восъколеене

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
елина
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 15:31 pm

восъколеене

Мнение от елина »

Вярно ли е,че восъколеенето е най-мощният метод за енергийно прочистване.Ако някой знае повече за това нека пише и сподели мнение,ще бъда много благодарна,ако науча нещо повече,защото информацията по този въпрос е доста оскъдна.Като услуга е доста скъпо и се питам дали не бих могла да го приложа сама. :roll:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Това да не е нещо като леенето на куршум?
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

най ефективно ще е мозъколеенето според мен ! :twisted:
елина
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 15:31 pm

Мнение от елина »

Ходила съм къде ли не,опитвала сам какво ли не,може би това е последната ми надежда.Бих опитала и мозъколеене,стига да съм убедена,че ще помогне
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

има ли такова шоу бе хораааааа :twisted:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

има разбирасе.
представлява изчистване на страха или на отрицателната вибрация от етерното (енергиино) тяло на човека. прецеса беше обеснян от някакъв руски академик.
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

мозъколеене ли ?
gogo67
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Мар 30, 2005 16:00 pm

Re: восъколеене

Мнение от gogo67 »

елина написа:Вярно ли е,че восъколеенето е най-мощният метод за енергийно прочистване.
Не разбирам от восъколеене, но мога да кажа, че за нито един материален метод не може да се претендира да е най-мощен като средство за енергийно прочистване на фините нива. Ако някой твърди такова нещо, той или е невежа, или мошеник. Щом при това иска и доста пари, направи си изводите сама...

Има една поговорка: няма нелечими болести, има нелечими болни. Хора, отписани от официалната медицина, са се оправяли "чудодейно", докато други си мъкнат привидно баналните проблеми с години и дори си умират с тях. Проблемите са за да ни научат на нещо, и ако отказваме да го научим, никое външно лечение не може да помогне трайно.
Публикувай отговор