Защо влизат толкова малко хора в този форум

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
solgar
Новак
Новак

Мнение от solgar »

Ще напиша моята версия за това, защо преди години е имало много онлаин потребители, които са се включвали често, а сега са 5-6 човека, а от старите потребители, можете да видите едно –две мнения в годината. Нови потребители почти няма, защото ако някой от тях напише нещо и го подкрепи с линк, бива веднага залят с тотални глупости и искания до админа да изтрие този потребител.
Погледнете автора на темите от първата страница и от първата половина на втората, кой е автор в 95% от тях? Ами това е колегата slimаrkov, който явно е доста известен спамер в много форуми

Можете да прочете повече за него ето тук: http://www.ruseonline.info/smf/general-talk/moeto-etae-met-a-ee-kak-aa-%27oata%27/

За мен той е срамота за града ни, като спами и гони нормалните хора от форума от около 20 години!
Как действа този човек:
1. Пише „мега яки“теми за Стара Загора, 90% от тях не се изпълняват, но важното е да има линкове.
2. От своя акаунт или от другите си такива, потвърждава колко „мега яко“ се развива града, а ако някой каже нещо, с което тотално разваля глупостите, които е написал, веднага се напада от многото си акаунти. Особено важно от него и от потребител abc, да се пише против Русе, Пловдив и Бургас, които са по-големи от Стара Загора и явно има комплекси от това.
3. Какво правят админите? Ами нищо, оставят го да си развява коня, а същевременно го остава да заплашва останалите потребители, няколко примера, които се намират за 5 минути, са по-надолу. Решават да изтрият директно акаунтите на новите хора и така изобщо спират интереса към този форум.
4. Нека да видим, кои са тези „мега яки“ теми, които се спамят уж с нови данни, а всъщност нищо не става с тях. Ще напиша само някои от бисерите, които постоянно се изкарват на преден план:

- Летище Стара Загора, Темата е от 2008 година, като през същата, потребителя Слимарков се включва със следното:
https://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=36&t=21963&start=15
e: Летище Стара Загора
• Мнение от slimarkov » Пон Юни 02, 2008 11:46 am
Не е вярно бе момиче.

Познавам част от персонала там.

Летището отива на концесия след 4 месеца.

Има много голям интерес към него.
Има 45 страници с мнения за тази тема от 2008 - е как няма да е винаги най-отпред?

Зала Арена Стара Загора
https://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=36&t=44438&hilit=%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0
Re: Спортна зала, Стара Загора

Мнение от slimarkov » Чет Окт 29, 2015 10:54 am
В следващите 3 години залата ще се реализира заедно с втората част от новия парк.
Евлоги?? Къде е залата, която ще се реализира, заедно с втората част на новия парк?

Завод за електромобили в Стара Загора
Re: Завод за електромобили в Стара Загора

Мнение от slimarkov » Сря Фев 10, 2010 11:03 am
realprofesora написа: Като се има предвид ,че скоро влизаме в Еврозоната и работната заплата ще расте.
Да, заплатите ще растат, но си остават най-ниските в ЕС, а ако не произведеш продукцията в ЕС ще платиш мито при вноса. Чаткаш ли?

Според мен инвеститорите са сериозни, а Стара Загора само може да спечели от тази инвестиция.

Вече имат собствен парцел даже, а финансирането е осигурено. Поне така разбрах.

Мисля, че спокойно може да започнат строителството есента или пролетта на 2011.
Пролетта или есента на 2011??? Евлогии?

Завод на "Magna" в Стара Загора
Re: Завод на "Magna" в Стара Загора
https://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=36&t=44870&hilit=%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B0

Мнение от slimarkov » Съб Фев 13, 2016 19:42 pm
Тук се говори за инвестицията на Магна в Стара Загора, както и за други големи предстоящи инвестиции в града.
Говори се и за други потенциални инвеститори, които имат инвестиционни намерения да произвеждат автокомпоненти в Стара Загора.
Какво става с тази Мега Яка инвестиция Евлоги?

Ето някои от писанията на тези двамата герои, с които отказват другите да пишат, нямам време и потърсих за няколко минути, а съм сигурен, че админите им знаят всичките бисери
Пример: https://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=36&t=46800&p=6732699&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0#p6732699
Пак казвам, аз не съм написал нито една глупост по адрес на Русе, под нито един материал в интернет от поне 8 години насам. Не използвам допълнителни форумни регистрации никъде. С такива детински работи не се занимавам, но няма да допусна глупости да се пишат по мой адрес и ако трябва ще взема мерки. Мога да залея целия интернет ако трябва, както никой трол никога не го е правил до ден днешен. Имам познанията и технологиите да го направя. Предложих да се разберем като нормални хора. Но явно не сте такива, щом отказвате
.
Причината да заплашва, че ще залее целия Интернет (пише се с главна буква, да знаеш само Евлоги) е че потребител е дал линк, към сериозно намаляване на разрешителните за строеж в Стара Загора... Админи нещо С това си излияние, той просто потвърждава написаното в най-горният линк за житието на Евлоги

https://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=36&t=46468&p=6732984&hilit=%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B1#p6732984
от
slimarkov » Пон Мар 30, 2020 15:12 pm
Спонтанното забавяне на Тиквата с няколко месеца с цел "национален консенсус" се оказа фатално, при това за втори път.
ГЕРБ върнаха държавата в каменната ера.

Потребител abc: Неадекватни мнения, заплашване на потребители и обиждане на други градове ( админите helllooooo)
https://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=36&t=46938&p=6734446#p6734446
Дунавско тролче, топ 5 по население градове в Бъгария са София, Варна, Пловдив, Бургас и Стара Загора, а по икономика София, Стара Загора, Варна, Пловдив и Бургас.

Относно статията - очевидно ползва много стари данни. Сероочистващи инсталации се изградиха още 2009 г. на всички маришки централи.

В момента градът с най-мръсен въздух е твоето градче, поради сгрешеното му градоустройство тип малкия Перник с въглищен ТЕЦ и химически заводи на 2 км от жилищните квартали и то по посока на вятъра.
„За първи път виждам град, който от трите си страни да е заобиколен с огромни промишлени зони, а от четвъртата му страна е реката, през която пък идва другата беда- обгазяването!“

Та поради тази причина и икономическата му стагнация до 20-30 години ще се е изпразнил напълно и Донкихотовските ти битки на новосъздаден и икономически нежизненоспособен малък град с древна и модерна, 8-хилядолетна, богата и голяма Стара Загора ще са ти един далечен спомен.
https://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=36&t=46449&p=6734794#p6734794
Пловдив град е с около 100 000 души по-малко от Стара Загора област, а да не говорим като жилищна инфраструктура, където е наполовина даже.
https://forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=36&t=46449&p=6733754&hilit=%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%BE#p6733754
Динко-откачалката пак почна с невъобразимия спам.

Нали дори МВР направи районно управление в Железник, за да обслужва нарастналото население на Железник и Три Чучура, достигнало още тогава по техните собствени думи 80 000 души?
И това беше преди 10-15 години, а досега двата квартала са прехвърлили 100 000 човека.

Та целият град е поне 3 пъти по толкова или минимум 230-240 хиляди души.
И т.н и т.н, не ми се търси в десетилетията спам на двамата потребителя, но това не е и моя работа – има админ
Jino
Потребител
Потребител

Re: Защо влизат толкова малко хора в този форум

Мнение от Jino »

Влизат малко хора, и рядко се пише, защото тоя вид форуми, беше изместен почти изцяло от фейсбук, където връзката е много по-директна и бърза! Също така, да се пишат глупави, възторжени лъжи, накрая също отблъсква потребителите, тотално разминаване с действителността навън! Разбира се, не бях подминат от техният гняв, понеже винаги съм ги разобличавал... :lol: Честно казано, недоумявам, защо изобщо трябва да се тиражират тия щуротии?
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
solgar
Новак
Новак

Мнение от solgar »

Аз съм споменал част от глупавите възторжени лъжи, които се публикуват, както и съм написал, че това отблъсква хората - абсолютно съм съгласен с теб, а много често без никаква причина се изтриват директно и профили на хора, които не са съгласни с ГВЛ (Глупавите Възторжени Лъжи) от този слиморков примерно. Дадох няколко примера от топ излагациите му в този форум, като съм го цитирал, даже има глупости и от преди повече от 10 години, но продължава да си ги пее, като има един - двама заблудени, които му пригласят. Не знам дали са заблудени или просто поредният нов профил на този Евлоги.
Jino
Потребител
Потребител

Мнение от Jino »

solgar написа: Съб Апр 17, 2021 15:47 pm Аз съм споменал част от глупавите възторжени лъжи, които се публикуват, както и съм написал, че това отблъсква хората - абсолютно съм съгласен с теб, а много често без никаква причина се изтриват директно и профили на хора, които не са съгласни с ГВЛ (Глупавите Възторжени Лъжи) от този слиморков примерно. Дадох няколко примера от топ излагациите му в този форум, като съм го цитирал, даже има глупости и от преди повече от 10 години, но продължава да си ги пее, като има един - двама заблудени, които му пригласят. Не знам дали са заблудени или просто поредният нов профил на този Евлоги.
Само обаче не разбирам - защо? Не виждам никакъв смисъл да дрънкаш дивотии с години, освен в два случая - плаща му се за това /но пак изниква въпроса - кой и защо?/, и другото което е, че просто му е малко акъла...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
solgar
Новак
Новак

Мнение от solgar »

Jino написа: Съб Апр 17, 2021 15:50 pm
solgar написа: Съб Апр 17, 2021 15:47 pm Аз съм споменал част от глупавите възторжени лъжи, които се публикуват, както и съм написал, че това отблъсква хората - абсолютно съм съгласен с теб, а много често без никаква причина се изтриват директно и профили на хора, които не са съгласни с ГВЛ (Глупавите Възторжени Лъжи) от този слиморков примерно. Дадох няколко примера от топ излагациите му в този форум, като съм го цитирал, даже има глупости и от преди повече от 10 години, но продължава да си ги пее, като има един - двама заблудени, които му пригласят. Не знам дали са заблудени или просто поредният нов профил на този Евлоги.
Само обаче не разбирам - защо? Не виждам никакъв смисъл да дрънкаш дивотии с години, освен в два случая - плаща му се за това /но пак изниква въпроса - кой и защо?/, и другото което е, че просто му е малко акъла...
Може би комплекси? Едва ли някой им плаща, може би така им харесва, единия прочетох в историята му, че явно е попрекалил, та жена му го е оставила, аз лично нямам време за толкова форуми, преди няколко дни и днес, че е почивен, но тези просто явно няма какво да правят.
А бе да се оправят, за мен е важно останалите хора да прочетат и да се надяваме админите да им покажат вратата. Но от това, което чувам и виждам, по-скоро админите ще изтрията всички нови регистрации, че онези да могат да спят спокойно, публикувайки но "Мега - ЯК" линк, който е пълна боза.
Jino
Потребител
Потребител

Мнение от Jino »

solgar написа: Съб Апр 17, 2021 15:55 pm
Jino написа: Съб Апр 17, 2021 15:50 pm
Може би комплекси? Едва ли някой им плаща, може би така им харесва, единия прочетох в историята му, че явно е попрекалил, та жена му го е оставила, аз лично нямам време за толкова форуми, преди няколко дни и днес, че е почивен, но тези просто явно няма какво да правят.
А бе да се оправят, за мен е важно останалите хора да прочетат и да се надяваме админите да им покажат вратата. Но от това, което чувам и виждам, по-скоро админите ще изтрията всички нови регистрации, че онези да могат да спят спокойно, публикувайки но "Мега - ЯК" линк, който е пълна боза.
Много странен начин за избиване на комплекси - наше село най-убаво и най-големо... :lol: От същите, дето иначе го раздаваха пишман-глобалисти... Това вече бие на клиничен случай, явно дрогата не прощава... :lol:

Йосиф Сталин
army
Новак
Новак

Мнение от army »

Съгласен съм напълно, главно заради тези двамата почти няма, някой ако напише нещо, обикновенно абц и слимарков пишат небивалици, само и само да насочат темата към тотално различно нещо, а единия обижда нон-стоп, едновременно с това пишат непрекъснато на админите, админа влиза от време на време, чете че някой се оплаква и директно трие профили без да прочете реалността. :roll:

Не че искам да ви разочаровам, но според мен съвсем скоро ще се получи подобно нещо и после пак само 2-3ма ще си пишат, как Стара Загора е 125 000, ама само централния площад. Само се повдигат теми от десетилетия, които изобщо няма да станат и си пишат розовите сънища за много небостъргачи, трамвай, метро и космодрум... :mrgreen: :mrgreen:
Публикувай отговор