ЦСКА с Купата на България за 20ти път!

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
Galahad
Потребител
Потребител
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 20:51 pm

ЦСКА с Купата на България за 20ти път!

Мнение от Galahad »

На всички привърженици на ЦСКА в Стара Загора и региона, да е честита мъжки спечелената купа и успех занапред! Знам, че в Стара Загора няма фенклуб на отбора, че сигурно беройци не се радват много сега, но сърце не ми дава да не поздравя всички армейци в града с достойното представяне! Само ЦСКА!
The American Dream only makes sense if you're sleeping.
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: ЦСКА с Купата на България за 20ти път!

Мнение от fruitcake »

Благодаря!
:cheers: :cheers: :dancing:
nelio
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Ное 17, 2015 7:21 am

Re: ЦСКА с Купата на България за 20ти път!

Мнение от nelio »

освен това никой не я е вдигал от "В" група
но лошото е, че сега ще ги махнат половината момчета и ще сложат пак ония връзкари с голямото самочувствие, както е и в другите големи клубове де
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: ЦСКА с Купата на България за 20ти път!

Мнение от vkv »

nelio написа:освен това никой не я е вдигал от "В" група
но лошото е, че сега ще ги махнат половината момчета и ще сложат пак ония връзкари с голямото самочувствие, както е и в другите големи клубове де
Това не е изключено,но едва ли ...б група си е б група :)
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Mihaela_Sys
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Фев 02, 2019 23:33 pm

Re: ЦСКА с Купата на България за 20ти път!

Мнение от Mihaela_Sys »

рокли във всякакви цветове и различни стилове си намерих за моя голяма радост най-случайно в един онлайн магазин, който досега не знаех. Влязох да разцъкам и о, чудо – страхотни модели, а и цените са добри.
Последно промяна от Mihaela_Sys на Пон Юли 22, 2019 16:54 pm, променено общо 1 път.
lidmn
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Фев 27, 2019 11:18 am

Re: ЦСКА с Купата на България за 20ти път!

Мнение от lidmn »

Дълго време се колебах какви интериорни врати да си избера. Тези, които са украсени със стъкло много ми харесваха, но се притеснявах, че ще се почистват по-трудно. Плътните ми изглеждаха по-лесни за поддръжка. Затова реших да сменя две от старите врати с плътни нови, а третата да е със стъклени орнаменти. Обаче се оказа, че и тези със стъкло се почистват лесно.
Последно промяна от lidmn на Чет Сеп 12, 2019 11:12 am, променено общо 1 път.
Rozzza
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Юни 09, 2019 18:08 pm

Re: ЦСКА с Купата на България за 20ти път!

Мнение от Rozzza »

Доста вече опит натрупах през годините за най-различни методи за почистване на септични ями, но по-добро решение от машинното почистване просто не намерих и сигурно няма и да намеря.
Публикувай отговор