Регионално развитие

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Пет Май 03, 2019 18:11 pm
muhogon написа: Чет Май 02, 2019 18:31 pm
G7G написа: Чет Май 02, 2019 8:15 am Много беди са нанесли на града комунистите.
Отмяна на хилядолетни празници, преименуване на улици, булеварди, преименуването на свещеното ни Аязмо на "парк Ленин", взривяването на дома на митрополит Кусев и построяването на негово място заведение, което в първите години работи и като бардак, изкъртване на доста от плочите в Аязмото, забрана на комитет Свети Йоан Милостивий, национализация на гората на върха на Аязмото, след което следва и нейното ликвидиране, разрушаване на портала на 12-ти пехотен Балкански полк в Стара Загора,забрана на празника на града в чест на покровителя му-Свети Теодор Тирон...И тези гаври с града ни и жителите му още си стоят !


На тебе някой наистина ти е нанесъл много "беди", ама надали ще да са комунистите, там е много по-голяма сила :lol:

Хайде сега да кажеш, кои "хилядолетни" празници са отменили? Примерно някой, празнуван 205г пр.Хр.? Или нека е по-скорошен - някой от 455г сл.Хр.? Че така се получава голословие, светни ни по темата? Ааа забравих, лишили са ни от гейиконата св.Валко :lol: :lol: :lol: Ама дори и той не е на "хиляди" години :lol:

Преименуването на улиците се прави буквално от всяка нова власт, и ако това е престъпление, отговорност трябва да носят всички правителства на Третата българска държава, начиная с Тодор Бурмов, все пак, оттам също са "посегнали" на една 500 годишна, "присъствена" власт? Или какво казваш, само комунистите виновни, че не допускаха имена на разни съмнителни, западни гейове да се кипрят по табелките на улиците?

Не знам за какви "изкъртени" плочи на Аязмото иде реч, но по онова време, беше в доста по-добро състояние дори и от сегашното, след ремонта! Като дете съм кръстосвал надлъж и нашир, и нямам спомен за изсечени и ликвидирани гори, дори напротив, правеха се периодични акции по залесяване на естествения природен парк! Ликвидацията дойде при днешните демократи, които позволиха на електоралните си добитъци от Лозенец буквално да съсипят стотици декари! Които добитъци пък, ни бяха натикани за отглеждане от новите господари, от ЕС и САЩ!

Като дете /вероятно е към началото на 70те/, имам ясен и отчетлив спомен, как баба ми ме води на църква, и ме кара да мина под масата, традиция за Великден! Не си спомням, някой от от нашите да е бил арестуван или репресиран за тая си постъпка? Да, църковните празници официално бяха ОТМЕНЕНИ /а не забранени, разликата е огромна/, но редовно си боядисвахме яйца, печаха се курабии, раздаваше се в училище и се чукахме с яйцата... И о, ужас, не си спомням дори един /1/ път, милицията да е довтасала и конфискувала козунаците, нито у нас, нито у когото и другиго! Та къде казваш, че е гаврата тука, че сме минали метър, и че само ти си най-правдивия летописец на нещо, от което и хабер нямаш? :lol:

И накрая, един съвет - ако решиш да лъжеш като разпран /което и правиш/, поне го прави, що-годе достоверно! Че иначе, сам се оплиташ като паток в кълчища, и освен нескопосана, налудничава истерия, нищо друго не се получава! Като ти е толкова много злобата, запиши се в някоя "модерна" сащовска секта, дето накрая всичките се самоубиват ритуално, или ги убиват, за да не пречат!

П.С. Само забравих да добавя, че да, комунистите наистина имаха много ефикасен лек срещу такива като тебе, с психогенни отклонения, казваше се "труд"! Пращаха ги за различни срокове на "лечение" в специализирани заведения, изцяло на държавна издръжка, където безотказно ги лекуваха от натрапчивите призраци, които ги спохождат :lol: :lol: :lol:
Човек, толкова си забавен!
Хем съм те сложил в игнора, за да не ти чета болшевишките простотии, ама тва мнение къде натиснах без да искам,че да се пожат писаниците ти и ПАДНАХ ОТ СМЯХ АХХАХАХАХАХАХХАХАХАХА :lol:
Такава простотия скоро не бях чел :lol: :lol:
Сещам се как си му видял поста. Влязал си си в личните съобщения.
Когато Мухогон отговори на някой освен пост се получава и лично съобщение.
Та така си му го видял...

Аз преди също го бях игнорирал и аз се чудих. :D
Но сега просто се забавлявам с глупостите му и рядко му отговарям.
Понякога имам чувството, че е бот генериран в централата на БСП.
Последно промяна от slimarkov на Пет Май 03, 2019 21:46 pm, променено общо 1 път.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

Човек, толкова си забавен!
Хем съм те сложил в игнора, за да не ти чета болшевишките простотии, ама тва мнение къде натиснах без да искам,че да се пожат писаниците ти и ПАДНАХ ОТ СМЯХ АХХАХАХАХАХАХХАХАХАХА :lol:
Такава простотия скоро не бях чел
Ами не ги чети, въргаляй се в невежеството и тъпотията си, кой те спира? То и вашите, соросогейски гейпаради са смешни, ама съм си тактичен... :lol:
Понякога имам чувството, че е бот генериран в центраалата на БСП.
Не, генериран съм от марсианци, да разкривам невежеството на соросогейците...

А пък ако щете вЕрвайте, все ми е тая, но все ще има кой друг да прочете и осмисли, не съм и разчитал, че соросци ще изпъкнат с интелект...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

Мухогон, признай си, че шкафът ти изглежда така.
За теб времето е спряло бе момче. :lol:

Изображение
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

Не, за мен времето има реални измерения, за вас соросците обаче, е някакъв неспирен, розов, бляскав гейпарад... Хайде да не поствам онагледяващи снимки, че ще трябва да слагам знака 18+...

И между другото, нещата от снимката бяха едни от многото истински, за разлика от сегашните, "демократски" ГМО ментета...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

muhogon написа: Съб Май 04, 2019 10:22 am
И между другото, нещата от снимката бяха едни от многото истински, за разлика от сегашните, "демократски" ГМО ментета...
Истински като имиджа на Путя?!

Изображение
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

Днешните са фалшименти, като всичките гейове, управляващи Гейропа...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

muhogon написа: Чет Май 09, 2019 19:55 pm Днешните са фалшименти, като всичките гейове, управляващи Гейропа...
Изображение
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

Добре че си само ти и дружката ти, да вЕрвате на тая фалшиментска стъкмистика... Апропо, и 1 е 100 пъти повече от 0, но е стотици пъти далеч от 100...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от abc »

muhogon написа: Пет Май 10, 2019 19:22 pm Добре че си само ти и дружката ти, да вЕрвате на тая фалшиментска стъкмистика... Апропо, и 1 е 100 пъти повече от 0, но е стотици пъти далеч от 100...
Все пак не забравяй, че базата е ниска, заради БКП и окупацията от СССР в продължение на 45 години.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

abc написа: Пет Май 10, 2019 19:56 pm
muhogon написа: Пет Май 10, 2019 19:22 pm Добре че си само ти и дружката ти, да вЕрвате на тая фалшиментска стъкмистика... Апропо, и 1 е 100 пъти повече от 0, но е стотици пъти далеч от 100...
Все пак да не забравяй, че базата е ниска, заради БКП и окупацията от СССР в продължение на 45 години.
Базата е НУЛЕВА, заради нанесения погром от запада, за последните 30 години! Мога и факти да приведа, за за удобно амнезиращите соросоиди?

Вижте, на България се гледаше като на победена страна, това е истината. Измишльотините на Горбачов за Европа като общ дом, ново мислене, нови ценности и т. н.– всичко това се оказа един политически блъф. И веднага дойдоха и започнаха да ни казват: нямате нужда от военен комплекс – затваряме го (а печелихме милиарди от него); продайте си източниците на енергия – вода, ток; нямате нужда от химия, металургия; затваряйте банките си... Наложиха един профил, в който главното беше приватизация, либерализация и никакво участие на държавата в икономиката. Ето заради това моделът на България рухна. Сега, след толкова години, започнаха да се чуват гласове, че било грешка да накарат Източна Европа да си продаде всички активи и възможности, които имаше. Защото сега единственото като профил, което ни остана, е малък и среден бизнес. Ами защо не се заложи на големия бизнес – да построим атомни централи, рафинерии, индустриални, металургични мощности, химически и машиностроителни комплекси, ами малък и среден бизнес?! Това малък и среден бизнес аз го разбирам: кръчмите и хотелчетата по пътя, от едната страна на пътя българските мъже, наведени да поддържат скарата, а от другата - девойките ни, и те наведени да обслужват чужденците!

Превърнаха ни в държава и народ, които да живеят от слугинаж! И пак стигаме до това, което казва великият Мордехай Леви (Карл Маркс): обществен характер на производството, частен характер на присвояването. Онзи ден излязоха потресаващи данни: около 10 - 12 физически лица притежават собственост и активи колкото тези на половината население на планетата. Е, този модел не може да издържи повече. Затова комунистите са най-омразни и гонени от принцовете и бароните на парите - защото те хващат проблема там, където той трябва да се реши. Трябва да се намери социална справедливост. Иначе ще стигнем до това, което каза великият Жан-Жак Русо преди много, много години: „Проклет да е този, който пръв е заградил парче земя и е казал: това е мое“. Неизбежно светът върви натам – да урегулира отношенията на собственост, владение, ползване и разпореждане.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

abc написа: Пет Май 10, 2019 19:56 pm
muhogon написа: Пет Май 10, 2019 19:22 pm Добре че си само ти и дружката ти, да вЕрвате на тая фалшиментска стъкмистика... Апропо, и 1 е 100 пъти повече от 0, но е стотици пъти далеч от 100...
Все пак не забравяй, че базата е ниска, заради БКП и окупацията от СССР в продължение на 45 години.
БКП (днес БСП) дори оставиха България с най-големия външен дълг на глава от населението в целия соц-лагер на СИВ, докато Румъния излезе от социализма с 0, словом - с нула леи външен дълг. Чаушеску го изплати напълно. Заради опасността БСП да се върнат на власт и да съсипят България за пореден път (без изключение досега), може би ще отида да гласувам за коалицията на ГЕРБ и СДС, колкото и да не харесвам Б.Б., който постоянно ни лъже за пътя до магистралата и спортната зала.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

slimarkov написа: Пет Май 10, 2019 22:53 pm
abc написа: Пет Май 10, 2019 19:56 pm
muhogon написа: Пет Май 10, 2019 19:22 pm Добре че си само ти и дружката ти, да вЕрвате на тая фалшиментска стъкмистика... Апропо, и 1 е 100 пъти повече от 0, но е стотици пъти далеч от 100...
Все пак не забравяй, че базата е ниска, заради БКП и окупацията от СССР в продължение на 45 години.
БКП (днес БСП) дори оставиха България с най-големия външен дълг на глава от населението в целия соц-лагер на СИВ, докато Румъния излезе от социализма с 0, словом - с нула леи външен дълг. Чаушеску го изплати напълно. Заради опасността БСП да се върнат на власт и да съсипят България за пореден път (без изключение досега), може би ще отида да гласувам за коалицията на ГЕРБ и СДС, колкото и да не харесвам Б.Б., който постоянно ни лъже за пътя до магистралата и спортната зала.
Ооо, толкова е "голям" дълга на БКП, че направо бледнее, пред сегашния, демократски :lol: Колко пъти е в повече сега, 10? Без да има нищо насреща?

А колкото до това, че ще гласуваш за соросоидните формации, нямаше нужда да го казваш, то се знаеше... :lol: :lol: Нали по цял ден прокламираше "успехите" им, дето все оставаха за някакво неизвестно бъдеще? Не знам дали БСП е съсипвала нещо, но съратниците и от ГРОБ, под благосклонния поглед на ЕС и САЩ го направиха успешно, за вече 10 години! И да ви имам мечтите соросоидни - заличка, шосенце, и сте на седмото небе... :lol:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

Браво на кмета!
Ако направи спортна зала и накара Б.Б. да изгради модерен скоростен булевард до автомагистрала Тракия, всеки път ще го преизбираме.

https://www.youtube.com/watch?v=5fVHTRjMnjE
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

Говори за себе си, с тоя гаф с вечния ремонт по центъра, си вкара голям автогол! Но не съм учуден, от ГРОБ големи очаквания нямам! Дори никакви очаквания!

Сега видях, че е при лизачката кюрлюмя Беновска.... :lol: :lol: :lol: Интервю и половина, по гробаджийски... :lol:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

muhogon написа: Съб Май 11, 2019 10:17 am Говори за себе си, с тоя гаф с вечния ремонт по центъра, си вкара голям автогол! Но не съм учуден, от ГРОБ големи очаквания нямам! Дори никакви очаквания!
Старозагорци очакват от ГЕРБ спортна зала и нов модерен скоростен булевард до автомагистрала Тракия.
Ако и в следващия мандат не ги изградят, никога повче ГЕРБ!
Последно промяна от slimarkov на Съб Май 11, 2019 12:47 pm, променено общо 2 пъти.
Публикувай отговор