Шампионска лига

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

И аз най-накрая го дочаках.Само че дано и на финала да не играят така щото срещу Барселона с тази игра няма да спечелим
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от HyBRiD-X »

Браво и успех на Арсенал на финала! Винаги се кефя на английските отбори в турнирите!
:cheers:
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

pesa написа:....Само че дано и на финала да не играят така щото срещу Барселона с тази игра няма да спечелим
Абе ти не се ли усети, че играят така, защото водеха в резултата и не се натискаха много много??? 8O 8O 8O 8O 8O
А на финала се надявам те да спечелят, тъй като ми харесват много как играят, пък и нито Милан, нито Барселона заслужават тоя финал. 8)
Аватар
Torbalan
Потребител
Потребител
Мнения: 212
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 15:35 pm
Местоположение: У Нас

Мнение от Torbalan »

ФИНАЛ

БАРСЕЛОНА - АРСЕНАЛ

Сега ни остава само да чакаме
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Честито на Арсенал, дано покажат играта на която са способни на финала и да се получи хубав и оспорван мач. Ще им стискам палци.
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

NoBBy написа:Честито на Арсенал, дано покажат играта на която са способни на финала и да се получи хубав и оспорван мач. Ще им стискам палци.
Аз също!!!
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

И аз съм за Арсенал :D
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Аз съм за който победи. И двата отбора се нуждаят от титлата, но Арсенал я заслужават повече, обаче ще им трябва още едно чудо, освен Henry, за да спечелят :P :D
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Нито един от тези два отбора не заслужава тази титла.... най-добре финал да не се играе.... ама тъй като Барселона ама ИЗОБЩО титла не заслужава с тази никъква игра - и в Испания ги подпират и в Европа, аз съм за Арсенал... ама и те не я заслужават... просто Барса повече не я заслужава... това е истината
FORZA MILAN
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аз си мисля , че който и да я спечели ще я заслужава напълно. И двата отбора направиха супер мачове и заслужено стигнаха на финал.
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

ACMilan написа:Нито един от тези два отбора не заслужава тази титла.... най-добре финал да не се играе.... ама тъй като Барселона ама ИЗОБЩО титла не заслужава с тази никъква игра - и в Испания ги подпират и в Европа, аз съм за Арсенал... ама и те не я заслужават... просто Барса повече не я заслужава... това е истината
абе щото Барса отстрани Милан и за тва нали
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

НЕ :!:
Просто виж първо Арсенал...
осминафинал срещу Реал - еми то по-лесен съперник от Реал нема.... и те к'во 0:1 и 0:0 - супер мачове.... след това Ювентус... еми те Ювентус са в таз година .............. (цензура) - може първия мач 2:0 да изглежда успех... ама след това 0:0 и мачовете им срещу Вилареал са доказателство, че не заслужават Шампионската лига....
но Барселона са много по-зле...
мачовете срещу Челси.. няма к'во да ги коментирам просто... всико който има трезва преценка ще види, че Барса не заслъжаваше да мине.. после Бенфика... първи мач се насраха и трябваше да паднат - не си вкараха положението и НА КРАЯ НЕ СВИРИХА ДУЗПА срещу тях за ОЧЕВАДНА игра с ръка - помощ от рефера... както в мизерната Испания, така и в Европа... 1:0 трябваше да е... но UEFA не позволи... после в Испания озобщо не блестяха и показаха, че са повече от посредствен отбор... и за капак мачовете им срещу Милан... еми за к'во отмениха гола на Шевченко и защо ЦЯЛ мач лежаха по терена... еми щот са некадърни и го подкрепят... нямаше фал, нямаше засада, НЯМА И ГОЛ... само лежане по тревата....
:arrow: отбора, който по-малко не заслужава тази купа е Арсенал... ама най-добре финал да не се играе, щот никой от тез двата отбора не заслужава купата на шампионската лига....
FORZA MILAN
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

гола на Шевченко да- би трябвало да го зачетът,но не можеш да кажеш че и двата отбора не заслужават
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

AcMilan написа
ама най-добре финал да не се играе, щот никой от тез двата
отбора не заслужава купата на шампионската лига....
А кои заслужава да я спечели?Сигурно Милан с тази прекрасна игра срещу Лион например,където във Франция изиграха най-скучния мач,който съм гледал през живота си и с двата калитарски гола накрая.А пък относно равните мачове,които Арсенал направиха това се нарича тактика.И за пръв път чувам фен на Милан да критикува други отбори за равни мачове.че то 60% от мачовете на Милан в Европа са хиксове
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

То какво очакват някои на този етап на турнира е учудващо , ако на два мача се вкарат повече от 2-3 гола
Публикувай отговор