Някой занимава ли се с FLASH?

Снимки , графика и дизайн.
Публикувай отговор
Любака
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 8:47 am

Някой занимава ли се с FLASH?

Мнение от Любака »

Къде се "host"-ва този форум? Интересно ми стана защото името на форума е много близко до това, което беше на орбинет "forum.stz.bg". Няма значение всъщност аз съм нов потребител и реших да видя дали тук има някаква идея в този раздел да някой да ми помогне с една визуална задача.

Та ако има ли хора, които са регистрирани тук и се занимават с MACROMEDIA FLASH?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Някой занимава ли се с FLASH?

Мнение от sawo »

Форума се хоства при булсатком, а за флаш има хора зависи какво ти трябва :)
Любака
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 8:47 am

Re: Някой занимава ли се с FLASH?

Мнение от Любака »

Започнах да правя една гнига на FLASH, и една от опциите е като се щтракне с мишката върху дадена картина от едната страница на книгата да се явява в голям размер на другата страница.

Книгата предавлява няколко файла, в които всеки един е по - две страници, т.е. в един фаил се съдържа лява и дясна страница на книгата.

Когато отварям файла със дадените страници няма проблем, но като отворя индекса на книгата и ефекта се скапва и неще да прехвърля обекта.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Някой занимава ли се с FLASH?

Мнение от admin »

Старт на форума: 11 Май 2002 08:43 am. Предната версия на форума когато беше функциониращ сайт я имам на архив и е от 1999 г. Беше първият портал за Стара Загора, след това се появиха и останалите, аз си сменях работата и бях загубил интерес към сайта и го изключих с изключение на форума, просто нямах време за подръжка, а сега вече има доста и няма смисъл.
"There is no 'patch' for stupidity."
Любака
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2008 8:47 am

Re: Някой занимава ли се с FLASH?

Мнение от Любака »

Това с времето ми е доста познато... Въпреки, че аз не съм си сменял работата доста често изпадам в това нещо наречено "липса на време"...

Инак няколко пъти съм се опитвал да направя нещо подобно, както сега развлекателно или научно, но заинтересоваността на хората е почти нулева... Сега пак, май ще се опитвам, но за резултат се ненадявам.
Публикувай отговор