Демография и статистика

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Демография и статистика

Мнение от Kundalini »

Тези лъжи ги разпространяват разни платени псевдо-зелени. :spank:
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Jino »

т.нар от теб "партенка" беше обявена от всички медии, а т.нар от теб организацийка е бая сериозна структура, която се финансира от ЕС директно, тъй че повече вярвам на нея.
Да, сериозна соросогейска структура, финансирана директно от брюкселските гейове... Затуй требе да и вЕрваме безпрекословно...ама друг път...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Демография и статистика

Мнение от Kundalini »

Този специалния много наивен ми се струва. Сигурно е някой 17-годишен юноша. Не му се смейте, а му обяснете нещата. Аз така правя.
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Jino »

Kundalini написа: Вто Яну 26, 2021 19:53 pm Този специалния много наивен ми се струва. Сигурно е някой 17-годишен юноша. Не му се смейте, а му обяснете нещата. Аз така правя.
Не знам, ако нещо съм разбрал от тоя живот, то е, че акъл с фуния не се налива... Но пък малко ми напомня на един друг недоучил индивид, дето и колата си кара дрогиран... :lol: железнишкия батман на мисълта и ерудицията... :lol: :lol: :lol:
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Jino »

Special_army написа: Вто Яну 26, 2021 22:59 pm
Jino написа: Вто Яну 26, 2021 20:03 pm
Kundalini написа: Вто Яну 26, 2021 19:53 pm Този специалния много наивен ми се струва. Сигурно е някой 17-годишен юноша. Не му се смейте, а му обяснете нещата. Аз така правя.
Не знам, ако нещо съм разбрал от тоя живот, то е, че акъл с фуния не се налива... Но пък малко ми напомня на един друг недоучил индивид, дето и колата си кара дрогиран... :lol: железнишкия батман на мисълта и ерудицията... :lol: :lol: :lol:
Супергерои ли има тук? ООО, ще внимавам, колкото до усмихнатото човече малко по-нагоре, което си разказва мечтите за ново летище между Чирпан и Стара Загора изобщо няма да коментирам.
Къде ще е това летище, да ида да купя малко земеделска земя, която после да продам десеторно? :lol:
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Демография и статистика

Мнение от Kundalini »

Jino написа: Сря Яну 27, 2021 15:58 pm
Special_army написа: Вто Яну 26, 2021 22:59 pm
Jino написа: Вто Яну 26, 2021 20:03 pm

Не знам, ако нещо съм разбрал от тоя живот, то е, че акъл с фуния не се налива... Но пък малко ми напомня на един друг недоучил индивид, дето и колата си кара дрогиран... :lol: железнишкия батман на мисълта и ерудицията... :lol: :lol: :lol:
Супергерои ли има тук? ООО, ще внимавам, колкото до усмихнатото човече малко по-нагоре, което си разказва мечтите за ново летище между Чирпан и Стара Загора изобщо няма да коментирам.
Къде ще е това летище, да ида да купя малко земеделска земя, която после да продам десеторно? :lol:
Ще купиш ти, мечтател. Ти нямаш пари да се обръснеш.
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Jino »

Kundalini написа: Сря Яну 27, 2021 19:40 pm
Jino написа: Сря Яну 27, 2021 15:58 pm
Special_army написа: Вто Яну 26, 2021 22:59 pm

Супергерои ли има тук? ООО, ще внимавам, колкото до усмихнатото човече малко по-нагоре, което си разказва мечтите за ново летище между Чирпан и Стара Загора изобщо няма да коментирам.
Къде ще е това летище, да ида да купя малко земеделска земя, която после да продам десеторно? :lol:
Ще купиш ти, мечтател. Ти нямаш пари да се обръснеш.
Не се коркай за мене, може и замяна да направя...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Jino »

Като гледам, даже моите наглед черни прогнози, ще се окажат розови, в сравнение с истинското положение на нещата...

https://offnews.bg/obshtestvo/naselenieto-na-sofia-e-nababnalo-s-80-000-dushi-za-10-g-745587.html?fbclid=IwAR26qvjT6k3B9R5qY-XUfEHp3FT7D0mDhcnuJ7zYd8fh1EhtGvkozIZSi7U
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Веско »

Това е за областа, а не за града Стара Загора.
Тук се включват Чирпан, Гурково, Опан и др. такива.
Те ще изкарат, че град Стара Загора го няма въобще на картата.
Айде малко по-сериозно!!!
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Демография и статистика

Мнение от Kundalini »

Град Стара Загора няма как да е под 200-250 хиляди жители реално население.
Това ви го гарантирам.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Веско »

Те и за въздуха в Стара Загора говореха и плюеха,пък се оказа Фейк! Сега с населението ,също е фейк.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Демография и статистика

Мнение от slimarkov »

Веско написа: Сря Фев 10, 2021 8:55 am Те и за въздуха в Стара Загора говореха и плюеха,пък се оказа Фейк! Сега с населението ,също е фейк.
Много ясно, че е фейк. :)

Област Стара Загора намалява само на хартия, т.е. на суха виртуална статистика и то само заради смяната на настоящия адрес на поне 40 хиляди души по лична карта заради създадените КПП-та около градовете, създадени по време на COVID-19 кризата, но град Стара Загора реално продължава да си расте осезаемо и видимо от всички. Хората продължават да живеят в града, просто по ЛК се водят в Монтана, Ловеч, Димитрвоград, Ямбол, Сливен или Габрово например.

Просто град Стара Загора е силен икономически център и магнит за хората от страната и чужбина и затова е пълен с хора от цялата страна. Много от тях си смениха адресната регистрация по време на пандемията, за да могат да напускат града и да пътуват извън него. Много е просто - хората от НСИ и ГРАО знаят за това.

Истинският коректив ще е преброяването. От НСИ казаха многократно в последните 4, 5 години, че град Стара Загора е единственият голям областен град освен столицата София, който расте и е на плюс с населението в цялата страна. От по-малките областни градове единствено Кърджали расте, пак по разбираеми прични - много турски граждани с произход от България си възстановяват европейското им българско гражданство и заминават с него в Западна Европа.
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Jino »

slimarkov написа: Сря Фев 10, 2021 10:48 am
Веско написа: Сря Фев 10, 2021 8:55 am Те и за въздуха в Стара Загора говореха и плюеха,пък се оказа Фейк! Сега с населението ,също е фейк.
Много ясно, че е фейк. :)

Област Стара Загора намалява само на хартия, т.е. на суха виртуална статистика и то само заради смяната на настоящия адрес на поне 40 хиляди души по лична карта заради създадените КПП-та около градовете, създадени по време на COVID-19 кризата, но град Стара Загора реално продължава да си расте осезаемо и видимо от всички. Хората продължават да живеят в града, просто по ЛК се водят в Монтана, Ловеч, Димитрвоград, Ямбол, Сливен или Габрово например.

Просто град Стара Загора е силен икономически център и магнит за хората от страната и чужбина и затова е пълен с хора от цялата страна. Много от тях си смениха адресната регистрация по време на пандемията, за да могат да напускат града и да пътуват извън него. Много е просто - хората от НСИ и ГРАО знаят за това.

Истинският коректив ще е преброяването. От НСИ казаха многократно в последните 4, 5 години, че град Стара Загора е единственият голям областен град освен столицата София, който расте и е на плюс с населението в цялата страна. От по-малките областни градове единствено Кърджали расте, пак по разбираеми прични - много турски граждани с произход от България си възстановяват европейското им българско гражданство и заминават с него в Западна Европа.
Всеки луд, с номера си... :lol: То и с просто око вече се вижда, че градът е намалял драстично, само за някои розовоочелковци, е над милион... :lol: И кое му е силното, като икономически център? Има една Марица-изток, която е като спасителен пояс за повечето накачулени на нея фирми, и шепа гаражни манифактури! Но веселото тепърва предстои, като от ЕС резнат тецовете, Видин и Монтана ще ни се видят мегаполиси...

Друг пък все кряска, че видите ли областта намалявала, ама не и града... :lol: Че той градът да не е във вакуумна стъкленица, или паралелна вселена? :lol: Много ясно, че и той ще намалява, нима никой не му прави впечатление, че цялата старозагорска област, с все градове, села и махали, е с около 100хил. по-малко от само Пловдив-град? Но пък логичното се случва, точно както го предсказвах - намаляваме с такова темпо, че вече сме в една "зона" с градове като Пазарджик...

И нещото, което ме кара още повече да мисля, че положението е плачевно - фалшивата, официална стъкмистика, също не ни дава розови перспективи, което означава, че нещата наистина са много зле... Все пак, една от задачите и /на стъкмистиката/, е да ни изкарва в розови краски, как растем и хубавеем, под джендърската колонизация на ЕС и САЩ...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от abc »

Пловдив град е с около 100 000 души по-малко от Стара Загора област, а да не говорим като жилищна инфраструктура, където е наполовина даже.
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Демография и статистика

Мнение от Jino »

За Григоров градът всеки ден "расте", понеже вземайки розова дрога, вижда всичко петорно... :lol: Железник е вече колкото Люлин, Младост и Обеля, взети заедно... :lol:

А иначе, ако следва да сме точни, Пловдив-град е по-голям от цялата ни област, с около 120хил...а от областния град е 3 пъти... Както върви, че станат и 4 пъти...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Публикувай отговор