здраволовен живот

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
staneva1989
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Ное 26, 2019 21:40 pm

здраволовен живот

Мнение от staneva1989 »

Скоро една приятелка ми препоръча да консумирам по голямо количество ленено семе било здравословно , подобрявало присталтиката и метаболизма .Вие консумирали л ст го и имаше ли ефект ?
konstantin_13
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Ное 28, 2019 20:23 pm

Re: здраволовен живот

Мнение от konstantin_13 »

Здравей аз от 1год го консумирамна периоди с почивка през няколко месеца .Сутрин в кисело мляко си го разбърквам като предварително го смилам защото иначе лененото семе не може да се разгради в стомаха.Найстина има голям ефет а не само върху перисталтиката.Прочетох много хубава статия по темата в и така започнах да го взимам .Имат много полезни здравни съвети .Отделно се занимават и с помощ на хора за лечение в чужбина.Много интересна информация има там разгледайте може и нещо друго да ви бъде от полза .
bari03
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Мар 25, 2021 11:17 am

Re: здраволовен живот

Мнение от bari03 »

този ми каза ,онзи ми каза, не слушай bg mamma и глупости, хората учат медицита по 6 години не случайно
abcd
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 24, 2021 12:40 pm

Re: здраволовен живот

Мнение от abcd »

С нищо не трябва да се прекалява, това е най-важното!
boyan80
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 15, 2022 11:23 am

Re: здраволовен живот

Мнение от boyan80 »

Здравословното хранене е в основата на здравословния живот според мен. Аз съм много голям любител на сладкото, но от известно време се опитвам да заменя шоколада и вафлите с алтернативни сурови десерти. Залагам на салати основно, повече супи, почти никакъв джънк. :dancing:
IvoMarinov
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Фев 23, 2023 8:46 am

Re: здраволовен живот

Мнение от IvoMarinov »

За метаболизма жена ми всяка сутрин пие по една лъжица зехтин с една лъжица сик от лимон. През седмица прави почивки.
m.georgieva81
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Мар 01, 2023 11:31 am

Re: здраволовен живот

Мнение от m.georgieva81 »

Здравейте! Аз започнах да карам колело, когат ое студено въртя вкъщи велоергометъра. Това го правя сутрин в 5,30, когато е топло навън след работа. Но сутрин мног оме тонизира. Пия чай и сок от грейпфрут.
marian.vladimirov
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Окт 02, 2023 9:00 am

Re: здраволовен живот

Мнение от marian.vladimirov »

Здравейте! Жена ми всяка сутрин пие по една лъжица лимон със зехтин. За метаболизма. През 10 дена почивка.
Последно промяна от marian.vladimirov на Вто Окт 17, 2023 10:41 am, променено общо 1 път.
marian.vladimirov
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Окт 02, 2023 9:00 am

Re: здраволовен живот

Мнение от marian.vladimirov »

здравейте. М.Георгиева преди лягане е хубаво да се пие чай от лайка с мед и лимон.
Публикувай отговор