Слави премиер

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Слави премиер

Мнение от Kundalini »

Слави премиер! Дано!
Победа!
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Слави премиер

Мнение от Magas »

Ти тъп ли си Славуца няма как да е премиер ,но и на Борисов ще му е трудно :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Слави премиер

Мнение от Веско »

Според мен,дори и да има право,Слави няма да стане премиер!
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Слави премиер

Мнение от slimarkov »

Честито на Сашко!
Имате си вече Чалга-партия и потенциален Чалгар-премиер, който ще ви командори с Манолова-общата и ДБ-националните предатели, които искат да вкарат Република Северна Македoния в ЕС без да признае българската си история.

От партията на Меркел (EPP), в която участват ГЕРБ пак ще врътнат кранчето на еврофондовете, както беше и при Орешарски. Свършват кинтите за маргиналното население, а магистралните проекти, спортната зала и тунелът под Шипка отиват в историята. Забравете АМ Хемус, АМ A7 (Русе - Велико Търново) и т.н.

Плешивият Учиндолски наркоман-педофил и криминал-слуга на Ганчев и Овъргаз ще ви определя дневния ред вече.
Аз лично си изтеглих парите от България към Западна Европа мигновено.

Честито на пeчелившите в Кремъл и на продажния Льотчик!
8) 8) 8)

PS. Жалко само за ВМРО, защото бяха партията направила толкова много по Македонския въпрос. Но пък виждам и хубавото в нещата. Божков-Черепа остава в изгнание до завръщането му с белезници, а пък утрепа 3.1% от гласовете на хейтващите управляващата коалиция на националисти и десни.
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Слави премиер

Мнение от Kundalini »

А ве, гледай какво става, очите отваряй по-широко:
Слави Трифонов е с най-висок преференциален вот в Старозагорско - https://dariknews.bg/regioni/stara-zagora/slavi-trifonov-e-s-naj-visok-preferencialen-vot-v-starozagorsko-2266229
Последно промяна от Kundalini на Нед Май 09, 2021 12:52 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Слави премиер

Мнение от Kundalini »

Слави Трифонов избра да бъде депутат от Стара Загора

https://divident.eu/2496/slavi-trifonov-izbra-da-bude-deputat-ot-stara-zagora/
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Слави премиер

Мнение от Jino »

Учиндолският чалганаркоман е отроче на Доган... Какъвто беше и ББ, което го казах тук, още 2009г... И много от тук пишещите вЕрваха тогава, как щял да го вкара в затвора...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Слави премиер

Мнение от fantamaniaka »

Kundalini написа: Нед Апр 04, 2021 23:30 pm Слави премиер! Дано!
Победа!
ХХАхахахаха по голяма глупост Няма :mafia: :mafia: :mafia:
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Слави премиер

Мнение от Magas »

Да се обзаложим,че те няма да спечелят предсрочните избори,ако не беше вируса мое и да иаше шанс,но най-малкото което сега ни трябаа е още единпремиер спортис,не,че имам против избора на ИТН за премиер ,но в тжва сложно за света време с неопитен дебил в като Слави за помощник и небръснат селянин като Тошко Йорданов дето си мисли,че политиката е като правенето на вечерно шоу няма как да стане номера :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Слави премиер

Мнение от Kundalini »

Дори аз се отказах от Слави вече.
Не изпълни нито едно от обещанията си, заради които получи моя вот.
Нито депутатите станаха 120, нито въведе мажоритарен вот, нито пък реиндексираха пенсиите.
Само махнаха 50-те лева дадени от Борисов на всеки пенсионер и си вдигнаха заплатата с премиите от 6000 на 10000 лева.
Пълен боклук излезе Слави Фейсбук-мишокът, който дори не се появи в парламента или по телевизията дори.
Не вярвам да влезе в парламента вече.
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Слави премиер

Мнение от Jino »

Kundalini написа: Нед Май 09, 2021 12:48 pm Дори аз се отказах от Слави вече.
Не изпълни нито едно от обещанията си, заради които получи моя вот.
Нито депутатите станаха 120, нито въведе мажоритарен вот, нито пък реиндексираха пенсиите.
Само махнаха 50-те лева дадени от Борисов на всеки пенсионер и си вдигнаха заплатата с премиите от 6000 на 10000 лева.
Пълен боклук излезе Слави Фейсбук-мишокът, който дори не се появи в парламента или по телевизията дори.
Не вярвам да влезе в парламента вече.
Ти какво очакваше, че като въведе мажоритарна система, и всичко ще е по мед и масло? Защо не го направи? Защото сам се уплаши, другояче си представяше тия избори...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Слави премиер

Мнение от Magas »

Kundalini написа: Нед Май 09, 2021 12:48 pm Дори аз се отказах от Слави вече.
Не изпълни нито едно от обещанията си, заради които получи моя вот.
Нито депутатите станаха 120, нито въведе мажоритарен вот, нито пък реиндексираха пенсиите.
Само махнаха 50-те лева дадени от Борисов на всеки пенсионер и си вдигнаха заплатата с премиите от 6000 на 10000 лева.
Пълен боклук излезе Слави Фейсбук-мишокът, който дори не се появи в парламента или по телевизията дори.
Не вярвам да влезе в парламента вече.
Не,че нещо но правенето на политика не е като дрънкането на патриотични песнички и правенето на нормалните политици за смях истината е,че Слави не е Рейгън и няма да стане защото му липсва нещо много важно,топки с извинение към четящите темата но е факт Тъпаните и Гайдите политика не правят трябва да гласуваме,но прагматично а не в стил на Вуте да му е зле имаш глава на раменете използвай я :mafia:
Бъди такъв какъвто си
platex
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Авг 25, 2021 15:07 pm

Re: Слави премиер

Мнение от platex »

След отстояние на времето какви ли са нагласите на хората сега за партията на Слави ми е много интересно?
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Слави премиер

Мнение от Magas »

platex написа: Сря Авг 25, 2021 15:12 pm След отстояние на времето какви ли са нагласите на хората сега за партията на Слави ми е много интересно?
За другите не знам,но мога да кажа,че съм от тези които не гласуваха за ИТН а автора на темата очевидно е от глупавичките :D
Бъди такъв какъвто си
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Слави премиер

Мнение от admin »

Аз ще гласувам за Луна ...

Ще сме най - сериозната държава на света. Ясновидка президент, шоу мен премиер, куку бенд в парламента ... ще къртим.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор