Нов български сайт, аналог на продавалник

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
Публикувай отговор
eli7845
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Ное 26, 2013 14:17 pm

Нов български сайт, аналог на продавалник

Мнение от eli7845 »

Здравейте на всички!
Преди няколко дни се регистрирах в http://www.magazinera.bg/, защото от Продавалник ми изтриха всички обяви и казаха по най-вулгарен начин ,че съм нарушавала правилата. Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вулгарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.
Аз,лично,съм много разочарована от този сайт!
Имах много продукти и съм отделила от времето си,за да ги публикувам.
А те,без да ме предупредят,ми изтриха всички обяви!
Моля всички да направим нещо с този Продавалник,защото той стана Прецаквалник!
В същото време виждам,че в сайта им има правило,според което не може да се продават реплики.От моите стоки нямаше нито една реплика.Но има прекалено много хора,които си продават реплики и стоки със срок на доставка.Само че вече не пишат думата "реплика".
Моля,който е засегнат от подобно нещо в Продавалник,да пише тук,за да направим група.Или пък може да ми пишете на моят личен и-мейл : esof@live.com
Аз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това,което правят Продавалник.
Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Прецаквалник.
Ние,българите,сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това,а съм сигурна,че има хиляди хора,ощетени от новите правила на Продавалник.
Хора,ние трябва да им отмъстим!Защото,благодарение на всички нас,те имат толкова милиони,че си позволяват дори реклама по телевизията!
Моля ви,който е засегнат,да ми отговори тук или на и-мейл!
Благодаря ви!

Ели
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Нов български сайт, аналог на продавалник

Мнение от didka »

С тез ругатни и плюене по други сайтове,
Няма да стигнете до никъде с вашия "нов" такъв.
Айде да си го ползвате със здраве.
:spank:
Dog drags - no tracks...
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Нов български сайт, аналог на продавалник

Мнение от niggaz_nature »

Аз съм против това да се продават стоки със "срок на доставка" . Идеята на сайта е да си продадеш ненужните за теб неща , а не да правиш копие на друг чужд сайт и да си слагаш надценка като мине през теб. Разбирам ако си ги купила тези неща и ги държиш на склад , но при тази ситуация са прави да ти изтрият обявите !
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
eli7845
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Ное 26, 2013 14:17 pm

Re: Нов български сайт, аналог на продавалник

Мнение от eli7845 »

Ако ви липсва старият продавалник може да посетите http://www.magazinera.bg .Той е с всички функции на продавалник и дори неговата визия която беше лесна и удобна на всички нас за употреба.Там може да намерите и купите изгодно това което търсите или да продадете вашите неща.Разгледате те го и ако ви допадне помогнете като го споделите с приятели,колеги или клиенти
Публикувай отговор