Детоксикираща вана за крака

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Детоксикираща вана за крака

Мнение от Nirvana »

Колеги,
искам да питам някой случайно да е ползвал или да притежава Детоксикираща вана за крака?
Много искам да купя и съм склонен и до 300 лв да отделя стига да върши всичко изброено в списъка :)

Мерси предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от stivans »

Един съвет как да спестиш 300 лв. за Коледа. :)
Видео в you tube, което силновпечтлява решилите да си закупят такава вана.
Обаче има една подробност която я няма на видеото
Един джентълмен решил да детоксикира куклата Барби (най-вероятно щерка му го е мразила дълго) и получил същия резултат-чудесени кафяви, черни, зелени и други цветове:
http://www.youtube.com/watch?v=blHOAzB53pw
Цитирам едно мнение от форум по темата за детоксикиращите вани:
"Говорих с човек, който е платил и преживял това упражнеие и беше силно впечатлен - тъмни, кафяви и черни цветове, плуваща шлака и телесни отпадъци....Естесвената любознателност ме закова и започнах да ровя за каквито и да било тестове от медицински училища, университети, статии в реномирани списания, но уви. Нищо.
Отвсякъде излизаше пълен шит. За щастие попаднах на няколко линка, с еднакво отношение към процедурата и ви поствам, този, който се оказа най-подробен:

http://www.spaindex.com/Articles/IonicScam.htm

Вкратце цитирам няколко авторитета, които изказаха следните тези:

1. Никъде няма нито едно сериозно научно списание, или медицинско заведение или проведени тестове, които доказват, че кисненето в топла вода на 12 волта ще извлече отпадъци от тялото ти.
2. Различни хора провеждат тестове с подобни установки, като единият включва системата и водата покафенява, но за съжаление без наличие на крака в лигена. Проста химия - електролиза, плюс морска сол във водата (която всички "лечители" слагат във ваната). Другият джентълмен решил да детоксикира куклата Барби (най-вероятно щерка му го е мразила дълго) и получил чудесен резултат от кафяви, черни, зелени и други цветове.
3. Много от тези "лечители" обясняват, как по цветовете могат да познаят, кой орган е болен, от какво и лекуват доста неща - от паразити до астма, рак, спин и неизрязани нокти. Всъщност таблицата за цветовете се предоставя от производителите на "лечителите", натам - лесно.

Мисля, че това засега е достатъчно. Изводите са за вас. А ако все пак искате някой да ви измие краката - може да хванете някой за половината от исканата сума , все пак криза е..."
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от Nirvana »

Не знам, аз от това което чета мога за момента само положителни коментари да си изведа. Затова питам дали някой ползва, защото ме интересува ефекта!
Гледам, че имат и консуматив на всеки 80-100 ползвания, който от Китай струва 20-25 $.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от stivans »

Не искам да те разубеждавам да не купуваш.Просто казвам ,че не си струва.Ако имаш зарядно за акумулатор сложи в една ваничка вода сол и 2 елетрода,пусни им ток без да слагаш нищо вътре и ще излязат същите боклуци,кото твърдят че изхърля организма ти.Ето това е голяма лъжа на тези който продават тези вани.Като ученик съм правил такива експерименти.Изводите си ги направи сам.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от Nirvana »

Благодаря ти все пак за инфото. Ще обмисля преди да купя задължително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
simeon.maksimov
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Мар 30, 2015 18:54 pm

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от simeon.maksimov »

благодаря за мнението много полезна информация ми дадохте
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от marta12 »

Моята струва 280лв много съм доволна, единственото, което не ми хареса е, че гаранцията е само 6 месеца.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от realprofesora »

marta12 написа:Моята струва 280лв много съм доволна, единственото, което не ми хареса е, че гаранцията е само 6 месеца.
Ако си ти на аватара- много токсини ще имаш да изхвърляш. Вземи си вана с 20 годишна гаранция и да помества цялото тяло-500литрова.
Popopopopo
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от admin »

Мисля, че тази вана може да се използва най - много 10 пъти в годината. Като цяло организма на човек е доста сложно нещо и когато започнеш да му помагаш по този начин, той спира сам да извършва процесите по детоксикация и с това се превръщаш в роб на въпросната вана. Когато спреш да я използваш, организма ти няма да започне сам тези процеси.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от Nirvana »

admin написа:Мисля, че тази вана може да се използва най - много 10 пъти в годината. Като цяло организма на човек е доста сложно нещо и когато започнеш да му помагаш по този начин, той спира сам да извършва процесите по детоксикация и с това се превръщаш в роб на въпросната вана. Когато спреш да я използваш, организма ти няма да започне сам тези процеси.
Съгласен съм. Доста неща прочетох относно ваната и сега съм разубеден да я купя!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от realprofesora »

@Nirwana- Правилно си решил. Най-добрата детоксикация е студената бира-изхвърляш всички токсини и усвояваш само най-нужното. admin може да потвърди. :cheers:
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от Nirvana »

realprofesora написа:@Nirwana- Правилно си решил. Най-добрата детоксикация е студената бира-изхвърляш всички токсини и усвояваш само най-нужното. admin може да потвърди. :cheers:
Като сте рекли, а наздраве! :cheers:
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от marta12 »

realprofesora, коментари от този тип са напълно излишни..
Аватар
JO_MASTERA89
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Май 28, 2010 12:12 pm

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от JO_MASTERA89 »

realprofesora написа:
marta12 написа:Моята струва 280лв много съм доволна, единственото, което не ми хареса е, че гаранцията е само 6 месеца.
Ако си ти на аватара- много токсини ще имаш да изхвърляш. Вземи си вана с 20 годишна гаранция и да помества цялото тяло-500литрова.
Една Загорка имаш от мене :grin2: :grin2: :grin2: :cheers: :cheers: :cheers:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Детоксикираща вана за крака

Мнение от realprofesora »

marta12 написа:realprofesora, коментари от този тип са напълно излишни..
Взимам си бележка, миличка.
Popopopopo
Публикувай отговор