Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от Bul-Dog »

Ясно е, че рано или късно правдата възтържествува-човеконенавистния строй е вече история, хората прогледнаха за истината и лъжливите мазни другари губят електората си със всяка забавена пенсия. :mrgreen:

Идва ред на създадените чудовища на социализЪМА-АТЗ в Стара Загора фалира и хората от близките села си отдъхнаха...мъртво роденото ДЗУ-плод на гигантоманията на комунягите е вече история...Идва ред на измисления им цска-пропаганда и във футбола, реверанс към господарите от СССР. цска-то преживява последните си издихания-кой ли не мина оттам, кой ли не краде. То не беше индийски мангал, не беше Лупи, един герой направо на кражбите...

Та, въпросът е, мислите ли, че е време червената петолъчка да умре?
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от sawo »

Като умре Българския футбол, притежаван изцяло от мутрите, ще умре и ЦСКА :)
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от Bul-Dog »

Ми то в такъв случай трябва да броим и България за мъртва. Че тя отдавна е на олигарси, комуноиди и мутри!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от nasenceto »

Bul-Dog написа:Ми то в такъв случай трябва да броим и България за мъртва. Че тя отдавна е на олигарси, комуноиди и мутри!
R.I.P. ... не разбирам само що се мъчите, ми не я напускате... или направо въжето на врата и край на мъките.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от Bul-Dog »

Ти таз сутрин пак си станал с дупето напред! :mrgreen:

Спокойната-и утре е ден!

Пп. Вземаш много на сериозно нещата, бе. Пописваме си, кво толкоз?
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от didka »

Bul-Dog написа:Ясно е, че рано или късно правдата възтържествува-човеконенавистния строй е вече история, хората прогледнаха за истината и лъжливите мазни другари губят електората си със всяка забавена пенсия. :mrgreen:

Идва ред на създадените чудовища на социализЪМА-АТЗ в Стара Загора фалира и хората от близките села си отдъхнаха...мъртво роденото ДЗУ-плод на гигантоманията на комунягите е вече история...Идва ред на измисления им цска-пропаганда и във футбола, реверанс към господарите от СССР. цска-то преживява последните си издихания-кой ли не мина оттам, кой ли не краде. То не беше индийски мангал, не беше Лупи, един герой направо на кражбите...

Та, въпросът е, мислите ли, че е време червената петолъчка да умре?
Пий си хапчетата редовно и няма да имаш кахъри.
:)
Dog drags - no tracks...
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от fruitcake »

Не, не трябва да се закрие ЦСКА, може би по-добре е да последва пътя на Ботев Пд!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от realprofesora »

didka написа:
Bul-Dog написа:Ясно е, че рано или късно правдата възтържествува-човеконенавистния строй е вече история, хората прогледнаха за истината и лъжливите мазни другари губят електората си със всяка забавена пенсия. :mrgreen:

Идва ред на създадените чудовища на социализЪМА-АТЗ в Стара Загора фалира и хората от близките села си отдъхнаха...мъртво роденото ДЗУ-плод на гигантоманията на комунягите е вече история...Идва ред на измисления им цска-пропаганда и във футбола, реверанс към господарите от СССР. цска-то преживява последните си издихания-кой ли не мина оттам, кой ли не краде. То не беше индийски мангал, не беше Лупи, един герой направо на кражбите...

Та, въпросът е, мислите ли, че е време червената петолъчка да умре?
Пий си хапчетата редовно и няма да имаш кахъри.
:)
Всеки по някакъв начин трябва да търси оправдания за неуспехите си. Най-лесния начин е да се занимаваш с нещо от което нямаш полза за да си запълваш времето, а именно да политизираш всичко що е пред очите ти, да плюеш постоянно и да си негатививно настроен към заобикалящия свят-това не помага, вярвайте ми.
Ако си прозрял кое може да те направи щастлив теб и хората на които държиш, тогава бори се за него с всички сили, дълбай както капката дълбае камъка и успеха ще дойде. Ако пък виждаш, че някой пречи на теб и хората около теб да живеят добре, разбираш начина по който трябва да тръгнат нещата за да има повече щастие- бъди смел, отдай се на идеята, задгърби собственото щастие и поведи останалите, но ТИ тръгни пръв.
Не виждам някой от този форум да има достатъчно кураж и ъкъл да поведе хора след него си. Първо защото той самия не знае какво иска и второ, ако случайно разбере за какво да се бори не знае начина по който да го постигне. И трето защото няма да може да убеди достатъчно хора в правотата си.....понеже останалите вече си работят по собственото благополучие и не ги интересува .
Останете си със скимтенето, поне си разнообразяваме така премногото свободно време.
P.S Прикачената фотография не е обвързана по никакъв начин със смисъла на поста. Има за цел само и единствено да привлече вниманието Ви визуално и да остави трайни следи в съзнанието Ви. Използван е психологически похват с вербална цел по метода на Сивов(this is my midle name).
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Popopopopo
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от Bul-Dog »

До реалфюрера[]
Да си завираш главата у пясъка и да се изолираш от реалността в която живееш-не е това начина. Но някои успяват и по тоя начин да бъдат щастливи.
Аз и друг път съм ти казвал, професоре, генерализираш нещата.
И нашето скромно списване у форума, натоварваш с неоправдани очаквания. Все бунтове и повеждания ти са у главата. Тва някъв синдром за водачество ли, що ли е?

А цска трябва да се закрие, паметника на "пъпа" на София трябва да се събори, най-малкото, щото са грозни символи на тиранията !
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от bsbs »

Bul-Dog написа:До реалфюрера[]
Да си завираш главата у пясъка и да се изолираш от реалността в която живееш-не е това начина. Но някои успяват и по тоя начин да бъдат щастливи.
Аз и друг път съм ти казвал, професоре, генерализираш нещата.
И нашето скромно списване у форума, натоварваш с неоправдани очаквания. Все бунтове и повеждания ти са у главата. Тва някъв синдром за водачество ли, що ли е?

А цска трябва да се закрие, паметника на "пъпа" на София трябва да се събори, най-малкото, щото са грозни символи на тиранията !
Защо не си хортуваме за ФК Берое?Футбола в България си е перачница за пари.....предполагам е ясно на всеки.
Колкото до събаряне на каквито и да са паметници......не трябва и да си помисляме камо ли да го правим.За мен примерно символ на тирания е Общината и една банка.....дай да ги събаряме тогава :D :cheers: .
Честит празник!
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от nasenceto »

realprofesora написа:Всеки по някакъв начин трябва да търси оправдания за неуспехите си. Най-лесния начин е да се занимаваш с нещо от което нямаш полза за да си запълваш времето, а именно да политизираш всичко що е пред очите ти, да плюеш постоянно и да си негатививно настроен към заобикалящия свят-това не помага, вярвайте ми.
...
Професоре - много точно казано. :cheers: Ако всичката тая негативна енергия беше впрегната в работа, нещата щяха да са доста по-усмихнати. Неслучайно сме от най-нещастните народи в света, далеч под голите и боси полу-цивилизовани племена. Не знам прекалено голяма ние е амбицията ли, очакванията ли от тоя живот що ли? Все смятаме, че трабва да сме "най", без значение можем ли го и отдава ли ни се. Братята аборигени са щастливи, защото знаят колко могат и се задоволяват с това, което имат. Пък ние все недоволни... ама и нищо не правим по въпроса. Все чакаме някой друг да ни свърши работата, да ни промени манталитета, да ни изработи надника, да ни оправи политиката и т.н.
Айде и от мен честит празник :D

Код за потвърждение: Избери целия код

ПРОИЗХОД НА ЧЕРНОГЛЕДСТВОТО
 
От люлката до гроба
 бял свят не види роба.
 Радой Ралин
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от realprofesora »

Bul-Dog написа:До реалфюрера[]
Да си завираш главата у пясъка и да се изолираш от реалността в която живееш-не е това начина. Но някои успяват и по тоя начин да бъдат щастливи.
Аз и друг път съм ти казвал, професоре, генерализираш нещата.
И нашето скромно списване у форума, натоварваш с неоправдани очаквания. Все бунтове и повеждания ти са у главата. Тва някъв синдром за водачество ли, що ли е?.......
Tук позна , наистина от малък съм свикнал да съм лидер. Винаги съм се мислил за по-умен от другите . Не можех да си представя да играем на нещо и аз да не съм вожда. В училище още от първи клас съм бил все първи по успех в класа. Но с времето тези чувства се размиват... избледняват и детските амбиции се преплитат в реалността и си сядаш на мястото без много да се втуркаш. Още повече след като видиш няколко пъти ,че нямаш верни последователи , а само няколко предатели около теб. Отсяваш си приятелите и продължаваш напред......
Не мога да дам рецепта за добър живот, но мога да кажа -Живота зависи само от вас и никой друг. Като си го направиш, така ще живееш.
Popopopopo
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от fruitcake »

Bul-Dog написа:До реалфюрера[]
Да си завираш главата у пясъка и да се изолираш от реалността в която живееш-не е това начина. Но някои успяват и по тоя начин да бъдат щастливи.
Аз и друг път съм ти казвал, професоре, генерализираш нещата.
И нашето скромно списване у форума, натоварваш с неоправдани очаквания. Все бунтове и повеждания ти са у главата. Тва някъв синдром за водачество ли, що ли е?

А цска трябва да се закрие, паметника на "пъпа" на София трябва да се събори, най-малкото, щото са грозни символи на тиранията !
Паметника, за който говориш нека се събори, но да ми говориш, че ЦСКА е символ на тиранията не съм съгласен.Давай да закрием Берое и останалите странни отбори в България :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от sawo »

Bul-Dog написа:До реалфюрера
Да си завираш главата у пясъка и да се изолираш от реалността в която живееш-не е това начина. Но някои успяват и по тоя начин да бъдат щастливи.
Аз и друг път съм ти казвал, професоре, генерализираш нещата.
Че ти сега точно същото правиш? От закриване на мутро-футболно-перачната схема в България стигнахме до закриване на цялата държава... :) Не знам другите как мислят, но според мен преспокойно можем да си живеем и без футболната ни мафия. Най-малкия ни проблем е името на някакъв отбор... Ако започнем на чисто след 10тина години ще може да гледаме роден футбол, при това и на ниво.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Как мислите-трябва ли да се закрие цска?

Мнение от besniaa »

Bul-Dog написа:Ясно е, че рано или късно правдата възтържествува-човеконенавистния строй е вече история, хората прогледнаха за истината и лъжливите мазни другари губят електората си със всяка забавена пенсия. :mrgreen:

Идва ред на създадените чудовища на социализЪМА-АТЗ в Стара Загора фалира и хората от близките села си отдъхнаха...мъртво роденото ДЗУ-плод на гигантоманията на комунягите е вече история...Идва ред на измисления им цска-пропаганда и във футбола, реверанс към господарите от СССР. цска-то преживява последните си издихания-кой ли не мина оттам, кой ли не краде. То не беше индийски мангал, не беше Лупи, един герой направо на кражбите...

Та, въпросът е, мислите ли, че е време червената петолъчка да умре?
хаха няма да умре, спокойно... "измисления" ЦСКА роди Стоичков, Костадинов и т.н. спортисти, които са много по-добри посланици на страната ни, от лицето ЦАР - МИНИСТЪР-ПРЕДСЕДАТЕЛ, примерно.... хохохо
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Публикувай отговор