == ФИТНЕС МАНИЯ ==

Мнение от deimiqn »

http://www.healthstore.bg/p/Guarana-Ampule

Къде в Стара Загора може да се намери.Давайте жокер на магазини за фитнес продукти или места,където може да има? :?
Публикувай отговор