✈ Летище Стара Загора

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
jackson
Потребител
Потребител

Re: ✈ Летище Стара Загора

Мнение от jackson »

Чакам сега соросоягите да почерпят, все пак от ГОДИНИ казвам, че летище НЯМА ДА ИМА! :cheers: :lol:
Само сега да не ме обвините, че аз съм заставил ГРОБ и протежето му Караниколов, да вземат това решение... :lol: Но го предсказах с години по-рано, съпоставяйки реалните факти и положение, не се обвивах в розова мъгла като соросоягите...Ха наздраве! :cheers:
ДЕМОКРАЦИЯ - форма на управление, при която робите сами избират своите робовладелци.

abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист

Мнение от abc »

Kundalini написа:
Пет Май 22, 2020 12:20 pm
Не местната управа стои зад това решение на Караниколов. Май забравяте, че държаванта управа е превзета от хора от Пловдив, които още не могат да преглътнат факта, че градът им е икономическо джудже спрямо Стара Загора. Те саботират развитието на Стара Загора. Не някой друг. Дори бургаската индустриална зона вкараха в пакет с индустриална зона Тракия, но старозагорската не я искаха при тях.
Води се тиха война срещу Стара Загора от Пловдив. Сега искат да бастисат летището на естествения икономически център на цяла Тракия. Кметът какво направи, за да противостои на тези пловдивски атаки, прилагани уж (но по-скоро чрез) от управленският апарат в София? Не бих се очудил и зала да няма и нищо друго от държавата. Трудно ще се преборим с пловдивската агентура в София. Половин Пловдив е в чужбина и София. Градът им е празен. Не е жив град като Стара Загора. Друго не им остана освен да саботират Стара Загора постоянно, за да останат по-голямия град поне още известно време.
Разгледайте индустриалните зони на Стара Загора и Пловдив в Гугъл мапс. Нищо няма Пловдив. Всичко е извън него. Кръгла нула са. Но пък имат държавен чадър хората. :D
То затова от Пловдив ни крадат и ни пречат, а нас пък като реакция ни е гнус от Пловдив не само, заради селско-ориенталския му вид и манталитет и измислената му история, натъкмена от негови агенти след Освобождението, но преди всичко и заради мръсотиите им към столицата на Тракия. :crazyeye:

jackson
Потребител
Потребител

Мнение от jackson »

То затова от Пловдив ни крадат и ни пречат, а нас пък като реакция ни е гнус от Пловдив не само, заради селско-ориенталския му вид и манталитет и измислената му история, натъкмена от негови агенти след Освобождението, но преди всичко и заради мръсотиите им към столицата на Тракия. :crazyeye:
На тебе са ти откраднали мозъка, и то още преди да се родиш, та затуй си все неадекватен... :lol: Ехо, Пловдив също е български град, що за комплексар може да злобее изобщо? Само щото е по-голям, и се развива далеч по-бързо? Ами така е, примири се с фактите, злобата ти няма да ги промени...
ДЕМОКРАЦИЯ - форма на управление, при която робите сами избират своите робовладелци.

abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист

Мнение от abc »

Да бе развивал се по-бързо, откакто почнаха с платените му статии. :blackeye:
Но е факт, че отклоняват държавни средства натам за сметка на Стара Загора, а ние сме по-централния и стратегически град.

И логиката е следната - 10 неща за тях, 1 за нас. А трябва съотношението да е поне 10 на 5 или дори 10 на 10.
Ето това скандализира най-много.

jackson
Потребител
Потребител

Мнение от jackson »

abc написа:
Нед Май 24, 2020 13:34 pm
Да бе развивал се по-бързо, откакто почнаха с платените му статии. :blackeye:
Но е факт, че отклоняват държавни средства натам за сметка на Стара Загора, а ние сме по-централния и стратегически град.

И логиката е следната - 10 неща за тях, 1 за нас. А трябва съотношението да е поне 10 на 5 или дори 10 на 10.
Ето това скандализира най-много.
Платени-безплатни, това е истината! Вече от години работя в областта, и прекрасно виждам разликите, не смуча като тебе от пръстите си глупости! Най-малкото мащабите там са много различни, ако някой тук направи гаражна манифактурка /че и такива няма от години, нови/, то там се откриват големи предприятия, от всеки бранш! За заплатите няма да говоря, просто са несъпоставими! Човек БЕЗ ОПИТ в дадена професия, там започва стартово с около 30-40% повече, отколкото човек С ОПИТ тук, в същата професия!И това стана пред очите ми оня ден, иначе и аз нямаше да повярвам...Та толкоз, за "отклонените" държавни средства, сякаш някой ги е дал на нас, че да ги отклоняват...смехория...

abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист

Мнение от abc »

Не знам откъде ги вадиш тези фантасмагории, като Стара Загора от години е на 2-3 място по заплати в страната, а Пловдив чак на 8-10 място и то при повече държавни служби, общини и вузове, което допълнително му избутва нагоре средната заплата, тъй като в държавните служби дават по-големи заплати от частните, поне по ведомост (тук не говорим за пари в плик и т.н., което де факто може да направи дори строител с 8 клас да взема колкото двойно или тройно на държавен служител).

Или явно поскриваш някои други изисквания, като например добро владеене на немски/английски, от които ти и хал хабер си нямаш.
Само с един немски в Стара Загора можеш да скочиш на 1500 лв. стартово и то това даже е малко в подобен род фирми.

jackson
Потребител
Потребител

Мнение от jackson »

abc написа:
Нед Май 24, 2020 14:03 pm
Не знам откъде ги вадиш тези фантасмагории, като Стара Загора от години е на 2-3 място по заплати в страната, а Пловдив чак на 8-10 място и то при повече държавни служби, общини и вузове, което допълнително му избутва нагоре средната заплата, тъй като в държавните служби дават по-големи заплати от частните, поне по ведомост (тук не говорим за пари в плик и т.н., което де факто може да направи дори строител с 8 клас да взема колкото двойно или тройно на държавен служител).

Или явно поскриваш някои други изисквания, като например добро владеене на немски/английски, от които ти и хал хабер си нямаш.
Само с един немски в Стара Загора можеш да скочиш на 1500 лв. стартово и то това даже е малко в подобен род фирми.
Е па таквоз животно нема, нали? :lol: :lol: :lol: Ама има Григоров, и то е огромно, в сравнение с тукашната гаражна манифактура, и става все по-голямо! Тия шаманщини за тукашните "огромни" заплати ги пей другиму, аз мога да го докажа с факти и документи, а не да се позовавам на измислени, соросогейски стъкмистики! С немски, патагонски или соросогейски, все тая, там даже стартово е повече! А човекът почнал с 40% повече от тукашният си КВАЛИФИЦИРАН аналог, не знае никакъв език, поне не и говоримо и писмено...даже и българския го пише с доста грешки... :lol:
Колкото до мен, нямам нужда да "скачам" повече, бас ловя, че и сега съм с поне 20-30% най-малко, над тебе...все пак аз не почвам като неквалифициран, забрави ли? :lol: За същата работа, тука "щедро" ми даваха 50-60% по-малко, де е киро на гейпарад... :lol: в града, център на вселената... :lol:

Публикувай отговор