Съдия-изпълнител продава 42 къщи от селището "Атюрен"

Форум за ежедневни новини от Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Съдия-изпълнител продава 42 къщи от селището "Атюрен"

Мнение от Mendeleev »

Общо 42 обекта еднофамилни едноетажни, двуетажни и триетажни сгради в землището на село Малка Верея, местност Атюрен, продава съдия-изпълнител. Обектите са на фаза груб строеж, включително и покрив, без монтирана PVC дограма, без изпълнени термосистеми на фасадни стени и с частично изпълнени ВиК- и елинсталации, с външна връзка за газ.

Имотите са с различна квадратура - от 400 кв.м нагоре, в тях се намират и застроените площи. Те са собственост на "Симдар" ООД, а публичната продан се извършва за удовлетворяване вземането на Банка Пиреос България.

Наддавателните предложения се приемат в канцеларията на Районен съд - Стара Загора, от 25 август до 25 септември включително. Желаещите да огледат имотите могат да направят това всеки работен ден от 12 до 17 часа.

Строителните работи в селището с контролиран достъп "Атюрен" започнаха в края на 2006 г. Планът предвиждаше да бъдат изградени 350 жилищни постройки върху 146 дка. Бяха разработени проекти за седем вида къщи - редови, близнаци, еднофамилни, самостоятелни и др. Модерният комплекс, предназначен за хора с висок социален статус, е само на 2 км от центъра на Стара Загора. Предвиждаше се новото селище да разполага с медицински център, обществен център и всички необходими удобства за собствениците на жилища - закрит и открит басейн, тенискортове, увеселителни заведения. Цялостното му изграждане трябваше да продължи между 5 и 6 години.
http://starozagorskinovini.com/news/ind ... to-atyuren
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Съдия-изпълнител продава 42 къщи от селището "Атюрен"

Мнение от Bul-Dog »

Я мислим да си вземем две!
Само дека не ме кефат името на квартало афюрен-мое си го наречем всякак, недостроен ми аресва.Да.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Съдия-изпълнител продава 42 къщи от селището "Атюрен"

Мнение от muhogon »

Дали е на 2 км от центъра, да няма грешка? Щото аз, дето живея в града, съм на повече от центъра, пък тия уж в Малка Верея, пък по-близо? Или имат предвид, от центъра на селото?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Съдия-изпълнител продава 42 къщи от селището "Атюрен"

Мнение от admin »

Мисля, че имат в предвид 2 км до центъра на железник който е там (малък или голям, не знам кой - кой е.)
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Съдия-изпълнител продава 42 къщи от селището "Атюрен"

Мнение от fantamaniaka »

админ- Големия железник е там но и за това едва ли .
От "центъра на големия железник до края му са повече от 2 км" :)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Съдия-изпълнител продава 42 къщи от селището "Атюрен"

Мнение от sawo »

По права линия е на около 1,8км от центъра на големия Железник, но до центъра на Стара Загора както е написано в статията са близо 6км.
Публикувай отговор