Препоръка за лекар УНГ

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
ReSuRReCt
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 19:38 pm
Обратна връзка:

Препоръка за лекар УНГ

Мнение от ReSuRReCt »

Здравейте, съфорумци имам от доста години проблем със сливиците и реших да се съветвам вече дали да ги извадя.
Взех си направление за специалист УНГ, но нямам идея при кой лекар да отида.Препоръчаха ми д-р Стефанов.Ако някой е имал подобен проблем да препоръча лекар или да даде мнение за въпросния д-р Стефанов

Поздрави !
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от ksdh »

Иди при д-р Петър Иванов Руев, шефа на УНГ в св.Ив.Рилски, иначе има кабинет в 3та поликлиника!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от realprofesora »

Не е лошо да искаш 2 мнения.И то след изследвания.А какво казва личния ти лекар по въпроса? И изобщо търси някой познат доктор ,за да не те объркат нещо.
Popopopopo
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от ksdh »

Хайде сега, операцията е рутинна, изписват те на третия ден след интервенцията! Разбира се, може и 5 мнения да вземе, стига да му се плаща излишно, направлението му ще важи за само един лекар! Между впрочем, в екипа на д-р Руев е и д-р Бачовска, също доста известен и кадърен лекар!Също така, условията в Ив.Рилски са много по-добри от другите болници, лежал съм там!
ReSuRReCt
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 19:38 pm
Обратна връзка:

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от ReSuRReCt »

Благодаря за отговорите, а да имате идея дали въпросният д-р Руев работи със здравната каса?
ReSuRReCt
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 19:38 pm
Обратна връзка:

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от ReSuRReCt »

по между другото продължавам да приемам отговори на първия въпрос от темата ;]
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от ksdh »

ReSuRReCt написа:Благодаря за отговорите, а да имате идея дали въпросният д-р Руев работи със здравната каса?
Да, работи с НЗОК, както и другите двама лекари от екипа му в св.Иван Рилски! Между впрочем, той има каре във вестник Бизнес поща, оттам можеш да вземеш повече информация, както и от сайта му!
samoaz
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 16:02 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от samoaz »

Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от PACHO26 »

от д-р руев съм много доволен,голям специалист,по горе някои каза 4е е малка операцийка и на третият ден си вън,но е операция и може да не си вън,така 4е неподценяваи операатцията
колкото че бачовска е в екипа му не е вярно,въпросната бачовска си работи отделно и иска пари начерно
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от ksdh »

PACHO26 написа:от д-р руев съм много доволен,голям специалист,по горе някои каза 4е е малка операцийка и на третият ден си вън,но е операция и може да не си вън,така 4е неподценяваи операатцията
колкото че бачовска е в екипа му не е вярно,въпросната бачовска си работи отделно и иска пари начерно


Не съм казал, че малка, а че е рутинна операция! И наистина те изписват на третия ден, биха те задържали само ако се получат сериозни усложнения!
Колкото до Бачовска, тя наистина си има, като всеки лекар-специалист, отделни пациенти, но в Ив.Рилски е административно подчинена на Руев! Дали иска пари не знам, никога не съм ходил при нея, но съм чувал добри отзиви за нея като специалист!
samoaz
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 16:02 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от samoaz »

Мен ме приеха единия ден сутринта. В 11 ч вече ми бяха махнати сливиците и на другия ден по същото време ме изписаха.
GLS
Потребител
Потребител
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 17:33 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от GLS »

http://www.blitz.bg/news/article/96127
Лека и рутинна операция....
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от ksdh »

GLS написа:http://www.blitz.bg/news/article/96127
Лека и рутинна операция....


Операцията наистина е лека и рутинна, друг е въпроса с некадърните и корумпирани мафиоти с бели манти! По принцип никой не е застрахован от грешки, но специално за д-р Руев гарантирам, че няма да си остави ръцете, познавам го достатъчно отдавна! Също така, съветвам всички, на които ще им се наложи да ползват по-специфични медицински услуги - не плащайте нищо под масата, на ръка!Просто сменете лекаря, искането на пари е симптом, че нещо не се върши като хората! А щом не се върши като хората, рискът винаги е голям!
Иван Тончев
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Авг 07, 2020 15:54 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от Иван Тончев »

Слушайте хора, съвет от патил пациент. В Стара Загора лекарите УНГ са пълна нула. Ще ви докажа, 2 години ходих по мъките с тях, и Стефанов и прехваления скъпар Руев, който работи само свободен прием, 2 години ходене по мъките, прегледи, пари, мъки, нерви, спрейчета, хапчета и..... едно голямо нищо. И вече в началния стадий на полуда заминах в СОФИЯ, МВР Болница, хората с едно поглеждане ми казаха "носът ти е пълен с полипи и гной в каналите, как може след толкова прегледи и лечение в Стара Загора да не ги видят, операция и нищо друго. Миналата седмица се оперирах при тях, доц. Стоянов(абсолютен професионалист и лекар, просто магьосник), 2часа и30 минути операция за да оправи кашите на старозагорските "специалисти" и..... се родих отново, пълно дишане, спокойно, супер. В същото отделение е и доц. Василева(младо момиче, а какви операции прави, как се грижи за болните си, просто огромно БРАВО) Браво на тези лекари. Да са много живи и здрави.
mimsi3
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Дек 24, 2020 19:17 pm

Re: Препоръка за лекар УНГ

Мнение от mimsi3 »

Иван Тончев написа: Пет Авг 07, 2020 16:14 pm Слушайте хора, съвет от патил пациент. В Стара Загора лекарите УНГ са пълна нула. Ще ви докажа, 2 години ходих по мъките с тях, и Стефанов и прехваления скъпар Руев, който работи само свободен прием, 2 години ходене по мъките, прегледи, пари, мъки, нерви, спрейчета, хапчета и..... едно голямо нищо. И вече в началния стадий на полуда заминах в СОФИЯ, МВР Болница, хората с едно поглеждане ми казаха "носът ти е пълен с полипи и гной в каналите, как може след толкова прегледи и лечение в Стара Загора да не ги видят, операция и нищо друго. Миналата седмица се оперирах при тях, доц. Стоянов(абсолютен професионалист и лекар, просто магьосник), 2часа и30 минути операция за да оправи кашите на старозагорските "специалисти" и..... се родих отново, пълно дишане, спокойно, супер. В същото отделение е и доц. Василева(младо момиче, а какви операции прави, как се грижи за болните си, просто огромно БРАВО) Браво на тези лекари. Да са много живи и здрави.
Здравейте,може ли координати на специалист в София?Аз имам подобен проблем,само ми изписват спрейове и противоалергични препарати,а ефект няма.
Публикувай отговор